Я ліву працюю рано приємно здивує кохану, але печені на поріг квартири

Чи можна? дивний руїна життя? Безумовно. Якщо ви думаєте про це, то це життя дійсно щасливо? Що викликало її згортання? Як це сталося, що колись любі люди стають ворогами? Ми знаємо це з історії Анжеліни.



Анджеліна раптова зустріч завжди тягнеться до світу фінансів та економіки. Дівчина отримала її добре збережений червоний диплом і на рекомендацію отримав роботу в найхолодніший банк міста. Вона була гордою, що отримала це в юному віці. Роботай Життя дівчини пішло на звичайному режимі. Батьки здорові, мають чоловіка, друзі, улюблену роботу. Що ще варто бути щасливим?

Анджеліна любила Давида і вірила, що цей шлюб прослужить для відпочинку свого життя. Це так романтичний. Дівчинка працювала, заробила гідну зарплату і ніколи Я не шкодую чоловіка. Ніщо. Ви хочете придбати новий автомобіль? Ми зробимо хороший кредит тільки для себе. Ви хочете популярні ігрові консолі? Про нас Давид був радий всім. Звісно, крім того, що дружина відсутня багато часу на роботі.



Останнім часом Давид особливо захопився стипенськими думками. Малкaй «У вас є багато режисерів. Що робити, якщо ви вирішили відмовитися від мене? Багатий. Анджеліна дивилася такими думками, що вона ніколи не дала причину для ревнощів. Тим не менш, дивні думки тепер застрягають в голову.

Девід спробував побудувати власний бізнес, але він добре працював. Він був запозичений з друзів, заробляючи борги, шпинат як білок. Але нічого не можна зробити. Анджеліна чекала пацієнта для її коханця. Пошук на шляху життя. Він вже не поспішав нічого виправити.



Я провів багато часу, відпочиваючи з друзями. З часом я поговорила з другом Анджеліни. Юлію недавно розірвав і спробував взяти все з життя. Запуск навколо клубів, танцюючі, знайомства, весело з подругами. Анджеліна не завжди була запрошена на ці збори. Але гасники звучали чуйними, тому молода дівчина вірила все. Мій чоловік і мої друзі.



Один день, Анджеліна вдалося. йти додому раной У банківській будівлі і працівники мали оперативно випрошувати клієнтів і зупинити роботу. Зняти всі наслідки розриву труби. Colleagues Angelina запропонувала їй піти в кафе, чат і розслабитися, але дівчина відмовилася. Вона подумала, що вона дійсно не дала чоловіка багато часу, тому це його час.

Анджеліна відкрив двері своєї квартири і побачила пару жіночого взуття і сумочку біля входу. І вона не була її начинкою. Це як дівчина печеній Хтось почав вичавити в грудях. Вона захопила свою руку в комірі її сорочки, щоб розбити її і промити більше повітря. З спальні надійшов звук жіночого сміху.

р.

Дверцята спальні відкрився незвично різко, що відлякується Давидом. Він потертий і здивований, щоб покрити себе ковдрою, так як пара були тільки в «зубах». Адам і Єва. Анджеліна зустрівся з очі і не був навіть дивний. Юлію. Якщо вона і її друг просто трапилася, щоб зустрітися в магазині, і зовсім не було

«Я думав, що він був дійсно гарячим людиною. Вимкніть його. Я не гона краде з вас. Так не буде гістеричною. Анджеліна, однак, був тільки необґрунтований. Вона кинула себе на все, що прийшла до руки з траєкторами в'язниці. У парі ледве вдалося покласти на якийсь одяг і стрибати з квартири.



Спочатку Анджеліна зламала гірко в сльозах. Вона була дуже боляче і боляче. Дівчинка витратила ніч в сльозах. Але коли вона кинулася, вона відчувала дивнийй Немає того, хто б сказав, що чай не спекотний, сніданок занадто холодний, і нормальна робота як зазвичай не є. Анджеліна все ще відчувала величезне перемир'я в її грудях, але вона знав її для кращих.



Молода жінка не чекала погоди з моря, але вирішила радикально змінити її життя. Вона розлучилася, переїжджає в інше місто, отримала ще більш перспективну роботу і почала відносини з цікавим чоловіком. Дзвінки своїх друзів тепер захищали свою гордість, тому що вони псують про те, що її екс-Давід тепер один або інший. Ну, нехай йому. Вчитися занадто свого роду і довіра Анджеліна урокАле вона не пам'ятає. Все буде чудово в житті.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное