В той час як мій чоловік і матір його висять на ринку, я відразу ж запакував мої речі і пішов до моєї матері, я не буду повертатися до будь-яких килимів.

«Мої мами завжди розповіли мене, «Якщо ти хочеш міцної сім’ї, ніколи не живеш з батьками». Я живу з нею протягом місяця, тому що я мав непорозуміння чоловіка. Я мав переїхати до моєї матері з дитиною, оскільки я не можу стояти таке лікування, говорить Наталія. Тепер ви попросите її повернути, але жінка визначається розлученням.



Найнадійнішим є те, що Олег щиро не розуміє, чому я пішов. На його думку, він надав мені і сина з усім необхідним для комфортного життя. І мама Його завжди сказали йому, щоб поцікавити її руки, щоб дати йому жити в її будинку. У той час не хочеться чути, що ми збираємось орендувати будинок. Вона запропонувала переїхати з нею, щоб не дати гроші незнайомцям, як сестра моя.

Моя мати-в-завдяки любила славити сім'ю на все, і мій чоловік став для мене. Не для довгого, хоча. Спочатку він запросив не звертати увагу на критик своєї матері, але в кінцевому підсумку він взяв свою сторону. Що ще гірше, коли у мене була дитина. І я не спав на перший рік, і Людмила Федорівна тільки наносила холодні компреси на її лобі і змолотим.



І кожен день навчав мене. Так само не потрібно ковтати дитину, і він не потребує підгузників, краще ковтати в бавовні в старомодному вигляді і вимити все вручну. Я був поганою матір'ю до неї. Людмила Федорівна часто редизайнувала дитячу їжу, а іноді стояв на плиті замість мене, бо я не варжу добре, відповідно до її.



Поки мій чоловік став дратівливим і почав робити скарги на мене. А коли прийшов на реєстрацію сина в його будинку, Олег змінив тему. Я думав, що так як чоловік зареєстрований з матір'ю в будинку, він зобов'язаний зареєструвати дитину тут. Я ніколи не заявила про своє життя, але не вірю мене.

В результаті моїй мама-в-одному відмовилися реєструвати свою онуку в її будинку, і я мав зареєструватися сина з матір'ю, де я зареєстрований, так як у мене немає власного житла. Дитина виросла, довелося витрачати більше на одяг і харчування для дитини, і на цьому основі зламався конфлікт. З Я був на батьківщині, я не мав власних грошей, я отримав допомогу від держави для дитини, але ці кошти були недостатньо.



Чоловік погодився виділяти частину бюджету свого сина, але після кожної покупки вимагав звіт. Я не знаю, якщо я мав нічого носити цю зиму. Мої старі черевики були тонкими, але не було нових грошей. Я зносила осінній туфлі весь сезон. Що ще гірше.



Людмила Федорівна вважає, що я витрачаю занадто багато грошей, і Олег повинен контролювати навіть те, що я заряджу для дитини. Я не можу стояти. В той час як Олег і матір його переїхала на ринок, я збирав всі мої речі, які вписуються в одному валізу і залишають з дитиною в таксі до моєї матері.

Я не розумію, що ми живемо з нею. Вона любить її онука дуже багато. І я не збираюся до мого чоловіка, тому що я не хочу, щоб записувати для кожного шпилька я купую для решти мого життя. Я знаю, що він ніколи не змінить. Я сказав, що я мушу для розлучення. й



У той час як людина живе з матір'ю, тільки вона буде його владою. Для чоловіка, матір його найкращого друга і радника. Психологи вірять, що доки людина залишає маму, він не зможе отримати разом з жінкою. Є дуже невеликий відсоток людей, які співають мирно. Але, як показує практика, це досить виняток до правила.

Фінансові питання повинні обговорюватися перед весіллям. Вони відокремлюються від батьків, але ще не одружені. Вони мають час навчати одне з інших звичок і подивитися, якщо вони підходять разом. Фінанси не приймаються до обговорення, багато хто керує патриархальними стереотипами, а в кінці стикаються з непорозумінням. Кожне ставлення до грошей відрізняється. Коли діти з'являються, чоловіки намагаються залишитися на тертці заради нащадків. Не дивлячись на те, що Наталія зробила серйозний, але впевнений крок до психологічного здоров’я її дитини.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное