Михаїл був поспішним для бізнесу, коли поганий бабуся підійшов його, він став струнким, коли він бачив сережки в вухах.

Не дивлячись на те, що не дивно. Час. епізоди «Вайт для мене» В порівнянні з тим, що відбувається в реальному житті. Наша історія сьогодні є однією з тих.

Михаїл вже вважився на зустріч. У той же час він володіє мільйонами, він все одно є непрямим чоловіком, який поважає своїх колег і працює для загального доброго. Це просто його прохолодний автомобіль, що простелявся прямо в середині снігу, і телефон, як удачі це буде, повністю виписаний. Людина стрибала з автомобіля і дивиться навколо шукає кафе. Може бути, він може заряджати телефон і викликати таксі. Це те, що відбувається навіть найбагатші люди міста. Про це не можна робити.

20

Поблизу не були відкриті кафе, тому вулиця була майже пустельною. З тих, які раніше були. Немає самообслуговування, і звичайно тільки готівку. Ведмедя зважений і нудно прогулявся по дорозі, намагаючись зберегти теплу в дорогий, але тонкий пальто. Не було ніяких причин для того, щоб одягатися теплим, бо він практично завжди поїхав у свій автомобіль.

Моя бабуся зустрілася з молодим чоловіком. Михаїл не помітив її у снігососі. Бабця спробувала побачити щось на екрані свого маленького телефону, який був схожий на останнє століття. Михаїл дивився сумнівом в бідній старій жінці і але вирішив:



Я можу зателефонувати таксі з телефону? Автомобіль застрягнув сніг і затвердив, і мій стільниковий телефон вийшов.

Миша не чекала позитивного реагування. Ці бабусі зазвичай дуже підозрні. Тим не менш, цей час був щасливим. Бабця посміхалася і подала хлопцям телефон. Михаїл щасливо взяв невелику трубу і занурив кількість свого водія, послуги якого він періодично використовується. Бабця чекав на кінець розмови і попросила чоловіка за гроші на їжу. Отримавши мобільний, Міша передавав на пару великих векселів з ним.

В той час як стара леді приховала телефон в її очищенні, вітер посилився ще більше і tore відлякує її сіре волосся. Михаїл зловив рукотворця і був про руку лякала стара жінка, коли він помітив красиві сережки на вухах. Вони були незвичайними: круглі зелені гальки обрамлені ангеловими крилами. Унікальний предмет ювелірних виробів... який він точно бачив кудись раніше. Я бачив це багато разів!



Поблизу знаходиться автомобіль. Вася, персональний водій, стрибнув з неї і практично виштовхнув бос в теплому салоні. У той же час він сказав про те, що ви не можете стояти в холоді, як це. Міша вчинив назву призначення Ваза і глухий в його думки. Василь швидко досягла офісу і знизив бос. І пішов він відразу ж відрізав всілякі важливі речі, які накопичили багато, поки Михайло Іванович чекав автомобіля.



Увечері втомлений бізнесмен повернув додому і пішов на ліжко. Він був насиченим днем, і мозок вимагав виділення. Misha, як правило, скидається дуже звукоподібним, але кинуться до цієї ночі. Він мріяв про свою великогабаритну, яку він побачив лише кілька разів у житті.й У вухах були ті сережки. Вона розповіла їй про те, що сережки були в сім'ї протягом століть і втратили до війни.

Мрія старих сережок, Міша прокинулася в поті, не розуміючи, де він був і що сталося. Дивовижна мрія була безпечно забута на пару днів. Через тиждень мрія прийшла назад. Михаїл став неспокійним і тривожним. Він не розумів, чому він мріяв про історію, що не містить слів правди.

р.

Тим не менш, думки про сережки стали настільки непристойними, що людина вирішила дізнатися не менше чого. Він підібрав сімейні архіви, але не згадується про будь-які сережки. З найдавніших документів було тільки свідоцтво про народження її великого-грандмаху, званої Анжеліною і старою фото. Важко побачити все на ньому, і поки миша побачили їх! Ті сережки були в вухах молодої дівчини з довгим волоссям. Красива краси чітко захопила бічні пасма за вухами, щоб фотограф міг захопити її незвичайне оформлення.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Наступного дня Міша пішов до тієї ж вулиці, де він зустрівся з старою леді. Він провів весь день в машині, шукаючи жінку. Вечору посмішали. Пройшовши до свого бабуся, молодий чоловік сказав hello, щасливо заперечуючи, що вона визнала його. Михаїл розповів про свої мрії і його вгадки. Стара леді посміхалася і взяла сережки від неї вуха. Вона сказала, що найкращому другу матері прийшов, щоб побачити її вночі і попросити її подарувати їй сережки молодим людям, які запитують про них.





Іноді ці речі стають реальними людьми. Звісно, Misha подякував старій дамі за полум'я: він купив свою грандіозну квартиру в центрі міста і дав гроші надовго. І з появою сережок, чудотворні зміни почали виникати в житті: він нарешті знайшов велику любов. Він дав свої сережки. Смуги, які народилися в пари, були названі Анжеліною і Елла. На честь кращих друзів, які були друзями багато років тому.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное