За два місяці деяка зла сила підняла чоловіка в 5:30 ранку, як скаут, він зробив свій шлях на кухню і варився сніданок.

Для Романа, виконання сильного бажання або інших змів своєї дружини стало пріоритетним числом 1. Останні 2 місяці, Lera відчував більше дивовижних, ніж коли-небудь. Через любов, вона відчувала себе як королева. І вона не має нічого запитати! Що це означає бути краще!



У день ідеального чоловіка почався в 5:30 ранку. Після пари тривожних годинників він отримав і пішов на кухню, де він почав робити сніданок для себе і Lera. Якщо дочка трирічної дочки кинулася, він, як справжній батько і люблячий чоловік, кинувся до реберця і взяв дитину на руки, щоб не прокидати дружину.

Після сніданку і кави були готові, він пішов до коханої дружини, щоб прокидати її з поцілункою і розповісти її, що сніданок чекав на кухні. І в той час як сплячий Лера з різним успіхом троянди з ліжка, Роман пішов у ванну кімнату, де він щітнув зуби і поголені його вже бездоганно гладкою підборіддя.



Роман не пізно за роботу. Він вирішив всі свої важливі бізнеси вранці, тому він не повинен залишатися довгий час після його робочого часу. Під час обідньої перерви він завжди назвав дружину і просить її про свій бізнес. Коли можливо, я розмовляв дитину, якщо вона не спить. Він спілкувався з дружнім колективом, хоча він був досить нейтральним з дамами в своїй команді. Не вдалося допускати неприємні ромби.



Після роботи Роман завжди пішов в магазин для овочів і природних йогуртів. З Лера віддає перевагу легкому вечерю, він повинен надати їй правильні страви. Особливу увагу Романа присуджено товарам на складі. У разі, якщо ви не маєте можливості взяти щось на кращу ціну.



В той час як Лера і її дочка ходили на вулиці, Роман швидко займався приготуванням. Зазвичай обідне меню складається з кашу, салату і запеченого м'яса з соусом. Для десерту було якщо не торговий торт, желе, який Роман заливається в спеціальних формах дня до.

Тоді прийшов час сімейного перегляду. Це був зазвичай або мультфільм або мелодрами. Роман з радістю дав вибір фільму Лера, як він повністю довірився і підтримав її.



Коли Роман кладе дитину до ліжка, вона і Лерой пішли до спальні, де саме година читати книги. Лера віддала перевагу романам, в той час як Роман не був непохитним з питань економіки або самодисциплінних підручників. Якщо Лера була сумною, Роман замасажує ноги або змусить какао.

І коли прийшов час спати, він поцікавив Лероукс і закрив її в руках, в яких вона любила закохати.

Колись перед сном, Роман все ще не може стояти і сказав він:

- Я не можу прийняти його найближчим часом. Так, ви сказали, що я зробив велику роботу цього року і я хочу зробити краще. Я роблю це. Але я просто хочу дізнатися щось. Я маю право. Будь ласка, зв'яжіться з нами Що ви хочете на Новий рік?

до 1 2 3 4 5+

Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Виконання міцного бажання можливо, якщо ви вважаєте в ній з Due diligence і здогадуєте на правильному святі. Вони кажуть, що на Новий рік є казки. Історія Лера нарешті прийшла.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное