Я планую вирощувати багато огірків цього року, я шукаю ідеї для облаштування гобеленів.

«Кумбрії на трюлісі є справжнім пошуком для любительського садівника! Вони зручні та зручні. Плоди огірків на такому оформленні повісять, а не лежать на землі, тому - не зіпсувати. Також вона полегшує догляд за рослинами і зменшує площу, що вони займають! говорить мій сусід.

Я планую вирощувати багато огірків цього року (мій улюблений рослинний), шукаю ідеї для облаштування гобеленів тепер. Сьогодні видання. "Сайт" Саме тому вирощують грамотні садівники панчохий Вибір розумних ідей!



У пострадянському просторі використовуються для вирощування огірків на землі. Фрукти огірків розподіляють по саду, кучеряві і приховують за листами з сонця. На перший погляд, здається простіше і зручніше. Немає додаткових конструкцій, які необхідно зробити! Ви висаджуєте насіння огірків в землі, поливають їх, а потім чекаєте насіння, щоб виростити і почати несучі плоди.

Чи є на заході випадок? Довгий час використовується. вертикальністьй І з причини! Спочатку економить простір в саду. По-друге, пікіровка огірків набагато простіше. Третя, прискорює процес дозрівання огірків, оскільки вони вертикально вирощуються під сонцем і, відповідно, отримують більше тепла і світлай

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Світлана Земцов (@zemtcovalana)



І також виключає контакт листя з грунтом, що означає, що ризик виникнення лову такого недуги, як борошняна роса стає менше. У зв'язку з вертикальним вирощуванням огірків, ліана рівномірно розподіляється по трюлісу, полегшує обробку від шкідників, поливу і підживлення.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано NIWAKI SAD (@niwakigarden)



Таким чином, вирощування на конях дає більш високу ефективність!

Найпростіша підтримка (причіп) для сходження рослин своїми руками можна зробити за допомогою близнючки або тонка мотузка, як натуральна, так і пластикова. Ця підтримка, як правило, знаходиться на стіні будинку, арбор або барна. А можна зробити опору з дерев'яними паличками.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Світлана Земцов (@zemtcovalana)



Для обробітку гобеленів використовуються конструкції міцних близнюків, що простягаються в 2-3 ряди або поміщаються у вигляді хати. Дуже популярна пластикова сіточка для підтримки рослин з клітинами 15x17 см, довжина від 5 до 10 м і ширина 2 м. Сітка витягується на дуги або прикріплюється до стіни теплиці.

Для облаштування конічні вироби встановлюються на відстані 1,5-2 м один від одного і простягаються між ними 2 або 3 ряди дроту: перший ряд 10-15 см на поверхні землі. Другий ряд 1-1.3 м, а третій ряд 2,2 м.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост з Дача, Сад і сад (@dacha_sadovod)



Дріт кріпиться до металу або чистка з клітинами розміром 10 по 15 см, або сильна близнюка прив'язана до верхнього рівня з подвійною розсувною вершиною. Другий кінець шпагату захоплює розсаду на висоті 10 см над землею. Як вона розвивається, плетіться на нитку і піднімається вгору.

Підтримка складається з армованих металевих труб або кутових і проміжних дерев'яних колон діаметром 30 см.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Світлана Земцов (@zemtcovalana)



Готель знаходиться в самому серці. Чи не так багато?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Євгена Ляшевича (@evgeniya_liashevich)



Я дуже люблю ідею посадки огірків в бочку. Я покажу чоловіка.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від На дачній ділянці Хакімов (@khakimov_dacha)



І можна вводити в грунт Т-подібні конструкції, обв'язувати нитку і дайте плести огірки. До цього, звичайно, непросто, але потім вбити огірки порадувати вас!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Дача Сад Огород: ідеї, рішення (@ideiipodelkidliadachi)



Ще один цікавий варіант для розумного садівництво У котеджі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Дача Сад Огород: ідеї, рішення (@ideiipodelkidliadachi)



Також я пропоную вам дізнатися, як збільшити врожайність зелених овочів лише одним маніпуляціям. Приготуйте величезні відро для забору огірків заздалегідь!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Світлана Земцов (@zemtcovalana)



Набір гобеленів Краще зі сходу на захід. Це сприяє максимальному і рівномірному розподілу сонячних променів.

Огірки на шпалерах краще ростуть і доглядають за ними. Я також дуже люблю те, що вирощуючи овочі на трюлі, грядки можуть розмістити більше рослин.

Чи ви ви вирощуєте огірки таким чином? Про нас

Категории

Смотрите также

Новое и интересное