Моя син заподіяла мене, щоб покинути рано і пообіцяти допомогти з грошима, але мій дочка-в-право не затвердив наш план.

Ми віримо, що доля Рано чи пізно він падає на плечі дітей. Цей погляд свідомо підтримується Євгеном. Герой сучасної історії пропонував свою маму фінансову допомогу. Але його дружина проти неї. Чому відносини Антоніни Степановни та її дочка-взагалі не працювали, читайте далі в статті.



Я 58 років і не працюю. Я хотів би подумати, що я можу працювати на 60 і 65. Але викладання смоктати останній сік з мене. Я люблю своїх студентів дуже багато. Так, виїжджавши у школу своєї безкоштовної буде ще більш складним, ніж просто погасити.

Здоров'я пішов, я повинен прийняти його найближчим часом. Я довго думав про те, що гроші я б жити. Але мій син вирішив мені, «Мом, маю можливість допомогти вам щомісяця. Я не хочу, щоб вам було потрібно нічого. Залишити школу з чіткою совістю і душею. й



Будь-яка мама почула, що від коханої людини. Я підняв Женью хороший і добрий хлопчик. Побачила, як я лікував своїх батьків, і як я лікував для них. Коли вони пішли, це був реальний удар до мене. Доброго дня.

А потім він одружився і переїхав. Я був готовий до моєї самотності, тому я даю його легко. Тільки зараз з дочкою-в-правовими відносинами не відразу ходять. Таня мене не сподобалося, подумала, що я мав поганий вплив на Женью. Як, поряд з мною, він стає маленьким хлопчиком, і вона не схожа на це. Вона вимагала чоловіка від нього.



Я щаслива. Я спробував допомогти, як я міг. Таня завжди відмовилася допомогти. Спочатку вона навіть занемовила мене, щоб прийняти мій бабуся в руках. Я знаю, що це тільки гірше. Так я спробував не додавати до дитини. Все, що я не хочу Tanya, щоб почати поворот дитини проти мене.

Але судячи, що відбувається зараз, це буде. Коли Таня дізналася, що мій син хотів допомогти мені фінансово, вона завдала йому скандал. Дочка-в-завдяки вважає, що не обов'язково надати батькам. Я не старий, щоб попросити мого дорослого. Але те, що я нічого не запитав. Це цілком ініціатива. Я не буду давати гроші, тому що я дійсно потрібно.



Я знаю, що моя дружина заробляє багато грошей. І так багато, що це може забезпечити сім'ю і відкласти на майбутнє. Таня не знає, що зарплата. Що говорить щось. Я вірю, що син робить все правильно: він краще зберегти щось на дощовий день, і не дати всі гроші дружині, щоб витрачати його надії.

Що ми робимо далі? Смажена дочка. Вона не відхилялася від себе нічого. Ваша квартира з шикарним ремонтом, гарним обладнанням, брендом нового iPhone. Кожен сезон оновлюється шафою. Дитина здорова і повна, що ще? О, ye! Я дуже щасливий, що мій син зумів влаштувати своє життя належним чином.

р.

Незважаючи на все це, тепер я хочу почути від мого дочка-взагалі, як поганий я. Дорогі друзі! Я не хочу бути стомлюючим блоком у відносинах між сином та дружиною. Але тепер я не можу це зробити без Jenny. Я, безумовно, має деякі заощадження. Але це нічого не в порівнянні з реальністю нашого життя.

Я хочу шукати альтернативні способи отримання прибутку. Думаю про теторинг. Я працюю в школі понад 30 років. Мій син говорить це непотрібно. Стоп працює, це час, щоб зробити щось, що прогріває серце. Але я не хочу, щоб він сказав з Танею над мною! Що ми робимо?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія прекрасно ілюструє важливість виховання дітей. Євген виріс в любові і турботі, розуміючи, що йому потрібно мати. Якщо батьки Тетяни лікували її таким же чином Антоніна Степановна лікувала сина, вона приймала свою позицію чоловіка.



Що ви думаєте, що ви допоможете мати-взагалі, і дочка-взагалі, щоб створити відносини?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное