Молода дружина впала в віру, сни успіння, і я хвора церковної теми до шліфування зубів.

Жінка починає бачити шлюб по-різному. Цікаво, що різні православні віруючі лікують стосунки між чоловіком і жінкою в шлюбі самостійно. Кілька років тому Владимир зіткнувся з проблемою: його дружини мали гранат, і тепер вона спить в іншому приміщенні на третій рік.



Я люблю дружину, вона нещодавно стала 34, я рік старше її. Ніна втратила сестру три роки тому. Ми не можемо вижити. Я намагаюся підтримувати її, заспокоїти її вночі, і протягом дня спробувати не доторкнутися до цієї теми.

Ніна почала працювати в храмі, кажучи, вона відчуває себе краще. Давайте мені, хоча б не хрещення, розуміючи, що має бути вихід в житті. Проблема, коли моя дружина почала йти до церкви, вона припинила сплячу з собою. Я буквально перейшов на інший номер.



Коли я запитав, чому вона це зробила, Ніна сказала, що abbess розглядається intimacy a fall. Зараз дружина серйозно йде про шлюб без фізичних навантажень. На 35 років я не готовий до цього. Хочу любов, жіноча феєрія і дебажури іноді. Я не хочу обдурити на неї, але я не можу стояти його більше.

Я не можу стояти його, і я казав на неї, що тільки зробляв речі гірше. Ніна не йде до мене, вона збирається залишитися з сестрою. Я відчайдушний. Дружина, яка була ідеальною на всіх раптом стала черницею. Чи не ви переконуєте її? ?



Цікаво, що багато заборон і переговорів про інтимну діяльність з чоловіком у православних є особистою ініціативою і фантастичним. Не існує значних обмежень і правил поведінки з дружиною в ліжко. Важко уявити збір патологів, які, за найбільшу частину, не мають досвіду в сімейних відносинах, говорити про фізичну близькість чоловіка і жінки.

Зовні шлюбу, церква забороняє таких відносин. Навіть якщо хлопець і дівчина вирішили одружитися, поки вони не легалізовані їхні союзи, їх застрахувати буде вважатися
Церква, навпаки, забороняє ухилення віддружніх обов’язків проти волі одного з подружжя. Якщо жінка або чоловік хоче застрахувати, чоловік не має права відмовитися. І священики для такої регресії зазвичай позбавлені своєї гідності: «Дуже дружину чоловікові, чоловік дасть дружині повну торкнутися». Дружина не має сили над тілом, так само як чоловік не має сили над нею. Не відвертайтесь один від одного, тільки за згодою під час застібки і молитви. Зібрано, так що Сатан не спокусить вас своїм нетриманням.
- Апостол Павло.



Сент-Іоан Chrysostom сказав: Дружина не повинна дотримуватися волі свого чоловіка, і чоловік не повинен дотримуватися волі своєї дружини. Оскільки з цього абстиненції є великим злом; з цього часто були дорослі, фортніці та внутрішньому розладі, тому церква не заборонена, але навіть наполягає на близькості чоловіка і дружини. Ще одна річ в тому, що все повинно статися згодою.

Той факт, що Церква не заборонена, не означає, що дружина кине в руки чоловіка. Чому? А тепер вона намагається боротися з нею гранатом. Втрата коханої людини впливає на всі сфери життя. Людина може відчувати втрату років, і без психологічної допомоги у всіх може стати застрахуватися в минулому.



Коли це відбувається, необхідно звернутися до фахівця. Тільки лікар може допомогти в цій ситуації. І доки дружина приймає реальність, навчається жити з цією втратою, вона не може думати про все інше.

Психолог Михайло Лабковський завжди говорить про те, що важлива частина здорових відносин сім'ї є фізичною. Ви не можете змусити чоловіка, щоб усунути свої бажання. Але якщо вона вирішила змінити своє життя, вона повинна розбити. Не може бути компромісом, оскільки один з партнерів буде страждати. І страждання погано для психічного здоров'я.



Редакційна колегія Дружина може бути переведена до сеансу психотерапії. Це не скасовує поїздки до церкви, але тільки доповнює і допоможе вирішити проблему більш ефективно. Перед тим як зробити висновки, необхідно намагатися знайти загальне рішення до проблеми. Якщо не існує такого рішення, вам доведеться серйозно розповісти про майбутнє: чи ви будете залишатися разом або нехай кожен інший живе своє життя.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное