Після того, як мій батько пішов, мій мама дав, припинив розпізнавати мене і брата, але 14 лютого, таємничий незнайомець збив на двері.

З захопленням останньої надії людина здатна багато. І дивний Це допомагає їм впоратися навіть найскладніші ситуації. Чим більше ви вважаєте, чим простіше. Дочка головного персонажа сьогодні змогла переконатися в цьому. Ксенія бажала врятувати її від страшного захворювання. Якщо жінка зуміла зробити це, читайте далі в статті.



Коли мій батько помер, мій мама був дуже важко. Вона закриває себе і ледь спілкується з ким-небудь. Мій брат і я залишився в будинку матері в свою чергу: Я жив місяць, жив місяць. Ми просто знаємо, що не вдалося залишити її самостійно в такому стані.

Мій мама одружений мій dad коли вона була тільки 20. Його батько був другим молодим чоловіком в її житті, і він був з ним, що жив разом більше 50 років. Він був важко, щоб прийняти, що вона вижила чоловіка. На жаль, мій брат і я спробував його комфортно, нічого допомогло.



Через півроку я почав помітити, що моя мама діяла дивно. Вона була втрачена в часі, забуваючи що вона сказала лише кілька хвилин тому. І тоді я припинив мене, і мій брат. До того часу, де мій мама просто кинула нас з дому. І вона тримала казку, "Мій коханець зараз, він збирається тебе!"

Я не бачив нічого, як це раніше. Що ще може людина, чия мама не розпізнає його? Моя братка спробувала мене комфортно, але це було відразу зрозуміло, що мама потрібно брати до фахівця.

У лікарні ми сказали, що цей діагноз не так просто. Немає гарантії. Подруга консультує, крім основного лікування, для ознайомлення підтримки людей, які знайомі з цією проблемою. Для цього я зробив посаду в групі Facebook: Я поділився фото з матір'ю і розповіли її історію. Відповідність була величезною!



Люди з усього світу писали мене і поділяють свої враження. Тексти пісень, а це означає: І це дійсно надихає мене. Я використовую різні трюки на практиці, ненав'язливі дрібні результати. Мама дійсно отримала краще. Але потім все знову згорнулося. Лікарі попереджають, що це можливо. Але я не був готовий до цього.

Чоловік. Поведіться так сильно, що він буде вірним. І я вірю, але іноді я дав. Вже не впізнав нас. Здавалося мені, що трохи більше і вона почне використовувати сили, щоб зачистити мене з квартири.



Моя мама завжди називається мій тато і хотів його назад. Але не вдалося. Щодня молиться Богу за спалення моєї матері, пам'ятаючи слова цієї жінки в Інтернеті. Незважаючи на мої найкращі зусилля, я майже втратив віру до одного дня таємничий незнайомець збитий на двері.

На поріг стояв елегантно похилого чоловіка з канатом в руках. Він виглядав трохи старше своєї матері, але він був дуже живим: Добрий день! Ви повинні бути Xenia. Я випадково поїхав у ваш пост в Інтернеті, і я отримав адресу від вашого брата. Якщо ви не розуміли, я хотів би поговорити з вами. Про вашу маму. й

Моя мама була запашна і людина виглядала дуже гідною. Я вирішив взяти його. Він відмовився від чаю і відразу пішов до бізнесу: Моя назва Валентина Вікторович, і багато років тому я розмовлявся з матір'ю. Або ж, ми були у відносинах. Вони були як молодими, але вони знали, що була справжня любов.



Загадка в моїй голові почала додавати, і я продовжив слухати незнайомцю з ексстасією: Ми бажали одружитися 18, але раптом мій мама хворіла. Так що вона повинна бути взята за кордоном для лікування. Не знаю, що я хотів би повернутися. Моя родина проживала в США, тому мій мама і я міг їх відвідати. Лікування зайшло рік, і я зрозумів, що не хочу тримати Ліуда.

Він виявився, що людина ніколи не повернулася до своєї батьківщини, і мій батько одружений після 2 років. Він пішов за Америку 14 лютого, даючи маму кільце. І після того, як всі ці роки він прийшов точно таким же днем, День Святого Валентина.

Недавній Олексій Вікторович став володарем: дружину мали подібні проблеми з матір’ю. Так він був в цій групі і він побачив мій пост. Він прийшов, щоб врятувати свою матір. Нагадувати себе.



Я не знаю, якщо це призведе до будь-якого. Тексти пісень, а це означає: Але віра в чудеса дивиться в душі. Коли ми закінчили бесіду, маму просто збивати і ходити в приміщення. Коли вона побачила Валентину Вікторовичу, вона змащена і сказала: «Год, Валик, це те, що ви?» Ксюша, я сказав вам, що він повернувся!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія вчить нас не давати навіть у найскладніших ситуаціях. Немає одного імунного від проблем здоров'я у дорослому віці. І якщо ви зустрінете таку річ, пам'ятайте, що ви можете зробити життя простіше для родичів. Головне не втратити віру в краще. Тексти пісень, а це означає: І це диво, щоб статися!

Ми щиро вітаємо вас з родиною!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное