Заслужений приватний «розумний» парник сказав, що терміново висаджується на розсаді в лютому, відкрив свій бізнес на продаж розсади

Посадка розсади в лютому 2022 добре пролягає. У мене є список насіння, які я заводю в другій половині лютого заліза, незалежно від того, що відбувається навколо! – сказав мені друг, який за другий рік добре заробляє на садівництві.

Весь день в приватному Мапай «З неї я дізнався всю мудрість матерії. Почати бізнес продаж розсади, тепер все в шоколаді!

Сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо, що висаджувати. саджанці в лютомуй Ведуться роботи, дорогі мешканці!

р.

Саджанці розсади в лютому 2022 Скоріше краще! Ця заява не працює, коли мова йде про рослини і терміни їх посіву в розсаді. Лютий - місяць, який відкриває сезон, але тільки для деяких культур. Розгортання і рослинність.

Перед тим як почати посадку, обов'язково почитайте перелік фруктів і садових і декоративних рослин, які потрібно висувати в лютому.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Людмила Сапон (@dom_rastenia_sad)



Рекомендуємо починаючи з помідорів. Виберіть краще. томати латексні з періодом вирощування понад 100 діб. З сортів радимо звернути увагу на «ріо ону», «втілення», «космонавт овець», «де барао гігант», «рок», «Альтаї» та гібрид «надійна F1».

Для закритого грунту можна сміливо посадити насіння перцю на розсаду. Віддати перевагу середнім і пізнім сортам солодкого перцю. Не забудьте дати їм світло!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

ОГОРОДНІТА з Калінінграду (@yumarinka)



Наприкінці лютого починається масове посівання баклажанів для висадки в теплиці. Важливо правильно розрахувати час їх посіву.

У другій половині лютого висаджують насіння лека, якщо планується виростити її в методі розсади. У цьому випадку в одному сезоні можна отримати хороші ріпчасті головки посівним насінням.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@muzykalnyi_sadovod)



Всі види селери краще вирощувати насінняй Для стебла і кореня це передумова. Лист можна сіяти - і відразу в саду, але розсаду краще. Корінь селери - це супер корисний рослинний, популярний в дієтичному харчуванні, з незвичайним смаком і ароматом, улюбленим дієтологам.

Період від розсади до збору врожаю становить близько 180 днів, тому оптимальний час посіву знаходиться в середині або навіть наприкінці лютого.

Для відкритого грунту необхідно приготувати насіння полуниці і полуниці. При посадці насіння не поглиблюють, злегка притискають. Перші пагони з'являться на 3 тижні, і до травня вони будуть готові до відкритого грунту.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Галина Шликова (@madam.gala)



І тепер, квітка-культурай Петунія, бегонія, пеларгонія, гвоздики шабо, льон ясен, лобелія, сальвія, альтанія, еустоми також час соку, щоб навесні вони прикрасили сад декоративним зовнішнім виглядом.

Якщо у вас є нагріта парник або ви вирощуєте садові зеленню і овочі на промисловому масштабі, то обов'язково знаєте, що Лютий також великий час для посіву ранньої сорти теплових огірків, капусти і сквошу. Уже в березні міцні саджанці направляють в теплиці в квітні і травня збирати ранні урожайи овочів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація з квітів. Саджанці. Краснодар (@multisad2018)



Хочу привернути увагу до того, що ранні сіянці ГоловнаЛютий має короткі і часто похмурі дні. Тому варто використовувати фітолампси!

Також я пропоную ознайомитися з найпростішим способом розрахунку, щоб зупинити запас на розсаді в випадковому порядку. Зрозумійте ці правила, і ви точно знаєте, скільки насіння буде потрібно для диких пагонів.



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація з живих рослин (@rastenie0000)



Для розрахунку часу посівного насіння потрібно знати весняний часй Стебло і листя томатів можна побачити через 6-10 днів, огірки - 3-7 днів, перець - 7-15 днів, капуста - 3-10 днів, баклажани - 5-10 днів, селера і хубар - 7-14 днів. Період проростання сквошу, сквошу, гарбуза - 3-10 днів, салат - 4-10 днів.

Для мене особисто висаджують розсаду в лютому 2022 року тільки початок. Я висаджую леки і помідори спочатку, а потім я буду крабувати селери.

Ви підготували насіння для розсади ще? У вас є будь-які вподобані, які ви починаєте кожен сезон?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное