Це дуже сумний, коли вирощені діти не хочуть повісити з вами, але я знайшов спосіб, щоб поставити його.

Для відповіді на питання «і, по суті, Яким дітям полюбляють батькиВідповідь не так легко. Причина проста і вона на поверхні. Все про освіту та перспективи життя. У різних країнах ставлення до старших батьків відрізняється.



У Сполучених Штатах добре розвинені гончарські будинки. Діти діляться своїм батькам без совості і не мають ніяких скарг на них. Точка знаходиться тільки в ціні: очевидно, чим дорожче закладу, тим комфортніше буде. Азіати використовуються для того, щоб не відпустити своїх батьків. Стара мати і батько будуть жити з їхніми онуками і дочкою-взагалі, навіть якщо квартира не може похвалитися великою площею. Хто правий і хто неправильно?

Яким дітям мило своїх батьків, я досить старий. Як ви бачите, діти не так добре, як ви хотіли б. Немає, вони не соромляться від мене, але я хотів би поговорити частіше. З віком ви дивитесь на багато речей по-різному. Не працює. Навколо часу, щоб подивитися і зробити висновки. Увечері TV дроїться. Я прошу сина і дочку.

р.

Але вони вирощуються, вони мають своє життя. Я не розумів, що вони не хочуть відвідати мене частіше. Але тепер я отримую його. Ми не можемо самі зателефонувати одержувачу. Це ті ж люди, які повинні потрапити на ноги, дізнаються, як заробити, почати сім'ю. Займіть своїх дітей. Я, навіть мій дід, дізнався про це. Але коли онуки приходять, це чудово.

Зараз мій старий і не дуже великий квартира здається мені величезним. Тепер мені потрібно трохи простору, як кажуть, мій куточок. Але недавно я вирішив почати мій хобі: шкіряні вироби. Дуже багато часу, що я відчував себе молодим та цікавим. Я не пропустив мій син, і я був так збуджений. Ви знаєте, якщо він пропустив мій дзвінок, я відключився. Але тепер я розумію.



У минулому, коли ми були молодими, ми мали проблеми з нашим особистим простором. Діти сказали мені і дружину, що я закохував їх, щоб вони були вільними. Я просто думав, що без нас обов'язково отримайте свої бампи, отримайте в невірну компанію, опустивши Я бачу їх! Вони виросли і отримали хорошу роботу. Ми купили квартири, авто. Я допомогла. Так наші конфлікти були безглуздими, і я був нервом?



Я розумію, що самотність є невід’ємною частиною старого віку. Як дітям подарують все і заважають старому чоловіка? Який батько хоче, що це життя для них? Не уважаю, що матір їх лівою. Чи відчувається Дад трохи покинутий зараз? Ні, вони намагаються, викликаючи подарунки та речі. Але - ви знаєте, іноді це сумно.

На даний момент я почав багато захоплень і навіть познайомився з хорошою жінкою. Я припинив пітливість себе і розтушуючи себе для самотності. Я думав, є молоді люди, які самотні. Вони повинні працювати, робити речі навколо будинку, розвиватися. І вони не мають одного полум'я. Як я гірший?

р.

Тепер я приймаю життя. Я часто чистий, зробити пральню, готувати. Самоорганізація. І з боредом в домашніх умовах не було сліду. Це чудово, коли діти думають про мене. Варто. Але жити з зустрічі на зустріч? Ноп. Виявилося, що людина, навіть у віці, все одно має щось робити в цьому житті. Головне правильно розподілити сили.

Ви не повинні бути залежними від обставин. Ви не можете йти далеко за цією філософією. Зробіть своє ліжко? Про нас Ви вже зробили один день. Тримати. Ви відпочинете на ніч. Зареєструватися За словами політиків, більшість людей є пенсіонерами. Ми не можемо спілкуватися один з одним, поділитися інформацією та новинами? Почати! Головне не втратити гарного настрою і покласти себе прямо.



Як кажуть, якщо ви відчуваєте себе погано, ви будете відчувати себе гірше з кимось ще. Пам'ятайте, що і всі хороші речі. Не втратите себе і оцінюйте своїх близьких. Успіхів!

Як видно, що все можна вважати на заслугах. Головна Саморозвиток дуже важливий в будь-якому віці. Це не тільки корисний з практичної сторони, але і допомагає відчувати себе більш впевненим. Це дуже важливо зараз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное