Син повністю припинив відвід своєї матері, зрідка назвав, що був його сюрпризом, коли він дізнався, що залишив йому спадок.

Деякі люди можуть поліпшити тільки шляхом вивчення важкого уроку. На жаль, навіть він не здатний повністю змінити погляд людини на його істоту і його ставлення до інших. Особливо сумний, коли діти не звертають уваги до батьків. Іноді ми усвідомлюємо занадто пізно, що мама і тато не назавжди.

У останню чергу відпочивають Валентина. Поруч були її друзі, а також орендарів, які орендували приміщення в квартирі. Молода родина була сумною. З повагою, страждання через смерть свого діда, який, хоча не власне, дав їм багато любові, уваги та турботи. Вона також залишила свою квартиру. Відверті вавика на власній. Як покинути її квартиру на якийсь крок? Чому він не залишив нічого?



Все почалося рік тому. Тоді Ксенія Валеріївна була серйозною. Моя сина була на іншій діловій поїздці. Він рідко говорив до своєї матері, і він чесно не дбає про неї. Валік спробував заробити більше грошей, щоб залишити країну назавжди. Він не замислювався про свою маму. Думка про її квартиру.



І сказав він про його стан, він швидко поінформував, що він не міг прийти. Мама не говорила з сином на довгий час. Я просто взяв великий дихання і сказав, що я можу зробити це самостійно. Я чув від голосу, що жінка дуже боїться. Валентина швидко забули розмову. Не прибули до 8 місяців пізніше. Через кілька тижнів після його прибуття він вирішив відвідати матері. Він був для великого сюрпризу.

Апартаменти Мама завжди була величезною спокусою для Walik. Він часто мріяв про те, що він оселився тут або продає цей величезний житловий простір і, нарешті, йде кудись за кордоном. Квартира була дуже велика. Він був розташований в одному з найкрасивіших будинків в Санкт-Петербурзі і був дуже дорогим. Високі стелі і чотири приголомшливі номери. Кінцевий сон Уайка.



Яким був сюрприз чоловіка, коли двері відкрився не матір'ю, а деякі солодкі незнайомці. Зварювальники квартири приходили до дитячого сміху. Валик попросив, де його мама була, розуміючи, як дурна вона звучала. Жінки посміхалися і сказали, що Ксенія Валеріївна відпочивала у вітальні.

Саме там, де Валік знайшов свою маму. Тут були два дітла. Ксенія Валеріївна посміхалася і провела третій в руках. Її посмішка швидко згасила, коли вона побачила сина.

О, це ви. Це добре, що ви нарешті прийшли. Потрібно говорити серйозно.

Розмовляючи дорогу вазу на дорозі, яка стояла в передпокої. Він зробив це з небезпеки, запам'ятовуючи, скільки своєї матері любила її. Вимкнено хворобу матері. Ксенія Валеріївна дізналася про це, кричуща і приглушена сама. У цій точці в своїй рідній історії Валентина не може протистояти і непристойність проявляється на обличчі. Він думав, що незабаром буде йому потрібна квартира. Навігація



Мама не помітила, що дивиться на обличчі сина. А вона попередила, що вона пішла з її сюжетом. 6 місяців тому мама почала брак грошей, тому що вона витрачала багато на тести і медикаменти. Тоді жінка зробила складне рішення, щоб зняти три кімнати з чотирьох, щоб якось провести останні місяці. Вона з'явилася в її житті, що місяць. Родина Василєва.

Вони відразу подобаються старій жінці, так як їм сподобалося. Вечори з ксенією Валеріївною слухають її історії про її молодь та говорять про її життя. Діти були приємними і не турбували старої жінки. Чоловік молодої матері нещодавно пішов до кращого світу, і вона була лівою, як була Ксенія Валеріївна. Хоча вона мала...



В кінці сюжету Валик вже відчував, хоча він сподівався не зрозуміти, що. Так, мій мамний монолог завершився найгіршим способом: Вона вирішила залишити свою величезну квартиру в Луда Василєва і її діти.

Валик спіє отрути і знеболюється у матері, що вона не розуміла людей і просто хоче обдурити. На що мій мама відповів, що якщо вона зробила, вона не доглядала. Люда дала їй стільки уваги і любові, що свого сина не може дати у всьому житті, що вона дала йому один раз.

1569752

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Через кілька місяців, Xenia залишив цей світ. Вона була щаслива, тому що її останні кілька місяців були чудовими. Люда піклувалася про це, і її діти допомогли. У Василеві приймали стару даму, і вона нарешті відчувала її. Як це відчувається, коли у вас є справжня сім'я і люблячі діти, які піклуються про вас?

Мама залишила щось для сина. Невелика коробка, що містить вазу. Та сама ваза зламала. Непристойно приклеїли разом, і всередині була трохи замітка:

«На щастя, серце матері важче приклеїти, ніж ця ваза. й



Категории

Смотрите также

Новое и интересное