Під висобами сусідів не вдалося закохати день або ніч, коли вони вийшли, увесь вхід, видиханий рельєфом.

Найпопулярніші сусіди Це проблема, що багато жителів багатоквартирних будинків знають. І якщо сутність є великим, і люди, які проживають над вами, активно рухаються навколо своєї житлової площі, то це непросто, щоб закінчити її з дня до дня.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом жінки, яка зіткнулася з вищезазначеною проблемою на її висоті. І можна було прийняти цей стан справ. Тим не менш, наші героїні вирішили піти на векторний кінець.



Все було добре, поки бабуся поруч двері, які прожили над нами, переїхали з сином. Вона вирішила орендувати квартиру. І спочатку юна сім'я з маленькою дитиною не надихнула мене з будь-якими страхами, Ірина пише.



«Чи раптом виявилося, що наша шумоізоляція не так добре, як я спочатку думав. Ми не помітили цю функцію. Але коли неслухняна дитина, зростаюча і активно статтєві ноги, з'явилася над нами, виявилася проблема. й

“Хто ran, кричав, як божевільний. Його батьки, які вперше здавалося б, адекватні і навіть приємні люди, часто порушують в нього і один одному. І всі ці дії над головою продовжили іноді і до одного ранку, іноді ще довше. й



«Я спробував кілька разів поговорити з цією Марина. Здавалося б зрозуміти, що їхня дитина турбує сну всіх сусідів. Вона обіцяє зберегти її спокійним. Але ті розмови не працюють. Триває кричу, трамплінг і кидання іграшок на підлозі. й

Я мав писати в Viber і зателефонувати їм. Але це не допомагає багато. Я навіть видрукував місцеве право, яке вимагає тиші від 10 до 8 ранку. Я приніс їх, я продемонстрував їх. Але це безсоння.

3610Р. 4200Р.

«Мій терпіння збігається». Я говорила з сусідами, які також змушені покінчити цю сім'ю. В результаті ми писали колективну скаргу до охоронців. Я також поінформував Марина, яка звертається до органів опіки, щоб підняти питання батьківських прав і права на виховання дитини. Не знайшов відповідь. й



«Чому трапилося диво. Не тільки сусіди. Зупинка шуму Увечері, але вдень вони дуже почули. Спочатку. Але приблизно через два тижні мій спокійний щастя прийшов до кінця. Люди, що живуть на вершині раптом втратили пам'ять, і вони знову почали робити шум до кінця вночі. Подав скаргу знову. й

«Цей час аргументи відповідних органів з'явилися більш переконливі. Марина з чоловіком і дитиною після пари днів, упакованих і переміщених, і весь вхід виділяється рельєфом. Я сподіваюсь, що квартира над нами, якщо орендована, то більш адекватна і спокійна людина. Я радий, що захистили наші права, написав Ірина.

р.

Редакційна колегія Найпопулярніші сусідиВони, які краще чути, можуть викликати проблеми. Але поставити таку поведінку не варто, краще зупинити її в корені. І варто використовувати будь-які правові методи, якщо звичайні розмови не допомагають.



Як ви маєте справу з сусідами, які живуть в одному в'їзді? Поділіться своїм життям хакі та враженнями в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное