Чому важко жити з бідною людиною, ніж з бідною людиною?

Дуже цікавим і актуальним питанням: Права батьків до дітейй Очевидно, починаючи з дитинства, вони значно більше, ніж у віці молоді та дорослих. Чому? Так, бо діти стають менш залежними фінансово і всі зміни місця. Наприклад, дорослий син вже несе відповідальність за батька і мати, а не більше не повинен обдурити своїх змів.



Якщо це прямо або не до нас. Як кажуть, що хтось інший – темно. Але що ми можемо сказати, що ситуація в родині нашого читача досить незвична. І це не слово. Я думаю про це, і це ставлення до свого сина!

Після довгих відносин Андрій і я одружився. Я не знаю, що каталізатор був. Я був готовий бути вічною дружиною. Не робіть мене неправильно, 35 років для жінки. Без дітей. Незважаючи на те, що вони говорять, в Європі вона все одно вважається майже молодістю.



Весіль був скромним, тільки запрошували себе. Моє знайомство з батьками Андрія. Але свято було успішним, гріх на скарзі. Ми сплачуємо всім, а гості, з явних причин, давали гроші. І так, на батьківщині була ніч на весілля. Ми проживали з ними, тому що ми не змогли дозволити собі орендувати квартиру. Або ж, як. Ми намагалися зберегти гроші.

Я помітив, що мій мати-в-право, незважаючи на її багатство, був кальмаром, навіть стиглий. І не тільки мені, незнайомець (хоча я не вважаю себе таким). Двоповерховий приватний будинок, гараж для двох іноземних автомобілів, здається, є все. У той же час у нас є тільки власний холодильник. Усе решту місця було розглянуто майстер, і ми не мали права на нього. Так само як і вироби, які там були.



І один раз чоловіка, що надходить від роботи, «збивається» пара «аленових» ковбас. Який потім почався? Її мати-в-праві так зламав, якби її будинок був зроблений. І знала вона чудово, що приймала дамські ковбаси. Її син, не мене! Тим не менш, тут вона повинна сплатити данину, вона особисто не була претензій до мене.

Не прослужився довго. Після 4 місяців ми вирішили залишити, незважаючи на фінансові незручності. Мені довелося зупинитися, але не вдалося перенести цей вид лікування. Весь час я провів з батьками мого чоловіка, я чесно ніколи не відчував себе нормальною людиною. Це було схоже на шпиталь спільноти, де медсестри дивляться на вас, як ви нічого і не звертають увагу на ваші запити.



В той час як все було дрібно, і я навіть зважився рельєфом. Але потім я поступово почав помітити деякі зміни у чоловіка. Почати мене після роботи, де чеки були для покупок в магазині. У той же час, коли я приймав ще кілька зупинок на громадському транспорті і купив його в цьому магазині. Якщо я пішов з запасами.

(Б)

Я ніколи не був багатою людиною. Я використовую для економії грошей, не піддається різким покупкам. Але деякі репрокси чоловіка були дійсно проявом стравонісності. Що добре, навіть зробити мішки вимити кілька разів. Ви думаєте, що це нормально? Я думаю, що не всі.

Я не знаю, де він отримав. Ви знаєте, як це відчувається, щоб відчути себе про гроші. Чи забув він від своєї матері для деяких ковбас? Наш сімейний життя тріскається і ми почали буквально спілкуватися через наші зуби. Найсвіжіші речі, які я чую від мого чоловіка, глибокі, стримані зіточки розчарування.

Габаритний зображення

Я думаю, що для розлучення. Важко жити з бідною людиною. Але з міцністю, набагато важче. Подумайте про це, люди. І не повторюйте мої помилки!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное