Чоловік кладе вагітну дружину з дверцят, звинуватив його зради, і тільки 5 років пізніше навчився правду

Проблеми у відносинах часто починаються з того, що довіра у людей одного з партнерів підірвалася. На жаль, більшість людей воліють залишити все, як це і не працювати над собою, дозволяючи негативним настроям розбити гармонійне об'єднання.

Ігор не вірив, що його дружина Катерина була проведе дитину під серцем. Незважаючи на всі свої переконання і аргументи, він кинув її з дверей і подав за розлучення. Усе, як він може бути батьком, якщо весь цей час він вважати себе безпліддя?



Довіра у людей Ігоря та Катерини не планували дітей. Проте, після 2 років шлюбу Катерина продемонструвала її чоловіка позитивним тестом вагітності.

до Чи не дивно? вона попросила щасливо. - Ми маємо дитину!

Ігор відразу сердився. Він дивився на дружину з ненависті і сказав:

- Ви можете мати його, але не приймаєте його. Не запитайте. Ви це робили, і ви це робили.

Єкатерина була позбавлена цього ставлення до Ігоря. Вона не бачив його, як це. Його звинувачення нереальності. Вона ніколи не обдурила чоловіка і не дала ніяких причин для таких підозр.



Пельс - Що потрібно, щоб ви сказали мені, як це? - все ще в шоку, Катерина запитала. Я прийшов до вас з хорошою новиною, і ви замовляєте мене.

до Ви подивитеся на неї - невинність себе, Ігор сміється. Я не розумію. Дитина не може бути шахтою, періодом.

- Чому б ви сказали, що?

- Я не можу мати дітей! Я був протестований 10 років тому і сказав, що я був безплідним.

- Ну, це не так прямо вперед в медицині. Вони можуть помилитися, пропонували Єкатеріна. Ця бесіда відчувала себе поганою, але вона не дала надії, що речі все ще можуть бути виправлені. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

- Стоп ебать з мене! Отримайте ваші речі та отримайте!

І пішов Катерина. Вона мала, інакше її родичі врятували. Звісно, вона боляче тому, що чоловік не довіряє її. З іншого боку, вона була щаслива. Зараз вона бачив, що Ігор дійсно є.

610888р.

П'ята після 5 років він отримав 5 років Ігор ніколи не одружився. Він став одним з тих, хто бачить людей навколо нього як потенційних ворогів. Особливо жінки. На особистому фронті він мав кілька з'єднань, але зазвичай вони закінчилися скандалом всього за пару місяців. Всі ці роки він не спілкувався з дружиною або її дитиною, якби вони не існують на всіх.

Тим часом Катерина знайшла нового чоловіка. Він приймав і її маленьку дочку Христина і не відмовляв нічого до них. До зустрічі з ним Катерина мала важкий час. Після прориву звинувачень, сварки, кричущих і скандалів вона все одно підписала папери розлучення і сльози в очах пішли жити з батьками. Коли народився Христина, щастя Катерини за межі. Вона знав, що вона може зробити все для цієї дитини. І вона зробила. Зараз вона була добре перевіреною жінкою з хорошою роботою, житлом і маленьким ангелом.



Після того, як Ігор ходив в парку і побачив Катерину. Вона тримала руку чарівної кучерявої дівчини. Всередині Ігоря виглядає як щось зламало. Він думав, що ця дівчина виглядала багато, як і її маленька сестра як дитина. Самі локони, однакова посмішка. Чи був він неправильний весь цей час?

Ігор намагався сказати hello до Катерини, але не помітив його, і прискорив крок. Для того, щоб не відлякати дитину, він не зловив своєю дружиною. У цей же вечір Ігор назвав своїх батьків і дізнався нову адресу. І наступного дня я прийшов, щоб відвідати з цукерками.



П'єси Катерина нехай йому з curiosity. Вона дивилася те, що вона буде робити це час. Її відвагу додано до того, що її коханця незабаром приїжджає. І навіть якщо є кварель, то буде хтось, хто може підійти до неї.

Ігор дуже здивував її. Він запитав щось, щоб він міг зробити тест на батьківство. Він прагнув переконатися, що очі його не заперечували його і що Христина була дійсно дочка. Єкатерина мовчазно знімала пару волосків з дитячої гребінці і подавав Ігор.

- Ось, виконайте свій тест, вона сказала небайдужно. Але ні Крістін, ні я ніколи не бачу тебе знову.

до Але якщо я дійсно її батько, то я маю право бачити дитину, сказав Ігор.

до Немає, ви не можете мати дітей. Ви сказали самі. Тепер виходите.



Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Довіра у людей є дуже важливим моментом, на якому будуються здорові стосунки. Якщо не існує взаємодовіри в парі, то немає питання про щасливий шлюб. Це добре, що Катерина навчалася істинним темпом її чоловіка в той час, інакше її майбутнє життя не буде найгарнішим.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное