Японський тест для візуальної рівності та уваги до деталей, більшість людей не можуть знайти всі предмети

Спостереження дозволяє нам помітити важливі властивості людей та навколишніх предметів. Це допомагає оцінити ситуацію більш точно і зробити правильні рішення. «Добрий погляд – прибутковий бізнес», – сказав російський письменник Костянтин Георгійович Паустовський. Щоб не тільки подивитися, але і подивитися, щоб стати більш сприйнятливим до того, що відбувається, потрібно багато поїзда. Де почати? Спочатку знайдіть приховані предмети на нашому малюнку.



Отже, у нас є смішна картина від життя дружної сім'ї хребта. Мама-смішний заливає суп на тарілках, діти допомагають їй, і даляться попелиці в саду.



Це не схоже на багато. Але десь тут розумно приховані 5 предметів: конверт, птах, взуття, метелик і змія.



Ми влаштували їх для підвищення складності. Практично кожен знайде конверт, але тільки найзручніші змія знайдуть. Я не знайшов себе, поки я сказав. У вас є хвилина і 30 секунд для всього. Якщо ви готові, попередите!

Розшифрування результатів спостереження за щасливими, які знайшли всі 5 речей, можуть бути заздрені. Ви можете відразу побачити, що мозок наших переможців відмінно сприймають візуальні образи.



3-4 суб'єктів не поганий. Ви звертаєте увагу на дрібні деталі і активно проаналізуйте, що ви бачите. Однак не болить бути трохи більш уважним.



1-2 предмети - задовільний результат. Не пропустіть нічого важливого. Якщо ви не можете знайти щось, це час, щоб навчити мозок. Не можна обробляти прості логічні завдання. Найімовірніше, ви самі помітили, що ви стаєте відволіканими і часто відволікалися.

Конверт простий в пошуку, це на грудях заєць. Білий птах розміщується на тлі чорного горщика. Шукайте взуття між таблицею та кошиком. Метелики приховали під правою рукою власника.



І змія прогрілася ... Давайте скажемо, не далеко від їжі. Я не пишу більше деталей, щоб не зіпсувати задоволення від саморозчиненого завдання. Знайдіть себе, якщо ви можете. І ще один бонус. Деякі люди стверджують, що бачили виделку, банан і скло в малюнку. Щоб бути чесним, я сумніваюся у вариті таких претензій. Але якщо ви можете знайти ці міфічні об'єкти, обов'язково поділитися з нашими читачами інформацією!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное