Манка ідолізовані тільки в Росії, але навіть родич від Італії оцінив вишуканий десерт злакових злаків.

Ми знаємо, що багато людей не люблять крупи смоліни через неприємні асоціації з садком. Так само, перев'язувати цю кашу як дитину, і зараз для будь-яких килимів не варять її. Незважаючи на те, що цей продукт не отримав найприємніший смак, ми лікуємо його повагі. Ось, наприклад, мус Ми любимо наші страви.



Наша мета сьогодні полягає в тому, щоб довести, що semolina має право повернутися до щоденної дієти кожної людини. І для цього не потрібно просто варити манку на молоці. Так чому не варити щось цікавіше? Поділіться рецептом!

Щоб приготувати ягідний мус з манки, вам не потрібно мати спеціальних кулінарних навичок. І вам буде потрібно трохи їжі: манна і будь-який смак. Крім того, цей десерт не працює без використання блендера. Решта досить проста. Починаємо готувати!



інгредієнти
  • 1 літровий компот
  • 4-5 ст.л. смоліна
  • кокос


Підготовка
  1. У горщику з товстим дном залити компотом, після зливу через сито всі плоди або ягоди, і покласти його на плиту. Принесіть рідину до кипіння.



  2. Потім поступово додайте манну до смиттєздатності. Після додавання кожної ложки ретельно перемішайте суміш. Далі кип'ятять компот на середньому вогні 5-7 хвилин, помішуючи рідину час від часу. Зовні суміш нагадуватиме желе.
  3. Зніміть каструлю з вогню і злегка охолодіть смоліну компотою. Потім збийте масу на максимальній потужності блендера на 10 хвилин. Під час цього часу суміш може злегка освітлювати (в залежності від смаку компотів від якого ви варите), стане повітряним і густим. Р



  4. Залийте мус з лимона на креманці і відправте в холодильник не менше 2 годин до повного охолодження. Але краще готувати десерт ввечері, щоб під час ночі він повністю стабілізувався. Якщо ви хочете, прикрасити десерт з кокосовими стружками. 510 грн. 899 грн.





Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і зробити свіжий компот, є робоче життя рубати. Чи можна швидко йти? бульбашки І отримайте велику базу для мусу. А якщо ви не боїтеся експериментувати, спробуйте зробити десерт на основі будь-якого іншого напою. Що ви думаєте, буде?

Я люблю крупу для його універсальності. Наприклад, мені подобається замінити деякі з борошна з ним при виготовленні тортів або кексів. Це також відмінно підходить для тофніків: Я додаю його замість землі вівсяного.

499 р.

Я знаю, що багато людей додають манку до млинцій Ми особливо любимо цю інтерпретацію у вигляді ніжних сирих тортів, приготованих в духовці. Ми ділимося рецептом за посиланням.

Manca йде особливо добре з цитрусовими фруктами. Зима така випічка більш актуальна, ніж вічно. Ось наш рецепт ніжних помаранчевих муфінів.



До речі, semolina може використовуватися не тільки як самостійний інгредієнт. З його допомогою досвідчені господині глухо замінюють папір для випічки, використовуючи метод «Французька сорочка». Точно як працює, читайте посилання.

Вам подобається semolina? Це буде чудово, якщо ви поділитеся вашим улюбленим рецептом з цим продуктом. Ми знаємо, коли ви робите наш ягідний мус з манки!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное