Ви зможете швидко розрахувати, які втратити магазин, який постраждалий внаслідок тифу, завдання для любителів процідити гірку

Це буває, що найважчіша несподівано. Наприклад, легко вирішувати рівняння з дробами і змінними. І в той же час ви впадете в стопор, коли касира каже, що немає змін, і з яких причин вимагає ще десять рублів. Наше завдання сьогодні є одним з тих же серії. Це не дивно. Але після того, як ви починаєте розраховувати, скільки грошей в касовому реєстрі, ви навіть не знаєте, що це правильно і що це не так.



Таким чином, скажемо, що тиф стеол $100 від касового реєстру. Тоді він купив $70 варто лушпиння в одному магазині і отримав $30 зміну. Питання: Скільки грошей в магазині втратили?



Я продемонстрував своїх друзів. Один говорить, "Викрадений сто, куплений (не вкрадений) $70." Але я оплачув вкрадену сто. Він також отримав $30 від неї. Отже, Магазин загубив $130.?

р.

Друге говорить: «Ди ви йдете в школу?» Він столе 100, взяв 70, і отримав $30 в зміні. Так що це $ 200.! ?

р.

Третя відноситься до Марксу. Все, що купується, є товарно-грошима. Єдина втрата вкрадена.

, Україна

Найрозумніший погляд, що буде приємно проводити слідчий експеримент. Повідомляємо, що в офісі коробки було 130 доларів. Тиф стола сто, зліва 30. Потім він дає продавцю сто, підбирає товари і 30 змін.

Р

Що ми маємо? У офісі боксу знаходиться $100. Отже, магазин втратив $30 в готівці і $70 в мерканді. Це 100.й З такої причини, відверто, мій голова пішов. Допомагаємо нас врегулювати наш спір. Скільки зробив магазин насправді втратити: $100, $ 130, або $ 200?

Коли вся сім'я в домашніх умовах, це час для відпочинку і відпочинку в дружній компанії. Ви можете, наприклад, провести трохи тепло для мозку, розв'язуючи з дітьми дивовижні, смішні і смішні завдання для інтелекту.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное