Колишній студент журналістики Московського державного університету, який працював тривалий час, як бариста, навчав мене, як зробити кращу каву в світі.

Андрій і зустрівся з гімнастикою в групових заняттях. Спочатку він зданий неприємним для мене: він завжди забуває, як потрібно робити багато підходів, скільки ваги слід приймати. Через кілька тижнів я пішов в магазин кави з другом. Я був здивований, що Андрій був бариста. І я розумію, чому він мав таке захоплення для розмови. Андрій розповів мені, як правильно зробити каву в Туреччині. Після того, як він jokingly сказав, що тільки освічена людина може зробити каву.

доб.

Виявилося, що один раз Андрій навчався в Московському державному університеті, а в його студентських роках він перейшов на роботу в кафе. Професія бариста захопила його так багато, що Андрей не закінчив свої дослідження, але це ще секрет багатьох своїх знайомих.
Я завжди любив дивитися бариста, знежиривши спекотне молоко і робіть кавову машину. Про це Коли я оцінив смачний напій, Andrei сказав, що найбільш смачна кава не виготовляється з кавової машини, але варена в домашніх умовах в Туреччині. Ця заява зробила мені міцним, оскільки домашня кава не така ж, як кавова машина. Але коли я дізнався про секрети смачної кави, я переконався про вірність професіонала.

, м. Херсон

Турецька кава виконана в Туреччині. Свіжо мелена кава Арабіка краще. Цей сорт не гіркий і має багатий аромат, ніж Робуста. Кава квасоля повинна бути заземлена безпосередньо перед приготуванням напою. Важливою умовою для заварювання кави в Туреччині є заварювання не більше двох порцій в Туреччині.



Чисті фільтровані води повинні бути прохолодними. Пляшкова вода краще, тому що вона м'якша. Вода, яку ви використовуєте, залежить від смаку кави. Щоб розкрити смак кави, можна додати щіпку солі або спеції. Cinnamon stick, кардамон, чорний перець є кращими спеціями для приготування кави.

Андрій не схожий на турецьку каву, коли клієнти замовляють капучино або американо з молоком. Не зателефонуйте. Бариста з 10-річним досвідом, як повторити казку: «Кофеї повинні бути чорними, як пекло і солодкими, як любов» – що сказати, смаки не суперечать. Я поділився рецептом автентичної турецької кави 1 людини.



інгредієнти
  • вода
  • 2 ч.л. кави
  • 1 ч.л. цукру
  • 1 кориця палички
  • щіпка


Підготовка
  1. Кава квасоля дрібно подрібнюється в кавовому подрібнювачі.
  2. Залийте цукор, каву в Турку і покладіть корицею палицю і щіпку солі.
  3. Виміряйте кількість води з чашкою, з якої ви п'єте каву. Залийте воду в Туреччину і перемішайте всі інгредієнти. Під час заварювання кави не можна турбувати. Вода в Турку повинна бути нижчою, ніж вузька шия на 1 см, щоб під час кипіння кава не засипала по краю.



  4. Тепер кладемо Турку з каву на плиті на середній вогонь. Не залишайте Турки, чекайте кави до кипіння. Коли піна піднімається, видаліть Турку з вогню.
  5. Ще два рази кладуть Турку на вогонь і дайте піну підніматися.
  6. Зігріваємо мушку з окропом. Потім, не перемішуючи, залийте каву в кашку. Напій подається зі склянкою холодної води і солодощів за бажанням. Якщо ви пити каву з молоком, просто додайте її першим.





Напій не можна змішати, тому що інакше піна буде поселитися, і це головний знак Турецької кави. З тієї ж причини кава не може фільтрувати через сито, інакше вона більше не буде Турецькою каву. Щоб зробити кавові підстави швидше, залийте 1 ч.л. холодної води в Турку і можна залити в каву.

Повідомляємо, що кава ще смачна, якщо ви заварите її в мідь Турку. Але також нержавіюча сталь Турка. Кава без молока смачно пити з ароматним перцем, а якщо додати скибочку лимона в тушку, то напій не гіркий. Кава з молоком смачно пити з кардамоном і корицею. Не боятися експериментувати, ви можете відкрити новий світ смаку. Яку каву краще пити?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное