Домашнього приготування Бабця купує 1 пляшка метелика кожні 3 місяці

Кожна домогосподарка хоче зрізати. рослинне масло до мінімуму. Зрозуміло, тому що цей продукт не можна назвати корисним. Крім того, він регулярно піднімається за ціною, що робить кожен раз, щоб викласти для пляшки цієї жовтої рідини, збільшення кількості.

Сьогодні редакція. "Сайт" Вони поділяться декількома хитрощами, які розтягують. рослинно-масляний тривалий термін. Крім того, для задоволення відчутних заощаджень вам не доведеться йти до будь-яких складних заходів або повністю відмовитися від використання улюбленої каструлі. Ні, це набагато простіше.



Хочу поділитися тим, як використовувати соняшникову олію. Здається, що я не даю на неї, але одна пляшка може тривати ще три місяці. Є чотири інших людей, крім мене. Отже, лайфха хак гідний, пише Катерину.



Мені здається, що в нашому непростому випадку будь-який спосіб економії варто звертати увагу, тому шахта теж може бути корисною для когось. Крім того, рослинне масло далеке від дешевих, а також продовжує зростати в ціні. Але як все інше. й

«Що робити? Дуже просто. Коли я доводжу цілу пляшку рослинної олії з магазину, я не відкрию її шлях до більшості домовласників. Насправді це головний секрет мого способу. й

172237

«Таким є те, що під кришкою є штепсель з кільцем, який кожна домогосподарка зважливо видаляє і відкидає. Я використовував, щоб зробити цю помилку, занадто, і масло відійшов в пару тижнів. Тепер я просто зроблю невелику дірку в шпильку і ретельно відрізати кільце. й

р.

«Так масло заливається в дрібній стрункості, а при вареній приготуванні вона допомагає заощадити багато». Крім того, я використовую силіконову щітку, щоб рівномірно змащувати масло по всій сковороді. Намагайтеся теж, Катерина консультує.

р.

Дійсно, метод здається досить цікавим, тому що через невеликий отвір в пляшці навряд чи залити більше масла на сковороді, ніж потрібно для смаження. Тому з кожним приготуванням господиня хоча б трохи, але економить.

Шеф-кухарі також радять використовувати пергамент для смаження з мінімальною кількістю нафти, таких як риба. Простіше на шматку пергаменту потрібно трохи опустити масло, викласти рибу зверху, а потім ретельно відправляти її всім каструлю. Так риба отримує золотисту скоринку і не прилипає до сковороди. І потрібно мінімум вершкового масла.



Використання рослинного масла не приносить набагато користь, тому що смажена їжа часто шкідлива. Тому, якщо це можливо, краще вибрати інші способи приготування: приготування, випікання, stewing. І більш корисно, і рослинне масло для приготування не потрібно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное