З дитинства я чарівний детектив і мріяв бути приватним детективом, я знаю багато про детективні серії і рекомендую найбільш звикли.

З дитинства я любив детективів і мріяв бути ВиявленняЯ знаю багато про детективи і рекомендую найбільш звикли. По дорозі, назад в січні, вона скомпільувала свій список з назвою New Detective Series of Рік.

Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував список затримок. ВиявленняПро дайвінг Почуття як приватний слідчий!

Нові детективні серії року

Easttown, Пенсильванія Мейра Сходу міста є скромним містом, який відрізняється від будь-якої іншої провінції. Довгий час відреагував один з одним, кожен зафіксував не одну ходу, і для кого-небудь і особистого не схожого. Але головна критика – правоохоронні органи, які не знайшли дівчину, яка зникла без сліду на рік раніше.

Головне народження Кейте Вінслет. Ділянка нетрадиційна, з помірною інтригою. Серія виглядає легко і в одному диханні!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Ale Knabi (@ksa_knabi_)



"Змія." На реальних заходах, на основі реальних подій, на основі великої злочинності, яка, до речі, ґрунтується на реальних подіях. Він був розроблений Mammoth Screen для BBC. Серія складається з 8 епізодів і є співпродукцією BBC One і Netfli.

Для мене, перша пара епізодів, які я дивився через силу, але потім відійшов. Скарга, але вона також дає їжу розуму!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Олени Кулікова (@maslinaelena2014)



"Лупінь." Це випадок, коли я дивився серію в одному диханні і подивіться на новий сезон.

Натхнення натхнення від пригод Арсена Лупіна, шляхетного кримінального асдану Діопу видає до венге свого батька, який був обрамлений великою родиною.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Юлія Петрова (@yulia_kvant)



Підземна залізниця Серія заснована на роботі Colson Whitehead. Книга написана в жанрі історичний І навіть при використанні сміливої літературної техніки, вона відразу ж знайшла себе на шельфі фестселера.

Підземна залізниця була секретною мережею фегтивних рабів з Південної до Північної. У своїй книзі Whitehead перетворює її в реальну залізницю з підземними тунелями, поїздами та провідниками. Це на цьому поїзді, який головний герой історії, раб з Грузії Кора, йде на її свободу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост з фільму Блог у руці (@kinovkarmane)



«Аркане» відбувається в футуристичнийДе багато декорацій може нагадувати чарівну анімацію Міязаки. У цьому Всесвіті наука є близькими друзями з магією, але використання магії забороняється законом. У конфлікті виникають між аристократією технологічно розвиненого мегаполісу Пілтовера та мешканцями Заун – підземних порід, розташованих на міській околиці.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Сайт: www.newlifeiswell.com



"У своїх очах" Хороший приклад серії. любов трикутникй Одна мама Louise має affair з привабливою незнайомкою в барі, але незабаром виходить, що це її новий бос, Девід.

Людина також одружений, але Луїза не може закінчити відносини. Після деякого часу плутанна жінка стає кращим другом дружини Давида і починає підозрювати, що щось гріхістер ховається за своїми сімейними відносинами.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація з серії. Кіно (@vmir.kino)



Каштановий чоловік. Трохи протяжний початок, як майже завжди в таких сюжетних лініях, але потім неможливо відірвати. Навколо над усім хвилом!

Серія знімається в похмурих тонах осені Данії, але вона не проціджується на всіх, але, навпаки, додає зефір до серії. Ніцца, приємно дивитися. Атмосферний, цікавий, таємничий і абсолютно несподіваний закінчення. Я рекомендую!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано в Кіно (@_in_the_movies_)



Чистка - це мінісерії від Netfli. Історія однієї матері, яка проживала з реальною національною дорогою, зловживачем. Для мене ця серія є прикладом того, як боротися за ваші особисті кордони, як не закінчувати, і якщо ви хочете, все вийде.

Заради своєї дитини вона готова до багато і заслуговує на велику повагу. До жіночої аудиторії!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Даря Бородіна (@_darya.borodina_)



Я також хочу познайомитися з переліком десяти відмінних детективних серіалів, де жінка виступає в ролі головного героя. Забудьте Шерлок Холмс - Міс Марпл на сцені!



Як новий детектив. 2021 серія? Ви бачили щось на цьому списку? Я просто збуджусь про Lupin і хочу подивитися підземний залізничний вокзал.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное