Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Я повинен визнати, що я не звертаю увагу на це. лимони Я купив, що я знайшов в магазині. Фрукти подають свою основну функцію в моїх стравах, і для мене достатньо. Але після порівняння декількох сортів жовтого я прийшов до висновку, що сорт має велике значення. Родзинка сучасної програми. Мийка лимонаДобре збережена репутація. Що відрізняє його від відпочинку, ви дізнаєтеся сьогодні. Наприкінці статті я розповість, як вибрати дозрілі плоди.



Найчастіше в магазинах і на ринку можна знайти лимони «Лісбон». Плоди цього сорту ростуть на лимонному дереві, і за зовнішнім виглядом їх складно переплутати з чимось іншим.





У звичайних лимонах насичений жовтий колір і товста фактурна шкірка. У формі вони більш подовжені, ніж круглі. На дві або одну сторону фруктів є виражений подовжений лимонний ніс. У своїх смакових характеристик вони значно поступаються лимонним лимонам «майєра».





Це гібрид лимона і апельсина, сорт вирощується у вигляді декоративних кущів. Сорт підходить для вирощування в домашніх умовах з багатьох причин. Перші, лимонні кущі компактні і займають мало місця. По-друге, вони не бояться різких перепадів температур, незважаючи на екзотичність цього фрукта.

За зовнішніми характеристиками лимони «меєр» відрізняються кольором, формою і розміром. Це невеликі круглі плоди темного жовтого кольору, а іноді майже помаранчевого відтінку. Шкіра гладка і тонка, а смак приємний і солодкий. Багато людей поєднують смак лимона цього сорту з стиглим апельсином.



Але лимони «Лісбон» смак дуже кислий. З цієї причини для приготування різних страв досвідчені господині використовують лимони «м'ясо», незвичайні. Ніжний лимонний сік підходить для вершкових соусів, лимонного морозива і кремів. Крім того, лимон "меєр" в чистому вигляді можна легко додати в фруктовий або овочевий салат.

Але якщо потрібно лушпиння лимона, то раджу купити звичайні лимони сорту «Лісбон». Дуже зручно рубати, тому що шкіра фруктів щільніше.

Як правило, звичайні лимони не дуже дорогі. Але ціна лимонів «меєр» завжди набагато вище. Це пов'язано не тільки до того, що гібридний сорт просто тастер, але і до того, що перевезення цього сорту складніше. Проблема занадто тонка і делікатна шкірка фруктів, тому легко пошкоджена при перевезенні.





Це дуже просто, щоб переконатися. Досить зайти в будь-який магазин і знайти меєрські лимони там. Нерідко вони не мають найбільш комерційного вигляду. Однак це не впливає на свій смак.

При покупці лимонів в першу чергу звертайте увагу на шкірку фруктів. Не можна пошкодити, а його колір повинен бути монохромним, без плям. Дозрілий лимон має яскравий жовтий відтінок і приємний насичений аромат. Крім того, стиглі плоди завжди сяють, а незрілі, навпаки, більш матові.



Якщо ви будете використовувати лимон відразу після покупки, ви можете вибрати злегка м'який фрукт - він має більш сік. Для тривалого зберігання підходять більш щільні і жорсткі плоди. Якщо лимон занадто м'який, значить, він перезрілий. Користь таких фруктів буде набагато менше від стиглих.

Тепер ви знаєте, що смак і застосування випадків залежать від сорту лимонів. Спробуйте порівняти звичайний лимон на лимонний лимон. Або краще ще, відразу приготуйте страву зі сметаною. Наш редакційний персонал особливо любив пиріжку з лимонною начинкою з серії Desperate Housewives.



Я люблю пити склянку гарячої води з лимоном вранці. Про те, чи правильно це зробити і хто не повинен пити таку воду, написав мій колегу Віта Watchman. Обробка матеріалу за посиланням.

Які лимони вам подобається?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное