Знайти 12 елементів на трихвилинній "Ніч Хун" для повільного старіння мозку

Пошук прихованих об'єктів розвивається спостереження, фігурне мислення і можливість виділити дрібні деталі. Де почати? Спочатку знайдіть приховані предмети на нашому малюнку.



Згідно з статистикою, тільки один в двадцяти читачів може впоратися з цим завданням! На малюнку необхідно знайти 12 предметів одночасно, які, допущені, досить приховані.

р.

Таким чином, навіть найуважніші будуть використовувати свої сильні якості, щоб знайти кожен елемент. Отже, намагатися знайти в переплетеннях ліній кошеня, вітрила, риба, завантаження, щітка, птах, взуття, коронка, голка, ложка, змія і банан.



Час виконання завдання 3 хвилини. Ми поділимо правильні відповіді в кінці статті. Хоча це буде цікавіше, звичайно, впоратися без підказок.

Хати Кошик Я був першою людиною, щоб побачити її (зрозуміло, що говорить мій характер). Він утворюється лініями на корі в правому верхньому куті. Трохи нижче і праворуч від ложки намагається захопити невидиму попередньою зміяй



Пілі A кепікі Ввічлива прихована в перетині гілок лівої дерева. У найближчому пташині шукайте його. І майже доторкнувшись маку. вуаєристй

р.

На тій же висоті, як кіт, але на іншій стороні бочки легко вгадати Силуетй Якщо ви йдете вище на багажник, то над нижчим лівим укусом буде кицькай І тільки над совиною крила, лосиний

Ви можете побачити під тим же крилом. чорнийй Трохи вище від гілки висить зубний вінтажй голи і беладонна Помешкання розташоване лише в 10 км від центра міста. Про нас риба Я хотів би виглядати найдовше. Шукаю, як вона намагається отримати в її взуття.

Ви можете знайти всі товари? Якщо так, ви дуже уважна людина. Не забудьте поділитися цим завданням з близькими – дайте їм перевірити себе і свої здібності.

р.

Вік диктує власні закони. І похилого не в змозі зробити багато. Але мозок так само, як і наші м'язи: вона повинна бути постійно навчена, щоб тримати його на трасі. Підтверджується завідувачем Інституту російської академії наук, академіком Наталією Бехтерєва. На її думку, інтелектуальні завдання не тільки сповільнюють старіння мозку, але можуть істотно продовжити життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное