Дівчинка працювала посудомийною машиною в нічний час, даючи всі гроші її мамі, офіціанти зачаїли її, але після однієї події вони закривали свої роти.

Як сильно це може бути іноді? дівчинай І давайте хто-небудь, здається тягар до сім'ї, хтось відчуває себе шкода, і хтось спробує залишити якомога швидше. Але дівчина продовжує плести свій шлях життя, незважаючи на всі труднощі і сумніви. Тільки вона знає, наскільки важко це для неї. Прийміть, що вона ніколи не збуджена.



Особлива дівчина Зіна від народження перетягування мастурбаціяй Незважаючи на те, що батьки дівчини подарували подарунок розмови, наймолодшу дочку, на жаль, не могли б говорити. Що не робили дівчину, які лікарі не взяли її, навіть бабусям Немає результату. У зв'язку з цим, батьки Зіни, Тамара і Роман, постійно кварель. Дівчинка добре почувалася, і як тільки вона виросла, вона зрозуміла, що вона була причиною щоденних карель.

Роман не переносить життя Тамара. Згодом він став шемале невідповідність. Він сказав, що найдовший син Владимир дійсно схожий на нього, і дівчина Тамара обдурила. Моя дружина не працює. Я не думав про інших чоловіків. Але глава сім'ї була адамантною.



Роман пішов з сім'ї та Вова. Хлопець ще не знає, з ким він буде краще, але батько запевнив, що син повинен залишитися з батьком. Володимир полюбив маму і маленьку сестру, які явно не заслуговують такого нефритного лікування від батька. Його брат відродив Зінокку і запевнив, що він завжди допоможе і підтримувати її, як тільки він був трохи старшим.

7766829

Життя Тамара та Зіньочка перетворилися в постійний тест, коли Роман залишив. Дві крихкі жінки залишились для себе, без будь-яких засобів субсидії. По-перше, батько сім'яАле зараз Тамара змушена була зайняти роботу в першому ресторані, вона поїхала в якості помічника.

Так що з'явився трохи. Зіна навчалася і спробувала порадувати її матір'ю з її успіхами. Вона знала, що вона повинна шукати роботу на першій можливості. Не менше. Зіна дуже любила шиття, але вона не могла навчатися її професійно. Не було достатньо грошей, бо він і матір його завжди жив дуже скромно. Я зробив одяг для себе і моєї мами. Він вийшов, до речі, дуже красиво.



Неймовірна новина про погіршення здоров’я матері зловила Зіна. Жінка впала через слизьку підлогу в ресторані і подарувала їй голову міцно. Вона була негайно госпіталізована, і Зіна написав її братові, щоб прийти негайно. Дівчина плуталася і навіть писав її батько, але він не реагував. Владимир прибув швидко, спробував заспокоїти Зіна і сплатив за деякі медичні послуги. В цей час молодий чоловік вже навчався в університеті і працює в штаті. Я дуже високі очікування в бізнесі.

Лікарі пояснили, що вони не можуть надсилати Тамара додому, оскільки її стан вимагає постійного медичного моніторингу. Зіна знав, що вона потрібна. пошукй Не хочу подбати про маму тільки на плечима Вова, і вона була явно не варто чекати допомоги від батька. У той же день вона припинила ресторан, де працювала її мама. На дверцятах був необхідний знак для миття посуду.



Красива дівчина зустрілася власником закладу Михайлом. Глибина очей Зіна. Так недбалий, але так сумний. За допомогою записів на папері, вони швидко домовилися працювати як посудомийна машина - єдине, що Михайло може запропонувати Зіна в той час. Спеціальна дівчина погодилася і на роботу Наступний день.

Успіх у лікуванні моєї мами і на роботі Вова надзвичайно радий Зіночка. Тамара відчувала себе набагато краще, і Володимир був відомий як перспективний молодий бізнесмен з галузі ІТ технологій. Життя Марії: Стрітення Ісуса Христа емпатія Головного Михайла для мута Зіна помітила той, хто тривалий час спробував у відтінку, щоб скрутити бос - Аліна. Вона працювала офіціанткою в ресторані і побачила свою першу красу.

альіна Пригоди І вона зробила задоволення від Зіни. Дівчинка пригнічена всім: ім'я, зовнішній вигляд, сім'я, хвороба матері, робота. Зіна попередила не слухати, але кожну шинку Аліни глибоко поранили її. Вона не скаржалась нікому, вона переносить її. До одного дня Аліна заливала свій обід над головою. Зіна не може стояти її і вона кинула гірко. Михаїл увійшов в кухню.



Чоловік був захоплений тим, що він побачив, придумав і захопив Зіна щільно. Аліна сказала, що вона не мала нічого іншого, щоб зробити в ресторані. Миша взяла Зіна додому так, щоб вона могла змити суп. Пробитий Він попередив, що вона не може йти до роботи. Михаїл допоможи їй все, так що вона не криється. У той час як чоловік дав ці вказівки, прийшов Вова і сказав, що матір їх розрядився. Він також сказав, що він орендував маленьку студію для Зіни, де вона навчиться пришити, а потім працювати для себе.

Зіна знову закрила, але тепер вона щаслива. Вона знала, що вона була двома її фаворитами поруч з нею. І як вона не хоче, щоб піти з обох. Зіна швидко запрошувала всіх на кухні, а тріо сати на столі довго. Вони відвертають чай, насолоджуючись саморобним імбиром, який Зіна ретельно запечена для своєї матері до дня, сміхався, жартував. Нарешті, ця особлива дівчина знайшла своє щастя. Її нестерпні дні, як посудомийна машина надходить, і її життя поступово надходить. назад на трекй Головне, що моя мама відновила, що є сильним і турботливим братом Вова і таким улюбленим і розумінням Михайла.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное