Під час прибирання старої шафи, я зрозумів, чому всі чоловіки працюють від вогню до дому.

Не секрет, що люди не хочуть дати їй. І точка не дуже, що вони не хочуть відносин, але що чоловіки не хочуть відносин з нею. Багато разів вона побачила, як хлопець вона любила після дати з її знайшов постійне подруга. А Ренат не мав вибору, але щоб надіяти доброму напою зустрічі, хто бачив її як жінка.



Пелюшки Чоловіки не хочуть відносин бабуся і мама завжди сказали Renate вона була гарною. Він був, без перебільшення. Тому юна Рената не сумнівалася, що хлопці будуть активно шукати її увагу. Тим не менш, на практиці все вийшло по-різному: хлопці не запропонували зустрітися, не запрошували на дати, а компліменти залишилися тільки в фантазіях.

Рената закінчила університет і отримала роботу. Дуже важко для неї, тому що з причин вона не розуміла, всі чоловіки лікували її контемптом. Не схожий на це. Вона була буквально знебочена. Тоді Рената вперше думала, що вона була запечена. Після того, як ще можна пояснити те, що жінки спілкуються з нею нормально, і чоловіки бігають божевільно? Вони тільки повинні виглядати на очах своїх очей.



Очищені соціальні мережі були менш прибутковими. Однак тільки на стадії листування і обміну голосовими повідомленнями. Коли прийшов на персональну зустріч, молоді люди, як правило, знаходилися, щоб залишити Рената протягом години. Деякі люди побігаються без казки. Дуже болить дівчину. Бо вона була дуже гарною. У фотографіях всі люблять її, але ніхто не любить своє життя. І чому відбувається незнімання.



Виявлено причину всіх нещастях дівчини в самому несподіваному місці. Коли її бабуся загинув, Renata і її мати вирішили піти через речі в величезній близькості. На одному з поличок вони знайшли старий альбом з фотографіями. І, як часто справа, одна річ виявлена може відволіктися від загальної причини протягом тривалого часу.

Рената сіла на дивані і почала дивитися літопис її бабуся. Ось вона в школі, тут вона в школі, тут вона з другом на роботі, і тут вона з дідом в обіймах. Рената не знала його, ані її батько. І залишив цей світ занадто рано для Рената, щоб запам'ятати їх.



Кілька листів були укладені між останню сторінку і кришкою. Рената відчинила їх і швидко розірвав очима. Хто мав Бабанський почерк. Вона написав її дідусь про її почуття, і він оцінив її в інших повідомленнях. Серед конвертів був невидимий лист. Спочатку Рената думав, що це були вірші, але потім швидко зрозуміли, що це не вірно.

На листі пожовтий час від часу з'явилася захворюваність для любові, а ззаду була інструкція її застосування. Рената була здивована, щоб попросити її мати:

- Чи є Бабця?

Мама дивилася на папір і сміється.



Пельс - Так, вона сказала мені про це. Ви знаєте, що бабуся була першою, щоб закохатися з вами? Я, він не виглядав на неї. Так вона страждала. І замість того, щоб прийняти хлопця на прогулянку, я зробив це "вишивка".

до Так, зробив це?

- Ну, так, але це не має нічого спільного з ним. Так само ваша дідова пила в часі і зрозуміла, що дивовижна бабуся - мій мама думав. - Приїхати. Це всі ігри. Ви не можете відчувати людину.

до І почула, що нащадки того, хто відчував, то оплатити таку «гра» надовго. Чому не ви і я маю хто-небудь? Чому люди йдуть, коли вони бачити мене?

- Але я отримав разом з вашим батьком, матір'ю об'єднав.

- Може бути не вплине на тебе. Тексти пісень, а це означає: Є щось дійсно неправильно з мене. Подаруйте мені папір, я піду до церкви з ним.



Допомогло визволення п'ятих на храмі Ренат. Отець підтвердив, що іноді діти, онуки і навіть великі члени повинні платити за гріхи своїх старших. Звісно, великогабарит Рената не знає про це, але невідповідність правил не усуває її відповідальності. Доля, взята з однієї особи, повинна бути придбана іншою. У цьому випадку доля Рената. Саме тому вона була настільки нещасливою в її особистому житті.

Рената проходила на честь священика і молиться за душу її бабуся. На наступний день вона зрозуміла, що вона була безкоштовною від наслідків власної помилки. Після того, як на вулиці чоловіки більше не забрали очі від неї. Навпаки вони посміхаються і іноді навіть перемагаються.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але це також буває, що причина лежить в самому несподіваному місці. Тому, якщо виникають очевидні проблеми в особистому житті, варто враховувати різні варіанти їх причин.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное