Моя дівчина одружена і залишила нам свою квартиру, ми вже відчували себе як власники, але мій мати-в-завдання відразу ж зв'язався з нами.

«Я не можу вірити, що мій батько має новий хлопець!» скаржиться Галина. Вона переживає, що не найкращий час і намагається вирішити питання про пресування житла. Не потрібно чекати допомоги від родичів. Хоча її чоловік може допомогти, вона вибрала різну позицію. Що відбулося і що таке наступний вибір матері-завдання, читайте далі в статті.

Р

Коли я одружився Гриша, ми не мали свого будинку. Спочатку проживали з матір’ю Оксана Петровна. Але дуже скоро я зрозумів, що я не прослужу довго під тим самим дахом з цією жінкою. Ні, ні, мій мама-в-одному - це хороша людина. Але з його коефіцієнтом.

Наприклад, вона божевільна про старі речі. І вся квартира виглядає більш як антикварний склад, ніж звичайна квартира для комфортного життя. У той же час вона не любить чистити, тому всі її скарби завжди покриті товстим шаром пилу.



Це безпосередньо для боротьби з цим, тому я наполягав, що ми орендуємо власну квартиру, хоча невелика. Мій чоловік працює як механік і я бухгалтер. Спочатку все ще добре, але скоро я вагітна. Не було питання купівлі вашого будинку. Так ми дотрималися в умовах, які ми мали.

Я вірно говорю з моїм мамою. Вона не була однією з тих, хто любить порадувати своїх дочок-завданням і навчити їх життя. Тексти пісень, а це означає: І бути чесною, я дійсно оцінив її для цього. Але вона завжди була на сторожі: Оксана Петровна може зробити все.



Саме це сталося. Не хвилюйтеся мене. У мене була нова дружба. Невелика роз'яснення: Оксана Петровна – 61 років, а її обрано – 2 роки молодше – 59. Вони зустрілися на деяких зборах пенсії і, як її мати-в-завдяте його, закохався в перший погляд.

Людина негайно попросила її пересуватися з ним. Я повинен сказати, що він добре живе. Він має власний заміський будинок і невелику ферму. Оксана Петровна вже давно захотів жити ближче до природи, тому домовилися про цю пропозицію відразу.

Для доброти своєї душі вона запропонувала, що Гриша і мій малюк переходить в її квартиру. Звичайно, ми були на користь. Моя мама-в-одному мешкала в хорошому районі. По-друге, ми можемо заощадити пристойну кількість грошей і почати економію для нашого житла. Що вони погодилися.



Я зрозумів, що це було дуже важко для мене. Багато старих речей, поганий запах здобичності, а потім вниз список. Тексти пісень, а це означає: Тоді цікава думка прийшов до мого розуму. Чому ми не продаємо нашу квартиру, щоб повідомити наші гроші і купити кращий, новий будинок?

Ми любили ідею. Про це не радий. Коли почула, що ми хотіли зробити, було крі: «Дуже, звичайно, ви зробили!» Моя квартира являє собою шринку. До тих пір, поки я живу, ніхто не завадить продати його. Моя бабуся використовується для життя в цій квартирі. А скільки краси в ній! Чи знаєте ви, куди покласти всі ці гарні речі поруч?



Я думав мимовільно, але не скажу це голосно. У будь-якому випадку ідея квартири вигорла. І тепер я не знаю, що робити. Я не хочу, щоб ваша дитина виростила в середині деяких руббів і запаху з минулого століття. Як ви маєте справу з матір'ю?

Редакційна консультація Ми прекрасно розуміємо, як відчуває Галина. Однак ми також вважаємо, що думка Оксани Петровни слід вважати. Привіт, квартира належить до неї і тільки вона може вирішити, що робити з нею. Крім того, ніхто не гарантує, що мама не повернеться додому. Після того, як новий хлопець може змінити свою думку і не приймати жінку як дружини.



Як врятувати квартиру, але про те, як помножити свій дохід. Можливо, чоловік Галина повинен знайти додаткові способи заробити гроші, що ви думаєте?

Що б ви робили в Галині?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное