Мій чоловік кинувся до дачі для інструментів, а через годину мій сусід назвав мене і попросив, якщо я кинув його з дому.

Що робити, якщо дружина підозрює чоловіка зради? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Чи є підозри, які підтримуються певними діями?й Це саме те, що наша героїня, 33-річний Дар'я. Що відбулося в шлюбі і як закінчилася ця історія, читайте далі в статті.

Я був одружений більше 15 років і можу сказати, що я впевнений в собі чоловіка на сто років. Або ж, я впевнений, що я отримав в дуже неприємну ситуацію. Це відбулося рівно один рік назад на День Святого Валентина.



Рано вранці до роботи Саша сказала, що потрібно піти в дачу. Ми мали кран, і ми не мали правих інструментів в домашніх умовах. Він не був навіть їсти сніданком, тому що він не хоче бути пізно для роботи. Я запакував його ситний сніданок в обідній коробці і відправив його на дорогу. Продовжувати до себе господарські хори. У той час я був на батьківщині, і займався дочкою Олей.

Через кілька годин я отримав від сусіда в дачній ділянці і попросив дивне питання: «Дашка, ви викинули віру?» Я нічого не розумію і попросив Luda, щоб пояснити. Але я хочу, щоб я не зробив його, Боже!



«Даш, я думав довго, якщо я повинен викликати тебе. Це просто це. Чоловік прийшов з деякими леді і пучок сумок, як він рухається. Я не знаю, що він до, але він все виглядав дуже підозрним, сказав сусід. А потім вона сказала, що вона взяла картину з них.

Звичайно, я був абсолютно шокований, особливо коли я бачив це фото. Я відразу вирішив, що потрібно йти на країну і дізнатися. Якщо я зловив чоловіка гарячим, я відчуваю себе краще. Я, безумовно, не хочу жити в ігноруванні.

Хідно взяв Оленку до своєї матері, і вона пішла на дачу. Ви не знаєте, як сердитися я був потім. Я був водінням і готую всю мову, що я збираюся подарувати чоловіка і його коханці.



У дворі Сашин дійсно стояв машину, а світло спалювався в будинку. Я збив впевнено на двері. По-друге, мій чоловік з'явився на дверцятому, одягнений в будинку: «Даша!» Що ви робите тут? І тоді я не можу стояти його, вибиваючи все, що я думав його. А потім попросив голосно, "Чому вона вона?"

Моя реакція чоловіка зробила мене ще більш сердитися: він почав сміятися дико. А трохи заспокоївся, Саша відповів: «Мій дорогий, ви помилилися все!» Я зроблю вас, щоб сказати, що я збираюся для інструментів. Але це все для вас. Сьогодні наша ювілей, ви забули? 14 лютого!



Здивився мене сидять. Продовжити чоловіка: «У 2 години потрібно підбиратися водієм. Олечка домовилися сидіти з матір'ю. На дачній ділянці ми чекали романтичну вечерю і співати красивою Анною, яка рівно 15 років тому виступала на нашому весіллі. Я знаю, що ви дуже втомилися з дитиною, тому я хотів здивувати вас.

Я безмовний. Я дуже забув це наша ювілей. Я не думав про День Святого Валентина. Я прогулявся в будинок і побачила місце для нашої вечері. А Анна була співати в наступному номері. Бог, як сором'язливий! Дружина підозрює чоловіка обману - що може бути гірше?



У той момент я хотів, щоб падати через землю, але Саша не відступила на мене. Він захопив мене і сказав: "Що ви тут, допоможете мені закінчити вечерю?" Мій чоловік і я використовував, щоб приготувати разом, це наше захоплення. Але з приходом дитини фокус зміщений: Саша почала працювати більше, і я подбаю про всі господарські хори. Яка радість запам'ятовує нашу молодь, яка нічна!

Я зраджу. Я був впевнений, що Саша мій дорогий, хто я можу довіряти абсолютно всім!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Коли дружина підозрює чоловіка зрада, вона зробить її краще дізнатися правду. Тим не менш, ви не повинні стрибати до висновків і звинувачувати людину того, що він не може робити на всіх. На щастя, Дарія і її чоловік зуміли приїхати до загального деномінатора і дізнатися все. І ми впевнені, що їх шлюб стане ще сильніше.



На День Святого Валентина ми хочемо, щоб ваші стосунки завжди принесуть вам радість і щастя. Любов і бути коханим!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное