Моя дружина вирішила здивувати мене і запрошувати танцюриста для мого дня народження, мої руки, коли я бачив її.

Дружина вирішила зробити День народженняй Чи є цей портенд щось неприємне і погано? З одного боку чоловіка неодмінно сподобається догляд за коханим. З іншого боку, незрівнянна може статися: це буде останнє свято, яке пара буде проводитися разом. Як це можливо, ми вчимося в історії сучасного героя Віктора.



Два тижні тому я перевернув 35 років. Я дуже спокійний про такі події. Якщо я не був одружений, я, ймовірно, походи в бар з друзями. Але моя Ольга любить влаштувати реальні свята і придумати інтерактивні розваги. Я пам'ятаю, коли вона була 30, вона була секретною особою, де вона запросила майже кожну людину, яку я знаю.



Я готувався заздалегідь. Я розумію, що Ольга може легко влаштувати інший сюрприз на день народження. Тільки Бог знав, що це було. І прийшов цей день. Я отримав раніше, ніж зазвичай, щоб уникнути незручності і сніданку в ліжку. Olya був навіть трохи відхилений, тому що вона не встигла порадувати мене.

Тоді я пішов на роботу (Я не зроблю день з метою). У офісі, під час обіду, колеги і я влаштував невеликий Сабантуй, і я поїхав додому з чіткою совістю. І вже чекав Оля, який стояв в передпокої з деякими ручками в руках. Вона поцікавила мене і сказала: "Хоя, закрийте очі, ви не повинні бачити нічого! й



Я завжди довіряв дружину повністю. Я зацікавився, але я завжди чекаю на день народження, щоб остаточно закінчити. Оля м'яко прив'язала хустку на очі і взяв мене руку: «Ком швидко!»

Ми вводили нашу спальню, яка мала гострий запах індійського образу. Моя дружина сиділи мене в крісельці і збивається в вухо, «Хоне, це Анфіса, насолоджуйтеся!» У той же час на східну музику грали, і я бачив світло. Моя рука shook коли я бачив цю дівчину.

Я знав її дуже добре, тому що кілька років тому вона була коханка. Я ніколи не забуває цього часу. За весь рік я розповідав дружину, що я був пізно на роботі, і відразу ж кинувся до Анфиса. Вона повернула голову, поруч з нею я забули про все.



Але в одній точці вона приніс мене до землі, кажучи, "Віца, я відчуваю, що є більше, ніж просто вафель. Якщо ви відчуваєте себе таким же чином, ви повинні подати для розлучення. В іншому випадку ми не зможемо знову зустрітися.

Звісно, я був шокований цією пропозицією. Я навіть не думав, що занурення дружини, але я не хочу, щоб частина з коханою жінкою. Я зрозумів, що я не хочу залишити Olya для Anfisa, і просто зникнув з життя. За довгий час вона спробувала зв'язатися з мною, навіть поганий, щоб прийти до моєї роботи. Я просто ігнорував її.



Тексти пісень, а це означає: І тепер, побачивши її гарну продуктивність, я не міг сидіти ще. Старі почуття спалахували з оновленим вігором. Після першого танцю Анфіса попросила Оля, «Чи ви приносите мені склянку води?» Поки Олі віддались від кімнати, Анфиса приїхали до мене і сказали: "Ви приїдете до мене завтра вночі." В іншому випадку я повернувся сюди і підкажу дружину правду. Повірити мене, я маю щось, щоб показати її. й

Я знаю, що вона не говорила, тому я впав за це провокація. Не знаю, що робити далі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і зв'язатися з нами

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія чітко показує, що рано чи пізно весь секрет стає чітким. Це часто справа з чоловіками: Змінити один раз, знову змінити.й Віктор мав можливість зізнатися і спробувати зберегти шлюб. Однак він вибрав інший шлях. Ми не думаємо, що він зможе контактувати з дружиною. Хто знає, можливо, герой присвоюється бути з Анфісом?

3250Р. 3700Р.

Як ви думаєте, що ця історія завершиться? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное