Життя у віці: чому ми так боїмося

Життя в старому віці відлякає багато, хоча більшість з нас боїться не самого віку, але навіть думки про це. Частина цього полягає в тому, що ми відлякуємось невідомою. Але як ми можемо зупинити мислення про цей період життя, який ми всі знаходимо сірий, сумний і дуже нудний?

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Що може бути гарним у віці? Багато речей, дійсно! Наприклад, це період, коли ви можете остаточно не поспішати в будь-якому місці. І це після 50 людей, які отримують достатньо життєвого досвіду, щоб зупинитися у своїх юнаках, оскільки вони зазвичай роблять у своїй молоді.



Більшість бонусів старого віку ми отримуємо завдяки накопиченню величезної кількості досвіду. В кінці життя людина знаходить гармонію з собою і вже знає, що він хоче. Зміна цін і пріоритетів. Зрілі люди керують хвилюватися набагато менше про дрібниці і приділяють більшій увагу простому радості, які завжди знаходяться поблизу. Добрий сон, наприклад, стає вартою в золоті.



Коли ми молодий, ми часто відчуваємо сумно, але частіше через романтичну природу. Милосердя зберігає нас від такої садиби. Старі люди розуміють любов по-різному. У цьому віці тілесні радості попадають на фон, а неточність і дружба здавалося б, найголовніше. Можливість висловити свою любов в правому режимі подяки, заохочування та своєчасність Вони дуже цінні. Зрілі особистості розуміють, що вся справа не тільки і так багато в ліжко задоволення. Прості дотики можуть принести не менше радості.



Люди в своїх 60-х роках мають можливість зробити все, що вони завжди знімаються. Ви не встигли читати, або навіть подорожувати активно. Не працює, що означає, що не потрібно брати відпустку. Чому не бачити світ?

Наші думки про старий вік кладуть набагато менше тиску на нас, коли у нас є якийсь план. Звісно, головний аспект тихого віку, сповнений можливостей, є доступністю грошей. Як явний і тривіальний, як це може здатися, заощаджуючи гроші в кінці життя - це чудова ідея. Люди, які мають хороші суми в ощадних рахунках, відчувають себе набагато впевненіше і спокійніше. Вони не лякаються,



Маючи гроші, все простіше. Наприклад, є багато тривоги про здоров'я, тому що ви знаєте, що ви можете вилікувати практично все прямо зараз, є фінанси. Жінки перестають думати занадто багато про зміни зовнішнього вигляду. Сучасна косметологія здатна реальних чудес при наявності коштів. До того часу всі ці процедури стають більш доступними. Якщо раніше корекція зовнішнього вигляду може дозволити собі тільки зірки, то ці речі стають дуже поширеними серед звичайних людей.



Я теж часто думаю про старість. Я дуже допоміг активні дії, такі як заробіток та накопичення коштів. Але, можливо, більшість всіх, що допомагає мені думати правильно. Я думаю, що старий вік неминучий. Ми всі закінчуємо в кінці етапів нашого життя в одному або іншому вигляді, тому не існує сенсу для боротьби з ним. Так, деякі аспекти, такі як зміни зовнішнього вигляду і здоров'я, не можна уникнути, але так що?





На даний момент я прийняв думки про неминучий вік, я став набагато простіше жити. Я припинив увагу на ньому і зосередився на щось інше. Як отримати найбільшу частину життя зараз. Ми повинні жити зараз, в цей момент. Злийте про минуле і хвилюйтеся про майбутнє тільки отруйте радість сучасності.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное