Я не повторю цю процедуру.

По-перше, жінки повинні приклеїти помилкові вії щодня, щоб бути привабливими і бездоганними. Довгі товсті вії роблять погляд виразним і привабливим. На щастя, красива промисловість ступила вперед, і тепер кожна жінка може спробувати вирощувати вії. Якщо ви коли-небудь дивилися: «Чи я збільшую вії?», Я раджу читати цю статтю до кінця. Сьогодні я збираюся розповісти про переваги та недоліки нарощування вій на основі досвіду мого друга.

Лера почала вирощувати вії у старшій школі. Всі її однокласники були ревніми з неї, тому що її вії завжди виглядають ідеально. Лера сподобалася тим, що ви не повинні носити макіяж вранці. Але коли я попросив її пару років пізніше, якщо це було варто, Лера дивилася.



Процес побудови вій Суть процедури полягає в тому, що між натуральними віями майстер приклеює синтетичні вісь волоски. Ви можете вибрати об'єм, розташування вій, їх колір і товщина. Збірка вій протягує природні вії, виділяє циліарну серію. І ефект триває від двох до чотирьох тижнів. Після чого потрібно приїхати на виправлення. Жорстко кажучи, за місяць можна забути про макіяж, так як з віями досить зволожити губи блиском або нанести помаду. Економія часу.

Будівельні вії підходять для тих, хто просто хоче дати об'єм і красиву кучеряву вії. Будівля виготовлена дівчатами блондинки, вії яких практично невидимі за природою. Також, як виростити вії, які мають їх прямі і короткі за характером.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



Процес побудови вій досить болючий, майстер повинен копати кожне волосся в клей і акуратно приклеїти вілі до століття клієнта. Процедура може тривати з години, в залежності від обраних суміжних процедур. Не варто економити на такому етапі, оскільки майстер працює з слизовою оболонкою. Всі матеріали повинні бути стерильні і вії сертифіковані.

Перед початком будівництва, хороший майстер запропонує зробити алерготест, щоб уникнути розгортання наслідків збирання. Відразу після нарощування не повинно бути почервоніння очей або будь-яких неприємних відчуттів.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



«Уві с розширеними віями в подушці не вийде, так як час експлуатації нових вій буде істотно знижений. Крім того, зазвичай вії разом з натуральними локони, щоб вони всі в одній площині. Після перму потрібно спати так, щоб не подрібнити ваші вії, тому що після цього вам доведеться знову почервоити все.

Ви можете оновити вілі після 2 тижнів і приклеїти половину тих, які відшаровувалися протягом цього часу, або після 4 тижнів видалити залишилися і перебудувати вії. Звичайно, досить дорогий для оновлення вій кожні два тижні, і не кожен має достатньо часу для цього. Але через 4 тижні, коли відбувається молування, вона буде помітна кожному, особливо якщо ви виростите вії не з її довжини, але в два рази довше.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



Коли вії починають відшаровуватися через тиждень або два, потрібно мати щітку для вій, щоб виправити зламані волосся. Згодом натуральні вії випрямляють і не тримають вигин, потім натуральні і синтетичні вії розшаровуються в два ряди.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



На додаток до того, що бажано спати на боці або на спині, заборона на якусь косметику надходить на силу. Крім того, всі засоби догляду за обличчям, які містять масла. Вони розчиняють клей, на якому проводяться вії.

Робити макіяж очей з віями можна, але складно. Справа в тому, що косметика в більшості випадків стійкий до води, і її непросто змивати з мильничою водою або милом і водою: Я пропустив туш. По суті, хочу вирощувати свої вії, тільки купили вершкове масло для них. Але, якщо я можу зробити корекцію кожні два тижні, я, ймовірно, буде схожий на більш високий, говорить Лера.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



Вони красиві, якщо вони піднімаються в модерації. Але вони потребують ретельного догляду, і сон не буде працювати комфортно - весь час ви думаєте про те, чи відступають ваші вії. Вам необхідно регулярно провести час на вії, робити корекції, інакше вид буде склепнути. Це певна сума від сімейного бюджету. До речі, я часто потерти очі своїми руками, нічого не можу це зробити. Незважаючи на те, що я носила лінзи, які не турбують мене, відчуття чужого тіла на шкірі подразнює мене. Бажаєте виростити вії?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное