Коли вона знову одружилася, вона змінила своє ставлення.

Про те, як живуть колишні дружини після розлучення, розповідають багато оповідання. У справі Марії та Миколая розсмоктування шлюбу не так багато вимушених вимірювань, що не руйнували сім’ю, поки Микола не мав іншої жінки. Для Марія означалася остаточна перерва з чоловіком.

р.

До розлучення Марія почула від родичів і друзів, які вона повинна бути трохи більш торкненим з чоловіком.

- Ви не хочете, щоб залишити вас, сказав Марія.

до Де він збирається? У нас є діти разом, Марія відповів.

Відчуйте повну свободу дій, Марія багато разів почала кварелі з Миколаєм з найменшим днем. Втомлюється через день з дітьми і чоловіком не може нічого робити. Не вдалося заперечувати, що Микола дійсно допоміг їй. Він завжди радий допомогти на кухні, а з дітьми сидіти або взяти їх на садочок.

Але це не так. Продовжували кварелі, на голові Миколая загиближали позови, які попадали, доки сам Марія потрапив до столу з її кулаком.

р.

Пелюшки. Я не хочу бачити вас знову! Я мушу для розлучення. Це краще бути з дітьми, ніж у людей.

Микола не думав, а незабаром перейшов до батьків. Швидко видалялися папери розлучення, призначалися аліменти, а Марія остаточно відчувала безкоштовно.

р.

Спочатку Марія не була простою для дітей. На щастя, її мама і екз-в-правила її. І Микола регулярно приїхали поговорити з дітьми, приніс подарунки і солодощі. Ця ситуація задовольнила розлучення Марії. Однак не врахував, що в житті Миколая може з'явитися нова людина.

Вона стала Наталею, а також розлученням однієї матері. Миколаї відразу переїхала з нею, і після 4 місяців зробив пропозицію. Після весілля Марія і її діти побачили Микола менше і менше. У міру того, як він припинив з'являтися на сімейних святах, обмежуючи себе вітання по телефону.



Пелес Марія побачила, як неприємні діти від цього ставлення. Так вона назвав Наталію вимогливим, що Микола виділяється з часу.

до Він батько, після всього!

- Я не тримую, Наталя відповів. Він є вирощеним людиною і йде там, де він хоче піти. Якщо такі проблеми, то вони повинні обговорюватися спочатку з самого Миколая.

Марія думала себе після розмови з Наталією. Тільки після того, як її зовнішній вигляд зробив Миколай зміни, що означає, що вона якось вплинула на нього. Діти дійсно патологічні. Вони люблять свого батька і раді бачити його. Тепер вони починають відчувати непотрібність.



Коли Марія зуміла зателефонувати Ніколаї і висловити свою хвилювання на своїй поведінці, вона почула несподівано сувору відповідь:

- Залиште мене самостійно! Навіть після розлучення, ви говорите, що я зайвий, що я не користуюсь ніщо. Тексти пісень, а це означає: І коли я пішов, я найгірший знову. Я хворий на слух! Дуже дякую за те, що я відчував себе. Я втомився і я хочу зламати. Так, будь ласка, не доторкнувшись Наталії, вона не має нічого спільного з цим. І зупинити закручування дітей. Це не буде добре.

Після цієї розмови Марія спробувала залишити Миколая. Він був важким для неї, але був страшний, що якщо вона продемонструвала звичний тиск, вона втратила контакт зі своїм вибухом протягом тривалого часу. Шукаю, як вона дійсно потрібна, щоб бути приємним. Але що я можу зробити? Заради дітей вона була готова до багатого. Не терплячий.



Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Такий приклад, як відчайдушно взаємодіє після розлучення говорить про те, що кожна сторона може бути не найкращою. Марія не оцінила увагу свого екс-люда і Миколая на першій можливості вирішила звільнити себе від участі у житті власних дітей. Це може бути на деякий час, але діти не розуміють його. Вони потребують любові як мами, так і даді.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное