Не знаю, але один день прийшов, щоб очищати приміщення і приглушені.

Робота в якості готельної покоївки непросто. Ці жінки дуже втомилися, і ви повинні дивитися на багато дуже неприємних речей. І це не всі недоліки такої роботи. Для нашого основного персонажа також важко Я мав приховати його від коханого чоловіка.

Коли Ксюша одружився, її чоловік мав тільки одну умову. Антон не хоче своєї дружини працювати. Він зробив багато грошей, тому Не потрібно працювати на частини Xenia взагалі. Найцікавіше, що дружина нічого не проти неї. Вона мала багато хобі, і шлюб дав їй гарну можливість зробити саме те, що вона любила.

Р

Вона не була однією з тих мисливців, які так багато чуток. Ксюша любила Антона і з радістю дала їй таку свободу від роботи. У сім'ї було грошей, тому немає проблеми. Антон спокійно подарував свою дружину картку і зробив готівку при необхідності. Як правило, фінанси пішли на крупи, комунальні платежі та інші аналогічні витрати. І тепер раптом з'явився стовпчик витрат, який серйозно змінив фінансовий баланс в сім'ї.



Ця історія почалася, коли Ксенія ще в університеті. Красивий однокласник впало в любові з нею. І щоб бути чесною, це був Xyusha, який закохався в нього. Олег був по-справжньому, носила шкіряну куртку, і всі дівчата на потоці мріяли про її отримання. Особливість Ксенії була такою ж, як і його. Але Олег любив повісити і часто пропустити пари. І Xyusha був відмінним студентом. Хлопець вирішив скористатися ситуацією і взяти все з неї.

Дівчинка допомогла людині без очікування нічого в поверненні. На жаль, через те, що весь час пішов на допомогу Олега, Ксюша повністю забули про себе. Вона не змогла її іспити і залишатися в другому році. Але молодий чоловік пройшов все успішно. На жаль, він залишив дівчину не тільки з проблемами в школі. Після того як Олег закінчив і швидко зникнув від життя дівчини, вона була вагітна.



Недосвідчена дитина і складне рішення Флагований Xenia відразу ж побігає її найкращому другу за порадами. Вона сказала, що час вже пристойний і доведеться народитися. І все ж дівчина була занадто молодий і не готовий підняти дитину. Вона подарувала народженню і подарувала дитині другу матері за прийняття. На жаль, житло з цим вантажем було важко Щодня вона думала про сина і не може позбутися від цього навантаження.

Напередодні весілля з Антоном, дівчина вирішила відвідати сина вперше. Максим був триразовим і відразу визнавав її матір'ю. Дитина досягла жінки, які побачили майже вперше. Ксенія зрозуміла, що вона не могла забувати про дитину. З тих пір вона відвідала його від часу, і приймали батьків не розуміли.



Вона не сказала її чоловікові про її минуле, боячи, що він не розуміє і засудив її. Збираючи готель знову сьогодні, жінка спробувала не помітити брудну роботу і пам'ятати, чому вона робить все це. Недавній друг моєї матері був у пригоді з чоловіком. На щастя, дитина не з ними. Тепер сім'я не мала грошей. Ксенія мала допомогти. Вона мала, бо вона покинути її дитину. Такі суми не будуть виділені з сімейного бюджету. Мій чоловік запідозрював щось. У дівчині було розселення.



Ksyusha sighed і продовжував прибирання одного з номерів. Далі в лінії була велика конференц-зал, який часто провів зустрічі різних компаній. Готель був дорогим і представниками різних успішних компаній, які часто організували ділові зустрічі тут.

Дівчинка тихо введена в приміщення і зрозуміла, що вона прийшла в неправильний час. Тут відбулася чергова зустріч з бізнесом. Вона була про те, коли вона зробила, вона сидить поруч з дверима... чоловік. Він дивився на дружині, а потім на її офіційному наряді і значках з її назвою і назвою. Уважно, що на написі «покоївка» Антон продовжив розмову, якщо нічого не відбулося.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Тексти пісень, а це означає: Він прийшов додому вночі. Ксенія не могла знайти місце для себе, вона не знаю, що буде зараз і як її чоловік відреагував. Тим не менш, він обережно взяв її рукою, сиділи навпроти і сказав:

«Нові розповідають мені все. Я розумію, що ви не отримали цю роботу, тому що ви користуєтеся прибиранням людей. Так що у вас була хороша причина. Скажіть його.





Ксенія з сльозами в очах сказав йому все. Вона була впевнена в тому, що Антон захоче щось інше. Але він трохи поганий. Він сказав, що він був дійсно трохи сердитися. Він був сердитися, бо він не сказав йому перед і не довіряв його. Він був сумним і боляче, що його дружина не вважала йому гідності довіри в цьому питанні.

Антон захопив Ксюша і сказав, що тепер вони допоможуть родині дитини від свого бюджету і не потрібно працювати для цього. Саме так закінчилася робота покоївки в готелі «Ксуші».

Ми думаємо про те, що наші рідні, ніж вони заслуговують. Від щирого серця, до того, щоб постраждати і страждати. Наші люди, які люблять нас, завжди допоможуть нам і будуть на нашому боці.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное