Побачивши мене відкинути цвіль хліб, варити мене, що робити з вчорашніми хлібобулочними продуктами.

Ви коли-небудь мали смачні страви і хотіли їсти тарілку? У мене було дуже гарне харчування. Сьогодні Я раджу, що ви не заперечуєте себе що-небудь і готуєте страви ресторану з простими інгредієнтами. В той час як випічка відкидається вчора хлібом і розподіляючи бункери для тих, хто потребує, візьміть вчора хліб з столу і зробіть його плитою. Довірте мене, ви будете їсти тарілку, як це без поганої совісті.

Р

Учоранський рух хліба підтримується різними кафе в різних країнах, заливаючи їжу і заливають напої в їстівні ємності. У цьому цікавому вигляді люди намагаються захистити нашу планету від одноразових стаканів і пластикових начинок, які вже сповнені океану. Хтось готує чашки пісочного тіста з шоколадом для еспресо, хтось заливає чай на їстівні чашки яблучного пілінгу. А ті, хто знає, як харчуватися і смачно годувати відвідувачів, пропонують основні страви в лофті хліба.

Для повернення м'якості до лофа досить посипати хліб водою або рослинною олією і відправити хліб в духовку протягом декількох хвилин. Але це набагато життєздатність приготувати вражаючу сирну пластину, яка навряд чи хоче поділитися. Тому що ви їсти його все вгору. Насправді, це гарна ідея, щоб мати просту святкову закуску.



інгредієнти
  • 1 лист хліба
  • 150г кукурудзи
  • 200г твердих сирів
  • 200мл крем
  • 1 пучок зеленого
  • сіль
  • пердят


Підготовка
  1. Зріжте верхню частину хліба, вам буде потрібно, як кришка для їстівної пластини. Візьміть м'якоть по всьому діаметру пластини з лофа. М'ясо в цьому рецепті не потрібно, але з ним можна варити зав'язки.



  2. У окремому контейнері натрієвий твердий сир на великій тертці і додайте 150 г кукурудзи. Сир можна приймати будь-яким: моцарелла, сулугуні, змішати сири або використовувати звичайний жорсткий.
  3. Додати вершки будь-якого жиру в сир. А овочі, до речі, можна додати будь-яку: брокколі і болгарський перець додадуть колір до цієї страви. Р



  4. Ударьте блендер на однорідність. Краще залити вершки на два підходи. Вам потрібно побити їх до тих пір, поки начинка стає густою, як сметана. Для цього крем повинен бути холодним.
  5. Додайте сіль, перець і спеції за смаком. Тепла духовка до 180 градусів.



  6. Покладіть хліб на чашу, вкриту папером, і покрийте лофа з кришкою хліба.
  7. Випікайте сирну тарілку на 30 хвилин при 180 градусах. До речі, м'якоть можна викласти на чашу після приготування сирної пластини і зробити тріщини від м'якоті. Для цього закінчуйте хліб ще 10 хвилин. Бодибилдерши.





Якщо вам подобається їсти вершки, приготуйте вершковий суп за вашим улюбленим рецептом, залийте його в підготовлену пластину хліба. Потім відправляємо суп в духовці 5 хвилин на 200 градусів. Дуже смачно. Особливо сподобалося суп грибів в хлібній плиті. Ви коли-небудь спробували щось таке?

Таку пластину можна залити сиром і дати її розтопити в духовці. Перемішайте шматок іржі хліба і поп у в'язному сирі. Можна зробити начинку з зеленню і вареними яйцями або просто взяти моцарелу. Для великої компанії можна зробити порційні бункери з такою начинкою. А можна експериментувати і додати шматочки м'яса, креветки, різні спеції і овочі начинку.

Ми дуже легко відкинути продукти, які ми не їсти. Є люди, які голодують. У всьому світі є тисячі полігонів з упакованим хлібом, який навіть не був відкритий. Замість покупки товарів з запасом, завжди краще взяти те, що потрібно з полиць. Якщо кожен зробив це, їжа не буде до полігонів. Але якщо ви помітили вчора хліб на столі в домашніх умовах, то ви знаєте, що робити з ним.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное