Як зберегти сім'ю сина від помсти вагітних

Юлія Віталійівна протягом декількох днів не могла спокійно спати. Той факт, що пара днів тому вона почала називати незнайому жінку з низьким голосом і скаржитися на сина Сергія. Вони кажуть, що вона вагітна від нього і вимагає шлюбу або відшкодування у вигляді круглої суми. Юлія Віталійівна проігнорувала і заблокувала жінку, але все ще думали. Чи можливо, що її син може мати З декількох місяців тому Сергій і його дружина дуже сварився і навіть переїхала на деякий час.

15900Р

За кілька днів мислення Юлія Віталійівна вирішила назвати Сергієм. Але не варто говорити про чужі дзвінки прямо. Від розмови з сином. Як звичайно, вона почала запитати про бізнес, здоров'я та інші речі. І запитав мій син:

Чи ви даєте мені номер для будь-якого віку випадково?

- Ні, що? запитав Сергій.

- Ви знаєте, що вони називають мене з незнайомого числа. Ви знаєте, що я говорю тільки з вами і Леночкою, ніхто інший. Я думаю, можливо, хто запитав про мій номер?

до Ні, що це сталося. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Не хвилюйтеся.

- Як ви і Лена? Я сподіваюся?

- Більше або менше. Якщо щось відбувається, ви дізнаєтесь про це першим, Сергій шліфований. - Я обіцянка.



Наступного дня, що скандальна жінка знову згадувала. Цього разу вона використовувала різну кількість, яку Юлія Віталійівна на певній мірі очікувана. Вона попросила незнайомця, де вона отримала номер і чому вона не зателефонувала батькам дитини або дружині.



Але в відповідь жінка тільки почала ходити і вимагати, що Сергій повністю ігнорує її. Вона не знає свого чоловіка. І тільки вона, матір її, може якось впливати на Сергія. Увечері Юлія Віталійівна не могла дізнатися більше від ексторіонізму, і вона вішала.

Вранці Юлії Віталіяївни знову покликав сина:

- Сєрозха, будь ласка, кажіть мені, ви дати хтось, поки Лена була в бою?

- Який? - Дійсно дивився Сергій. Ноп. Що таке питання?



А потім Юлія Віталійівна розповіла про загадкову жінку, яка не залишить її самостійно. Про те, що вона не хоче розпізнати. Спочатку Сергій мовчав, а потім сказав:

до Це просто не може бути. І ніхто не сказав мені. Мама, мабуть, ступеню. Щойно, просто занурився випадковий номер і почав робити історію на ходу.

Здавалося б, правда. Юлія Віталійівна довго про причини цього явища. З часом щітнув жіночу версію дзвоника. Після того, як його син був з іншої природи і не буде йти на швидкий зв'язок з будь-яким. У мене є лише кілька варіантів, які я не хочу вірити.



Ці дзвінки мали лише один мотив - зіпсувати стосунки Сергія та Лени. На жаль, Юлія Віталійівна мала одну версію, яка з тих, хто її потребує. Але поки вона не спробувала голосувати її.

Яскрава правда – Хто голос це? – попросив Юлії Віталіївну, слухаючи жінку на фоні.

до Про це був Том, шкільний друг Лени, який прийшов до нас, Сергій відповів.

до Чи знаєте ви її добре?

- Не дуже. Чому?

- Сергій, це жінка, яка мене дзвонила. Я знаю, що голос всюди.

до І чому б це зробити? він збив. Він не хоче чути. - Ми не говоримо.

Юлія Віталійівна зважилася. Звісно, вона може бути неправильною, але що її найнеприємніший варіант буде вірним.

- Син, або Том таємно закоханий з вами або Леною за все. Поговоріть її, коли листя Тома. Скажіть, що ви знаєте все, і ви хочете почути від своєї людини. Може бути, що вона говорить.



Пелес Сергій слухав пораду матері та дізнався наступне. Лена вже давно вирішила залишити Сергія. Але вона не хоче ставити себе в поганий світло, і нічого не чіпала. Так вона спеціально попросила Тома закликати Юлії Вітаєвну так, щоб вона могла почути про її синопаркові стосунки і почати говорити. Тоді Лена буде мати непогану причину залишити Сергія і не схожу на основну кульприту «селебрації».

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Саме тому Юлія Віталіївна підозрює, що після значної кількості відбиття на причини тривожних викликів. В результаті Сергій мирно розлучився Lena, але не хочу нічого робити з нею. На його думку, як на думку матері, не варто влаштувати виставу, якщо люди просто втомилися один одного.

Все відбувається в житті, а іноді вам не потрібно обманювати. Після того, як не існує сором'язливості, не дозволяючи йти з відносин, які є тягарним для обох партнерів.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное