Не шкодую, я спалю всі подарунки гостей, як тільки вони залишалися з хорошої причини.

Лариса ніколи не думала, що її пріоритет для найближчі місяці буде захистити її від пошкоджень. І як ще пояснити всі ті невдачі, які, як якщо на команді, почали слухати її і її сім'ю? Проблеми на роботі у чоловіка, погіршення здоров’я всіх членів домогосподарств та інших проявів чогось поганого вимушеного вимушеного змусити жінку перетворитися на поле, яке раніше мало інтересу.



Захист вашого будинку від поганих удач почав кілька місяців тому. Лариса і її чоловік і сини пішли про свій бізнес і проїдуть гостей у вихідні дні. Вони часто відвідали друзі, сусіди та родичі. Чому це не потрібно? Я просто купила новий будинок, не далеко від старого. Сім'я Лариси не помітила багато різниці після руху.



Але здається, що ця зміна стала перешкодою для когось. Після всього за півроку в будинку Лариси почалися дивні речі. Стан здоров'я кожного члена сім'ї значно погіршився, Лариса постійно відчувалася, собака майже ніколи не залишила кабіну і постійно змивається. Крім того, котел поламається в будинку, тріщина піде на стіну і до стелі. Не кажучи вже про квіти в теплиці: все ззаду.



Коли хороший друг Лариси почув про всі її неприємності, вона відразу припускала, що хтось приніс шкоду Ларисі і її будинок.

до Ми повинні зробити щось терміново, перш ніж він отримує дійсно поганий, вона сказала. Я почула від моєї матері-завдяки про бабуся в сусідньому селищі. Вони скажуть, що вона може зробити все Я знаходжу зараз, але не тягнути і піти завтра.

Що зробив Лариса. Після отримання адреси вона пішла до місця призначення і зустрівся з Баба Тася. Очікується Лариса і чуйно підтвердила удар про пошкодження.



Peels - Це право. Ви і ваш будинок пошкоджені. Я збираю вас, але ви повинні подбати про свій будинок. Тоді чоловік і діти будуть краще. Я даю вам інструкції.

Відвідуючи Baba Tasi Larisa дійсно почав відчувати себе краще. Вона зробила все, як міцно. Я запалююю свічки і читати конспіраци в кожній кімнаті. І в кінці взяли 2 голки, оточені вогнем і, просять Богу за захист, полийте їх в дверний суглоб біля входу в будинок. Це має захищати від детракторів.



Захист будинку від пошкоджень охоронець на вхідних дверях працює через кілька днів. У Ларисі з чоловіком і дітьми прийшов співусінь. Вона приніс подарунки і варення як гостя для чаю. Але, як тільки ярус з делікацією був на столі, він відразу розтріскував і джем протікає. Тоді Лариса усвідомила, що її родич може бути дуже переконливим, що викликало пошкодження. А коли залишилися гості, вона вийшла на подвір'я і випала всі подарунки вона отримала від сестри.

З цього дня колишньою гармонією зацарював в сім'ї Лариси. Чоловік на роботі все був дрібним, сини знову здорові, а собака рум'яна в дворі і лякали птахів.

Виявилося, що детрактори акорду Лариси. Амулет працював, і всі подарунки від виставлених людей відразу ж занурилися в вогонь. Просто в разі. Дякуємо за пораду Тасі Лариси та її сім'ї зараз живуть як раніше.



Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Незважаючи на те, що у вас немає очевидних ворогів, ви ніколи не повинні розслабитися. Після всього, децей не зраджує себе відразу. Він може годувати протягом багатьох років, і заздрість перетвориться на корупцію безневинної особи. Тому завжди варто пам'ятати вашу безпеку.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное