Сусіди спробували вижити самотній старик, але один день щось несподіване відбулося.

Як іноді люди можуть бути байдужими! Вони готові влаштувати будь-які хитрощі, просто отримати те, що вони хочуть і перемогти супротивника. Тим не менш, якщо супротивник слабкий. Крім того, навіть якщо суперник простий. ледьй Чому сусіди не люблять дідусь так багато і як це сталося важкого сюжету?

571976

Ледько Стара людина Лев Миколаївич жив окремо. Він купив невелику квартиру в чотириповерховому будинку близько 10 років тому. Ніна сусідів дуже знала його. Вони тільки помітили, що старий чоловік бере собаку на прогулянку і йде в магазин. Леон не сказав. З'ясували, що дружину знаходилися, вирішив переїхатий Діти були, але десь далеко.

І здається, що все вирушилося на звичайному, поки квартира Лева Миколаївча не зацікавила місцевого бізнесмена Вадима. Він кладав свій магазин в підвалі будинку, але він хотів. Продовжитий Звісно, це квартира Лева. Або ж, сам Лев Миколайович.

Вадим пішов до старого чоловіка з пропозицією бізнесу. «Я подарую вам гроші і ви будете кудись. Скільки коштує старі чоловіки? Я не відхилявся, сказав бізнесмен. «Соррі, Вадим, але я не хочу дарувати цю квартиру нікому. Спеціально для пені, які ви продаєте мені. І я не планую продати його, тому не спробувати.



Важкий суперник Вадима не влаштував цей стан справ. Він почав говорити мешканцям будинку. versus бабусяй Сам Дільок жив у ближньому в'їзді і добре знала біль у сусідах. Він сказав, що нічого не переносить собаки Лев Миколаївич. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Чи очищає він після неї? Подібні думки чоловіка почали надихати інших мешканців будинку.

Але він не пішов. Бізнесмен став брудні Стара людина. Потім він костюмує панк, щоб намалювати старі двері чоловіка, потім розбити поштову скриньку, потім брудні сходи з бруду. Сусіди були непристойними і сердитися на Леві Миколаївич. Але що може зробити 80-річний пенсіонер?

3610Р. 4200Р.

Леон колись підійшов до Вадима і попросив у людини: «Чому ти, Вадим?» Що я до тебе? Давайте мені жити в цьому будинку, а потім зробити те, що ви хочете. Але Вадим був важкодоступним. «Тату, ви можете бути тут протягом тривалого часу. Я вже готовий. Я знаю, скільки грошей я втратив через ваш характер? - Вадим тюрма. «Ви можете відкрити інший магазин десь ще давно. На холіганах, які псують життя, чітко прокинулися більше, — затирають стару. Не навчати мене. Тепер справа принципу. Так не дивиться, якщо собака переходить до коней, Вадим сміхався.

до 1 2 3 4 5+

Жахливий акт, що засвідчує Лев Миколайович після розмови з Вадимом. Я прийшов додому, і двері знову пофарбували і схилили. Він ретельно відкрив двері і ледь вводив, коли почув сердитися сердечком сусідів. "Що таке каток! Як довго можна покласти з цього старого взуття? Поки він не був, тому ми були нормальними! витісняв невисокий сусід з верхнього поверху.

У кімнаті пішов лев, захопивши собаку, яка відразу ж побігла своїм улюбленим власником, і кричав. А перед дружиною Любочка і сином Вітя. Тільки життя Віті було скорочено неадекватним водієм, а Люба не могла стояти втрату. Лео також має старший син Олег. Але він ніколи не був набагато теплішим для батька. Яка мама і інші немає спадкоємцяВін дав батькам деякі гроші і проданий сімейному будинку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. І тепер він не живе тут від Вадима.



Лев Миколаївич вирішив, що краще піти на прогулянку з коханою Алмочкою, ніж посидіти в чотири стінки. Він пішов до сходу, але собака захотіла піти поза занадто багато. Старий Чоловік. лосиниА тварина кинулася на вулицю. Ліон подовжився слідувати.

Але, як тільки він вийшов з входу, він побачив, що автомобіль Вадима буквально навмисно кинувся на бездоповідному тварині. Стара людина захотіла, але латексній Коли сусіди побігли, вони зрозуміли, що збереження собаки більше не має сенсу. Вадим подрібнив і запевнив, що тварина прокинула себе під колесами. Лев Миколаєвич прокинувся довгий час над маленьким тілом своєї коханої Алми, а потім різко захопив своє серце і впав поруч з твариною.



І нарешті дано зелене світло. Якщо ви знаєте, хто привезти потрібний конверт, а з квартирою Лео швидко вирішить. І Вадим, безумовно, є. Знайте, хто піти в.й Він вже почав розширювати свій магазин. Здавалося б, чоловік був дуже радий своєю ситуацією. Він робить штраф. Мій бізнес, моя дружина, моя красива маленька дочка. Життя – це повна чашка.

Тим не менш, що ніч Вадим відкликає виклик. «Ваш магазин на вогні», - сказав він сухий на другий кінець дроту. Людина швидко побігла зовні і помітила, як спалювання підвалу. Вогне швидко поширюється на перший поверх, де використовується квартира Лева Миколаївча. Вогнегасники намагалися локалізувати вогонь, але зрозуміло, що приміщення без посередниківй

Хочу зробити це, але Вадим повністю зламав наступний день. Він просто почав викликати друзів і намагатися знайти допомогу, так як він не виконав свою дочку. Життя дівчини відійшов водієм, який не помітив дитину під колесами. Неймовірно перевернув і побачила, що його дочка навряд чи допоможе.

Р

Щоб заспокоїти Вадима, йому довелося Зателефонуватий Він зберіг, що він був самотньою вини. «Чи не втрачу! Я поїхав над собакою, і тепер він помстає! Тексти пісень, а це означає: Він зраджує мене. Він прийшов для мене, людина потіла смородина, як парамедики спробували зв'язати його. Суспішно закріпили сусіди. Це страшна ситуація, але навіть не допоможе Вадима.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное