Сусід в країні вирощує тюльпани на продаж, поділяють тонкощі дистиляції тюльпанів в домашніх умовах і на клумбі

«Я люблю тюльпани, напевно, трохи більше інших квітів. Після довгої зими ця насиченість кольорів радує! Я впевнений, що тюльпан відкриває справжню пружину. Висадка цибулин тюльпанів найчастіше проводиться в вересні-жовтень, так як цибулини відмінно зимовані під плівкою. Але навесні (березень-квітень) цілком можливо! – говорить мій сусід в країні.

Марія Петровна вирощує тюльпани на продаж, і дуже успішно. «Дякуемо з квітами і вдячні Вам за годування сім’ї не перший рік!» поділився своїм досвідом.

Сьогодні видання. "Сайт" Про нас Кошик весна. Вони цвітуть як милий!

р.

Для початку необхідно прийняти розумний підхід до вибору цибулин тюльпанів. насінняй Віддайте перевагу здоровим цибулинам, які засвідчили (попереднє існування при низьких температурах). Краще відмовитися від великого матеріалу насіння без найменших пошкоджень.

Якщо говорити про посадку у відкритому грунті, то така посадка цибулин слід зробити до початку квітня. Однак при високій ймовірності значних заморозків цибулини тюльпанів висаджують в контейнерах ранньою весною, а потім ретельно пересаджують в квітник, часто разом з контейнером. Головне - висадити тюльпани до 1 липня, інакше квіти не встигнуть дозрівати і підготуватися до наступного цвітіння.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Mr. Tulip (@gospodin_tulpan)



Перед посадкою цибулин в грунт, їх потрібно посилити «імунність». Для цього потрібно викласти в овочну коробку на нижній полиці холодильника, де температура може бути близько п'яти градусів. Після загартування цибулина повинна бути захищена від пошкодження шкідника.

Для цієї цибулини тюльпана важливо розмістити на півгодини в розчині перманганату. Або можна замочити цибулини тюльпанів протягом 15 хвилин в розчині срібладин з біокомплексу (за інструкцією за 10 хвилин) для дезінфекції. Далі висушіть посадковий матеріал.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація ONE YEARS DIY КВІТАЛК (@cvetochnyi_dvorik_blk)



Один з найбільш вигідних способів весняно-рослинний Це посадка в спеціальних контейнерах і горщиках для дистиляції. Я навіть використовувати пластикові контейнери для цього. У домашніх умовах цибулини можна висаджувати в спеціальній підкладці для цибулин. Діатомит і невеликий цион можна додавати в грунт.

До речі, страви для посадки можуть бути будь-якими, головне, щоб висота ємності не менше 10 см. Заливаємо ємність з грунтом, не досягаючи вершини. Потім помістіть цибулини в грунт на короткій відстані один від одного. Ретельно натиснути їх в підкладку і посипати землею.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Я-Марин, щасливий бачити всіх (@happy_happy_garden_)



Відразу після посадки полів цибулини, пізніше буде потрібно зволожити грунт, запобігаючи її висиханню. Обкладинка цибулин з пластиковою тарі для уповільнення випаровування вологи. Горщики з цибулина тюльпана Необхідно покласти в сонячне місце - на вікно або засклений балкон. Восени посадка аналогічна, але горщики знімаються протягом 3 місяців в кімнаті, де вона темна і класна.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Череньку, мультфільм (@kohau_kviti)



При температурі зовні віконних стабілізаторів можна висадити квіти. відкритийй При посадці на відкритому грунті важливо підібрати правильне місце для тюльпанів.

Квітка повинна бути добре захищена від вітру, і вона повинна бути забезпечена достатньою кількістю сонячних променів і тепла. Також можна продовжити вирощувати тюльпани в домашніх умовах на балконі або лоджії, якщо у вас немає літнього котеджу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від вирощування балконного саду (@sad.balkon)



Як видно, посадка цибулин тюльпанів навесні не відрізняється від посадки восени. Тюльпани досить невибагливі, тому при виконанні вище рекомендацій вони будуть розвиватися нормально і обов'язково порадують вас дружнім цвітінням.

Також я пропоную ознайомитися з правилами весняного догляду за тюльпанами. Для дружного цвітіння тюльпанів, рясного і регулярного поливу необхідно!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Оля (@olyasilantyeva)



Уявіть, що у всій історії вирощування було б більше десяти тисяч. Твитнуть! Багато з них зараз втратили.

Кожен рік створюються нові сорти в світі, пропонуючи любителям нові кольори і форми. Вони боролися, загиблими, вкраденими і навіть опроміненими, приносили нові сорти і форми. Все, що було створене на сьогоднішній день, є тривожною роботою, результатом роботи тисяч людей, які полюбляються цією квіткою.

Вам подобається тюльпани? Ви замовляєте їх у березні?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное