Невірна квітка дівчина розповіла, чому Каланхое не цвіте, терміново переносить горщик на ще підвіконня

«Як ви доглядати за каланхое так, щоб він цвіте цілий рік? Я попросила мого сусіда, незрівняна квітка дівчина. Досить багато хто має цей яскравий, красивий і квітучий рожевий, червоний, жовтий і навіть білий квітковий горщик. Але іноді Каланхое перестає цвісти один раз і назавжди. Причини можуть бути дуже різними!

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість вам, як допомогти Каланхое, велике сонце. цвітінняй Догляд за життєлюбною рослиною!



Як доглядати за каланхоєм - один з моїх улюблених квітів, і все тому, що цей горщик невибагливий. Продається цілий рік: як взимку, так і влітку. Ця рослина. півдняй Каланхое цвіте протягом усього року, якщо правильно доглядати за нею.

Каланхое є листопадними (не цвітаючи), виноградарними, цілющими і квітучими. Квіти приходять в два види: з простими суцвіттями і махровими. Цвітіння Каланхое Не варто відразу пересадити в інший горщик під час цвітіння. Ми повинні чекати цвітіння, щоб пройти.



Краще сушити каланхое, ніж залити. Вода повинна бути помірною - 1 раз на тиждень. Чим краще поливати на землі самостійно або через піддон.

Однією з причин, що Каланхое починає погасити, може бути неправильний грунт. На дно горщика необхідно прокласти дренажний шар. Підходить грунт для какті і сукулентів, так як Каланхое є сукулентом. Я дивився, коли я дізнався!

р.

Ця рослина можна покласти як в спальню, так і на кухні. Будь ласка! Довгий час світла сонячна світло.

Секрет. каланхое Це дуже простий - це права обрізка. Видаліть квіти і листя. Ви не зможете виростити Каланхое. А будь ласка, не боїться чорносливу, Каланхое добре переносить обрізання. Це, навпаки, стимулює його цвітіння, але якщо рослина починає рости, це може привести до зупинки цвітіння.



Коли каланхое цвітінняПодаруйте йому решту. Зріжте верхи стебел так, щоб невеликий кущ залишається. Вода менше і зупинка підживлення.

Якщо є дуже яскраве літнє сонце, то помістіть горщик трохи від вікна. Температура вночі повинна бути охолодженою, ніж денний час. не більше 25 градусів. У мене є рослина на підвіконні, і це, очевидно, холодніше вночі.



Потім потрібно зменшити денний світильник на місяць. До 10 годин на добу. Коли у нас літо, то в день близько 16-17. Сонце довго блищає. Так вам потрібно лише дати Каланхое 9-10 годин.



Багато кімнатних рослин, наприклад, алое, Каланхое, герані, жир, мають цілющу силу. Але, можливо, чемпіон з благотворного впливу на людину все ще хлорофілію! Про особливості догляду за хлорофілу. Хто б подумав...





Каланхое має властивість Випадковий В приміщенні, знищують шкідливі бактерії. Крім того, завод надає своїм власникам стрибки міцності і життєдіяльності, допомагаючи прокидати.

Тепер ви знаєте, як медсестрай Якщо ви шукаєте красиву квітку, Каланхое це саме те, що вам потрібно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное