Після похорону чоловіка я дізнався, що я не був дружиною, і що спадщина не піде мені.

Життя при прийомі неприємно. Це повністю переконаний одним з героїв нашої нової історії. Михаїл 30 років і нещодавно втратив батько. Він переконаний, що батько його закинувся. Чи вірно це і що допомогло людині дізнатися правду, читати далі в статті.



Кілька місяців тому я втратив чоловіка. Він був лише 52 роки, і ми навіть не замислювалися про те, що це буде. Коли прийшов до поділу майна, виявилося, що мій шлюб з Ванею вважається недійсним. Він був анульований через деякі шлюби, і ми половили.

Але ніхто не сказав нам про це! Я не ходив в деталі. Мій юрист сказав, що це було без сумніву. По-іншому, в першу шлюбі, всі мої жінки, тепер, щоб бути спадковим сином.



Але Міша Ванья не говорила мені довго. Всі вини своєї дружини, яка зробила все можливе, щоб зварити батько і сина. Ваня намагалася досягнути Міша до останнього, але на боці своєї матері. Він не прийшов, щоб прийняти його батько на останній поїздці! Я не забув, щоб успадкувати всі мої заощадження.

Він прийшов кілька днів після того, як прокинув будинок: «Ви зрозумієте, що вам доведеться залишити тут?» Я пропоную, що ви починаєте упаковку ваших речей! Вані син думав, що я був головним кульпритом за розлучення батьків. Подумав, що Я був тим, хто вказував Ванею проти нього. Як я спробував довести до нього інакше, Misha просто не послухав мене.

І чекав йому на кухні. Після 5 хвилин, Misha вийшов вниз, продемонстрував мене шматок паперу і попросив, «Що все це означає?» Я побачила, що мій чоловік на папері.

Р

Я забрав шматок паперу і читати, Я пишу ці лінії, і я вірю, що ви читаєте їх, син. Я бачу, що наші відносини не працюють. Я зробив все, що я можу зробити вас щасливими. Але в деякій точці, ваш мама сказав мені не бачити вас. Я відправив Вам подарунки і картки на будь-яке свято, і вони завжди вийшли назад. Погляньте на мансарду - вам сподобається! Люблю це.

Я бачив біль в очах Міша. Він нарешті погодився слухати мене, і я сказав йому правду. У той час як Міша був молодий, його мати дозволяв Ванії прийти і провести час з ним. Моя жінка любила сина дуже багато, завжди платила алімонію на час і в цілому може витрачати останні гроші на дитину.

р.

Коли Misha перетворилася 10, Вані сказав, що, Досить! Ми не потребуємо вашої допомоги, і мій син не потребує батька! Бог знає, як це жінка кладуть Ванею перед сином. Після цього вони припинили бачити один одного.

Ванья спробувала створити контакт з ним, коли хлопчик вступив в університет і жив у гуртожитку. Але Міша був адамантом: Я ніколи не пробачу тебе. Ви залишили нас! З тих пір, і Міша, нарешті, виявила правду.

Я продемонстрував Міша мансарда з подарунками, і він ламав сльози: Я зловив мій батько для того, що він не зробив. І мій мама просто заливається маслом на вогонь. Чому це робити? Тексти пісень, а це означає: Тоді мій чоловік прийшов до мене і сказав мені, що він більше не сказав про своє майно. Повернувшись, він запитав тільки одне: Тетяна Тимофєєвана, я можу приїхати до вас іноді? Я хочу дізнатися мій батько краще.



У зв'язку з тим, що нарада приступила до нас. Миша припинила життя за манжетою і часто відвідувала мене. І я продемонстрував йому Ваніна фотографії і сказав йому, що він був. З матір'ю Міша більше не спілкується. Але я думаю, що один день він зможе пробачити її. й

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія показує, що ніхто не відчував. Мати Міша, що керувала особистими цілями, відрізаючи спілкування з власним батьком. Імовірно, вона не пробачила його розлучення і того, що він зміг стати дійсно щасливою жінкою. Прийміть сина контакту з батьком його неприпустимий. Ми раді, що герой зумів дізнатися правду.



Ви думаєте, що Михайло може від'єднатися з матір'ю, яка зраджує його?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное