Коли я сумний, я почав читати, я скомпільував цілий список книг, які я можу сміятися.

Уявіть ніч, як це. Ви повернулися з роботи, вечеря, а потім оселилися чашкою чаю на стільці, приховавши в м'який ковдру. Що не вистачає в цій красивій картині? Звичайно, гарна книга. Але вона не повинна бути сумною. Ні, ні. Увечері необхідно отримати надзвичайно позитивні емоції. І я хочу, щоб він був смішним. Ось чому ви повинні прочитати наступний список. Так, Кращі гумористичні книжки на вечірній вечірй



Пілінги Кращі гумористичні книги Івана Хмелевської “Все червоний” Переглянути цю посаду в Instagram

Опубліковано Diary Reader (@dnevnikrezi)



Визначені різні. Але польського письменника Іоанна Хмелевської є більш унікальними. Оскільки жодна інша робота цього жанру може викликати стільки сміху. "Весь червоний" переповнений селективним гумором і смішними жартами, які будуть навіть веселими, якщо ви читаєте їх в компанії або самому собі голосу.

Graham Greene, наш Людина в Гавані Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Diary Reader (@bookswithlove_2022)



"Наша людина в Гавані" - це тонкий атлас і пародія типових оповідань шпигуна. У центрі сюжету несподівано для себе теплий, продавець пилососів на Кубі. На рідному британському уряді призначили його резиденту розвідки і почали відправляти гроші за потреби розвідки.

Фінансово-банкрутський, теплоносець починає запроваджувати різні історії та надсилати їх як звіти до Лондона, щоб виправдати кошти, які запитують. Але що це пригода призведе до? У кінці Лондон вірить всі казки про простий продавець пилососа?

Терри Pratchett, Гардіан! Охорони Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Чеховської бібліотеки (@les_lib)



Міська гвардія фантастичного міста Анх Морпока є однією з найбільш невикористаних і непотрібних послуг. З тих пір, як це не більше десятків людей, і їх повноваження дуже обмежені. Однак ці хлопці повинні мати справу з регулярним зовнішнім виглядом таємничого дракона в нічному небі. Крім того, для відкриття конспірації та збереження Анх-Морпова.

Як і так багато хто з найвеличніших творів Террі Pratchett, «Гуардійський! Гардіан!» рясніє вибором гумору англійської мови. Якщо ви дійсно хочете познайомитися з хорошою жартівливою фантазією, радимо вам звертати увагу на цю книгу і решту творів плоского світу серії.

Михайло Зощенко, The Blue Book Переглянути це повідомлення в Instagram

Публікація з бібліотеки - Відділення No 4 (@biblioteka_pogran4)



Збірник сатиричних романів про життя радянських народів стане чудовим випуском після важкої роботи дня. Оскільки це не для нічого, що ця робота включена в усі списки, які називаються «Кращими жартами». Класика часу нагадує веселу комунальну квартиру, де є всі представники цього часу. І навіть незважаючи на регулярні кварелі та деякі переадресації між ними, сподіваючись на яскравий майбутній прорив між лініями авторського тексту.

Gerald Durrell, Мій Сім'я та інші Beasts Переглянути цю посаду в Instagram

Повідомлення від ABC-Atticus (@azbooka_inostranka)



«Мої сім'ї та інші бенкети» – це автобіографічна робота про свій дитячий рік, проведений на грецькому острові Корфу. Саме там, що майбутній зоолог вперше усвідомлює свою любов до молодших братів і визначає його покликання.

Але історія не тільки про любов до тварин. На додаток до розділів про природу, більшість оповідань описують повсякденне життя і примушені події, які відбувалися у великій родині автора. А гумористичний стиль і яскраві пейзажі південної країни створюють чудовий враження, що буде яскраво виглядати будь-який дощовий вечір.

Вініфред Ватсон, Один день Міс Петтігру Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Ірини (@eveline_moves)



Так, Лондон, 1930-ті рр. Незайнята 40-річна спадщина Guinevere Pettigrew випадково отримує роботу з молодим безтурботним актором Miss Lafosss. У зв'язку з цим, головний герой має можливість доторкнутися до світу богемного і модного. А також дізнатися, які проблеми подолають багаті і потужні люди. І в результаті радикально змінити життя всього за 1 день.

Історія відчайдушної жінки швидко перетворюється в найсмачнішу і найсолодшу пригоду можна знайти на книгах. Також для більшого задоволення ми радимо ознайомитися з дуже успішною кіно адаптацією Miss Pettigrew Lives One Day 2008.

Terence Hanbury White, Sword in the Stone Переглянути це повідомлення в Instagram

Опубліковано Anasti Omnos (@omnos_books)



Кожен любить легенди царя Артура, Екскалібура, Мерліну та лицарів круглого столу. Але що якщо ви подивитеся на життя великого правителя, починаючи з дитинства? Коли його ім'я не був Артуром, але Wart. І замість приготовки до великих речей, він був рабом іншого пана. Війна зустрічає Мерлін, майстра, який знає більше, ніж будь-який мешканець часу. Він також розуміє, що Варта потребує навчання, і приймає його з великою впевненістю.

На першому погляді характерна казка про формування легендарного персонажа передається посиланнями на нашу реальність. Крім того, вона по-справжньому позбавляє від кліше і романтичної ідеї шивальських часів.

Ми сподіваємося, що наш невеликий список сподобається вам і дасть вам багато вечірок для приємного читання. У вас є якісь з вищевказаних книг на полицях? Як ви відчуваєте про гумор у літературі? Що ви думаєте, краще гумор книги?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное