Мама 60, і вона планує одружитися, кричущий, блювотні рухи мами зупинитися.

Чи одружився в дорослому віці розкіш? Ми звикли думати, що ми повинні одружитися до певного віку. Але будувати щастя, коли ви просто відступили. Хто встановлює ці правила, суспільство? Протягом десятиліть люди продовжують вірити в рамках, запропонованих суспільством, не даючи собі права на щастя. Лідія Івановна – це відроджена жінка, яка виглядає після своїх онуків в домашніх умовах, поки її дочка йде на роботу.

Нещодавно Лідія Івановна почала спілкуватися з однодумцями, почала посміхатися і ходити далі. Тільки її дочка не поділяє радість її матері. Начебто Вера, що це неспроможність, що літня жінка в домашніх умовах повинна сидіти і не бути сором'язливою.



Я не маю уявлення, чому ця мати в її 60-ті роки була заміжна. Чи може люди старшого віку закохатися в любові? Жителі повинні бути зроблені люблячими людьми. Моїм батькам було 30 років, коли вони вирішили зареєструватися. Перед тим, як батько і мама працювали над тим, щоб діти з майбутнім. Коли вони стояли на ногах, вони вирішили, що вони можуть почати сім'ю.



Мами і тато були щасливі одружені протягом 30 років. Dad пішов два роки тому. Мій чоловік і я вирішив не залишити матері самостійно. Тим не менш, що нам потрібна допомога: діти залишалися самостійно, і бабуся виглядали після них. Дуже добре, все було просто чудово.



Мій чоловік любить маму, особливо коли вона випікає вишні пироги. Коли моя мама почала жити з нами, вона почала готувати багато і смачно. Моя мама побачила мене про акцію для людей похилого віку. Я не зрозумію, що подія була, і моя вдова мати нещодавно стала вдовою, але я не сказав нічого про це.

Після зустрічі, моя мама прийшла щасливою, вона пожовта з радістю і не припинила говорити про її нові друзі. Тоді мій мама вирішив піти на ці зустрічі кожен тиждень. Її зустрічі збіглися з найменшими уроками сина. І довелося залишити роботу, щоб взяти його в басейн. Заняття мого сина тепер у питанні. А мої мами зустрічають більше і більше дратівливих.



А місяць тому, мій мама сказав мені, як її вечір пішов, і раптом вона розквітала. Коли я запитав, чому вона була настільки ембаррасована, мій мама сказав, що вона зустрілася з чоловіком. Я безмовний. Два роки пройшли і вона вже в любові. Я не можу прийняти цю новину і сподіватися, що моя мама була joking.

Я не знаю. Не вписується в голову. Коли вона побачила свою реакцію, вона запакувала і переїхала в цей чоловік. Тепер вона не піклується про своїх онуків.



Ми не говорили протягом двох тижнів, я сердився на мами, і я зрадився про неї. Вона залишила своїх онуків, знаючи, що я не можу впоратися з усім. Я не можу побороти себе і викликати її. А після того, як вона вийшла, вона підписала інший день.



Життя мудрості та поради редакційного офісу «Країна всіх віків покірна», - написав поет два сотні років тому. Хто говорить старших людей, які не мають права бути щасливими? Можливо, Лідія Івановна зустрілася з дивним духом, ніхто не знає, як було з попереднім шлюбом. І той факт, що жінка не хоче бути окремо, хоче любити і бути коханим, це гріх?

Дочка Лідія Івановна сердитися тому, що її мама почала жити власним життям, не турбуючись про інші думки, не відволікаючись від онуків. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Подумайте про почуття самотньої жінки. Лідія Івановна – рольова модель. Символ незалежності від думок інших. Навіть якщо ваша родина проти неї, не означає, що ви йдете в неправильному напрямку.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное