Моя мама сидить в нашому будинку з ранку до ночі, і всі підказки, що вона буде жити краще, ніж з її неспроможним сином.

«Сьогодні мій мама прийшов, щоб відвідати знову, вона, як правило, щось часте з візитами», - розповідає Настя. Вона відокремилася від батьків протягом трьох років. Але мама-в-права постійно відвідує молоду сім'ю, а візити Ніни Валеріївни не завжди корисні.



Настя вірить, що її мати-в-право намагається пересуватися з ними, оскільки її син-в-право власноручає їй будинок. Коли Ніна Валеріївна зрозуміла, що її син-в-право не послухав її інструкції, вона відразу почала регулярно відвідувати Настя і Андрія.



Мати приїхали відвідати Ніну Валеріївну вірити, що ми поспішаємо записати. Вона все ще думає, що я не заслуги, щоб бути її дружиною хлопчика. Я з села. І я зустрів Андрія, коли я переїхав до міста, щоб вивчити.

Я не знаю, яка розкіш, але я ніколи не заявляю про життя Андрія. Він має квартиру, яка його мама підписала на сина, пара років тому. Моя людина вирішила, що він справить себе: поки він жив з мене в орендованому будинку, і пропонував свою нерухомість. Вони робили.



Тільки Ніна Валеріївна ще підозрює мене про деякі підборіддя. Я не люблю сина, і я просто застряг з ним. Андрій - це хороший і пацієнт, але навіть він не погоджується з матір'ю. І коли Ніна Валеріївна навчає нас життям і доторкнутися на тему квартири, вона щиро вірить, що потрібно тільки дозвіл на проживання міста від мого чоловіка.

Ми задружили проти волі Ніни Валеріївни. І коли у нас була дочка і питання про реєстрацію виникла, мій мати-в-право сказав, що мій бабуся буде прийняти все з неї. Природні, Ніна Валеріївна Милу не зареєстрували як в квартирі, так і в її квартирі чоловіка. Я не був особливо, це було очевидно. й





Моя людина не могла відповісти на неї, не хочу зіпсувати стосунки з матір'ю і не хочу, щоб сперечатися з мною. Я вгадаю, що я не мав ніякої підтримки. Коли прийшов час приватизації, Ніна Валеріївна перевернула квартиру на її юнацьку дочку, а Андрій нічого не отримав. Це добре, що він, як самостійний чоловік, і тепер може піклуватися про себе і нас. Ми про те, щоб купити власну квартиру, тому що ми збираємо її надовго. А тепер сестра Андрія зустрілася з любов'ю. Виявилося, що свого дружця теж з села, і вони нещодавно одружилися.

, Україна

«Неподоба Андрія, Віка не слухав її матері-в-праву». І з тих пір, як квартира була прикрашена на Вікі, вона зареєструвала чоловіка там. У цей час Ніна Валеріївна проживала у Вікі та орендувала квартиру Андрія Андрея. Оскільки мати-в-право не хоче втратити пасивний дохід, він ховається в двокімнатній квартирі з дочкою і сином-правом.

До нас дуже часто. Наскільки Ніна Валеріївна любила мене за минулий рік. Вона приходить в кожну суботу і говорить її сина, як вона володіє її квартирою. Немає нічого ми можемо зробити. Ніна Валеріївна є частиною того, що вона живе зараз. Це може бути тільки скаржаться і вчить життя періодично. й



«Що ви засобіли, ти перейдеш». Визначене ставлення матері до Наста не виправдано. Вона просто не хоче поділитися і думає, що кожен хоче обдурити. Ніна Валеріївна в бік людей з провінції, вони, в свою чергу, набагато більш гідні, ніж міські люди.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное