Boomerang швидко переповнено основний, що не очікується йти до реєстру

Закон омеранга стверджує, що всі речі, особливо погані речі, завжди повертаються. І, як правило, на самому несподіваному моменті. Кирило не підозрював, що він отримає на вечірку, де він буде гість у Людмилі - той, хто колись зволожився і відмовився. І Людмила, звичайно, не забули про минулі правопорушення.



Першим розчаруванням Людмила відмінно запам'яталася те, що Кирилл сказав їй перед виходом на столицю 5 років тому:

- Чи ви дійсно думаєте, що я хочу взяти вас до реєстру? - Ні, ви дійсно ступили. Арідерчі!



З цими словами він поїхав до свого дому, взявши з ним перші почуття і враження про просту дівчину з маленького міста. Людмили подрібнили.

Але час пропущений. Починався психічний ангіш, даючи більше простору думкам. Після того, як серце зламало, Людмила не могла залишитися вдома. Звісно, вона може поставитися з ним і зберегти її рутину. Що б стати свідком. Але тоді душа Людмила вимагала дії, і вона не могла протистояти їй. Потрібні до столиці.



Пелюшки Нові враження Спочатку вона не була дуже щасливою. Людмила мала працювати як у продавця, так і як очищувач. Сама робота не лякала її, але вона була дуже хвилювалася про зарплати і ціни. На щастя, вона була щаслива, щоб знайти чоловіка, який орендував номер на розумну суму. У цей період Людмила зустрічала Влада.

Влад був дуже приємним і добрим. І попросив Людмила зустрітися, вона погодила без зцілення. Вона не подбала, що він нічого не мав. Вона підтримала його в будь-якому напрямку. І ця підтримка стала основою для кардинальних змін життя.



Чирил не сумнівав, що позиція голови своєї батьківської компанії буде проходити до нього. Це сімейний бізнес. І хоча вони були на непарних обставинах, Кирило було впевнено, що його батьківський борг забезпечить йому прибуткове місце.

Запрошення до річного дня народження батька. По суті, що була улюблена частина роботи - вечірка. Не тільки для веселої та спокійної атмосфери, але й для важливих анонсів. Так само, що батько добрав.

Так прийшов момент правди. Кирило спостерігав свого батька, забравши мікрофон і починайте виступ, в якому він швидко потрапив до серця матерії.



Ви точно знаєте, чому ми тут. Звісно, я говорю про мій наступник, який мій дорогий колега і друг Влад.

Далі йому з'явився той же Влад на сцені, подарований вгоруstart з провінції. І з ним Людмила? Кирило протерла очі з сюрпризом. Так, вона. Але як вона вийшла тут? І чому він не знає? Чи дійсно вона з цим idiot?

Коли застосунок підпорядкований, Кирило вирішив поговорити з батьком і дізнатися, чому позиція вирушила до зовнішнього, а не до нього, свого сина.

- Тому що ви затишну бюму. Але Влад любить свою роботу, і він заслуговує на роботу.

до Чи знаєте ви її? Кирило недбалий до Людмила.

до Ні, перший раз. Але за словами Влада, я знаю її, що він знайшов нашу компанію, і я тепер маю гідний наступник.



Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Часом є те, що для роботи в бооменг. У випадку Людмила та Кирила, вона зайняла лише 5 років. І найголовніше, не треба їхати до помсти і додаткового приниження.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное