Задоволення допомоги від незадоволеної мами, яка 16-річна дочка датується дорослим чоловіком

Активний вік у підліткових дівчат починається раніше, ніж у чоловічих однолітків. Поки однокласники грають комп'ютерні ігри з друзями, дівчата читають романи про любов. Любов для підлітка - це сильне почуття, це не так, як любов дорослого. Підлітковий вік у любові є емоційним і навантаженим. Вони відчувають сильний почуття вперше і не завжди справляються з ним.

Мати часто звертаються до допомоги психолога, коли виникають проблеми з вихованням підлітка. Ситуація Наталії, яка 16-річна дочка датується 35-річним чоловіком, індексується. Дочка впевнена, що обрана любов її життя. І мій мама не знає, що думати і що вирощується людина потребує від маленької дівчини: Я не бачив в очах. Понад 200 років Антон вже одружений, і з першого шлюбу він має 10-річну дитину. Я йшов на дочку, і побачила її, щоб зупинити знайомства. Але вона не може чути мене, Наталія каже.



Підліток любов любов є чудовим. Проблема полягає в тому, що красива дівчина рідко потрапляє в любов з її однолітками. Після читання романів підліток вразить уяву ідеальну людину. Герой-любитель з роману - це чоловіча середнього віку. Він досвідчений, незалежний і турботливий, прагне отримати сім'ю, знає, як поводитися з дівчатами. Дівчата часто падають в любов з людьми, які кілька років старше. Звісно, спілка дорослого чоловіка і дуже юна дівчинка турбує батьків, і вони починають протистояти забороненим любов'ю всім їх можливом.

р.

Батьки підлітків знають, наскільки важко підняти дитину у важкому віці. В цьому світі підліток починає шукати сенс життя і його призначення. Нерідко пошук себе провокує невдоволення батьків, а дружби стають більш складними для підтримки. Це те, що дитина потребує прямо зараз. Довіряє своїх друзів більше своїх батьків, вважає, що батьки не розуміють нічого. А коли мама відреагує агресивно до своєї дочки, яку вибрав дочку, людина середнього віку, ця поведінка тільки підтверджує страх дитини.

Тут необхідно розуміти, що агресія і небажання прийняти обраного, хто старше, мати поставить її любов, догляд і турботи про її дочку. В той час як дочка бачить її по-різному: вона вважає, що її мама не хоче, щоб вона була щасливою.



Перед тим як приймати будь-які дії, мама повинна запитати самі питання, які занурюють її. Далі подумайте уважно і дайте об'єктивну відповідь. Питання: «Що я боїться?», «Що може статися?», «Я мій страх правильно?» досить адекватний при бажанні благополуччя вашої дитини. Важко припустити, що мама буде хвилюватися про фізичну інтимну близькість дочки.



Тоді ви повинні прийняти рішення для себе, вона погоджується, що її 16-річна дочка готова до такої інтимності? Чи знає дівчина як захистити себе? Ще одним важливим моментом є формування паралелю з особистим досвідом. Кожен батько знає, що перше кохання не триває назавжди. Мама може пам'ятати, як вона сама досвідчена поломка в коханій людині, з якою своїми життєвими шляхами дивилися. Так буває, і піклуючись про психологічне здоров’я Вашої дитини є ознакою щирої любові до вашої дитини.

Але для того, щоб захистити емоційний підліток у любові, це не достатньо сказати, «Ви не збираєтеся дати цей чоловік», або «Не приїжджаєте додому, якщо я бачу, що ви його побачення», і все це. Це зробить все гірше, відчужуючи підліток. Що робити?



Микита Карпов – психолог з 17-річним досвідом роботи. Він спеціалізується на психології дитини і працює з підлітками. Психолог впевнений, що батьки не повинні заважати у відносинах підлітка з хорошими намірами. Замість того, щоб підірвати свою владу і зіпсувати відносини з дитиною, краще відмовитися від категоричних заборон і приймати стороні підлітка.

Щоб допомогти дитині бачити ситуацію з відкритим розумом, важливо поговорити з ними. Тільки коли підліток може довіряти батькам і говорити про свої враження, тільки тоді вони можуть допомогти без шкоди їм. Це робота батька, щоб активно слухати, а не demagogy: важливо запитати правильні питання і почути, що дитина говорить. Не наполягати на що-небудь і дати поради тільки тоді, коли дитина просить її.



Так дівчина не зупиниться знайомства дорослого чоловіка, але дізнається, як діяти в новій ситуації. Ви не можете бути упередженими до хлопчиків доньки тільки тому, що вони кілька років старше. Дуже легко заспокоїти нерви або підтвердити ваші турботи про цю людину - познайомитися з ним. У соцмережах або у людини. Дуже реакція на знайомства розкаже багато люблячої матері, яка перед нею. І тоді вона не повинна сумніватися, що краще робити.



Довірчі відносини між батьками і підлітків досить рідкісні. Нерідко підліток приховує багато з мами і тато, не ділиться досвідом, думками, відіймається від батьків. Якщо ви помітили дивну поведінку у вашій дитині або подумайте, що він потребує допомоги, але не можете говорити про дитину, це може бути час, щоб поговорити з психологом. Невідома людина і його друзі, підліток буде довіряти більш легко. Психолог може допомогти встановити стосунки з батьками.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное