Я пішов в номер сина і знайшов лист на столі, відкривши стрункими руками і читати.

Як смішний це іноді? лацінай Не вгадайте, що його улюблена дитина здатна витягти такі хитрощі маніпуляції і відійти з ним. Це сталося з Віктором і сином Даною. Ця історія маленької сім'ї, безумовно, запам'ятається надовго.



Ділова дитина Данила зросла доброї дитини, блаженно скокодливо. Щоб піднятися на вершину дерева? Ви отримали. Зайдіть в бій з гусеєю в с. Бабця? Не доглядати. Зробіть домашню повітряну куля з однорічниками і спробуйте її літати? Звичайно я маю.

Віктор синЯ хотів би бути такими. У характері хлопчика він чітко побачив свої особливості. "Окай, твій примірник зробив щось знову." Уже запущений будинок з розбитими колінами. Голова сім'ї негайно поховав крісельну дитину і спробував заспокоїтися. Здавалося б, що нічого не може запобігти своїм ідеальним відносинам.



Як тільки Дана перетворилася 13, він зробив пучок нових друзів в короткий час. Віктор був щасливий, а потім сумний. Зараз вони менше часуй Не як активний, коли хлопчик був молодшим. Віктор усвідомив, що збільшення його навантаження. Батько і хлопчик відокремили один від одного.

"Дід, чи можна вирушати в кіно разом?" Там буде прохолодний фільм з Бетменом, сказав Дана. «Дуже, що Бетмен, Даніель, ви бачите, що у мене є звіт», – це діалог відразу пам’ятає Віктор. Чи є вони далеко один від одного? Що, якщо ваш син перебуває в сумнівній компанії? Що робити? Ці питання не дають Віктора миру. Він не міг працювати нормально, але він також не дайв, щоб поговорити з хлопчиком.



Прямокутний лист Віктора блювоти і металу, що ранку. Він. Я не міг знайти таблетки.У ній зібрано всю необхідну інформацію для роботи. Він був вкрадений або пішов з планшета кудись. Цікавить, як це може статися, бо він ніколи не залишив дорогим гаджетом, який не забутий. Тільки вдома.

«Чи є Даня?» запитав Віктора в серцях. «Я вже пішов. Він сказав, що хлопці погодилися залишити рано, Лариса сказав, що збуджена. Він не хоче визнати, що його син може вкрасти таблетки. Чому? Кишенькові гроші дали йому правильно. Чому б 13-річний хлопчик потребує дорогого пристрою? Після того, як Dani мав власний абсолютно нормальний телефон і ноутбук.



"Дякую йому?" "Це в класі, він не забирає телефон, - сказав Лариса. «Не шукаю себе», – Віктор відкрив двері до кімнати сина і відразу помітив, що він запалився чистою. Незважаючи на те, що перед Даною ніколи не відрізнялася особливою любов'ю замовлення. На столі людина помітила шматочок паперу тільки одне слово: «Осінь». Серце Віктора заморожує і він ретельно почав читати лист від свого улюбленого сина.



«Дирий тато, я шкодую, що я пішов з дому і не попередив тебе». Я не думав, що ви не помітили. Ви завжди зайняті. У вас є робота в офісі і вдома. Я вирішив піти з дому і отримати роботу десь з міста. І я збираю намети і жити, як це вперше. Але не хвилюйтеся, ми отримали трохи теплого одягу.

В горлі Віктора був сухий і він читати ще швидше. «Ми вирішили, що ми будемо співати в переходах нашого міста і зробити життя. Може бути не достатньо, але ми вже достатньо для цього. Хлопці кажуть, що перші кілька місяців буде складно, а потім ми звикли до неї. Ми вирішили купити картоплю і висадити їх де завгодно. Якщо ми не робимо, ми просто перейдемо до тепла. Будь-який, не дивиться. Я люблю тебе і мама. Dania.



Віктор стрибнув прямо з сина, і хотів би назвати дружину. Що таке скрипка хлопчика? Ну, він буде. Тим не менш, тоді чоловік побачив короткий напис на другому аркуші, який також лежав на столі. "Це жарт, тато. Я збираю планшета, щоб перевірити його розмір і замовити вам новий випадок. Я зробив все у ванній кімнаті, щоб ви і мама не чули. Але випадково впав його на плитку і екран збитий. Я бачу, я спробую зробити новий, як тільки я можу. Я буду додому звичайною після школи. й

Солодкий син Віктор вперше подивився на кришку планшета. Він не виглядав добре. Тоді я виглядав на зламаному склі. Пошкодження не критично, все можна швидко замінити. Голова сім'ї дивився на сонник і сміється. Він усвідомив, що він дійсно пропустив свого дорогого хлопчика. Робота може чекати. Син скоро зросте і залишить батька. Віктор не зможе витрачати стільки часу, скільки вони хочуть.

р.

У той же день сім'я планувала лосини вихідні. Нім не запам'ятався розбитий екран. Віктор і Даня захоплено обговорювали, як рибу і що можна приготувати з спійманої риби. Лариса переглянула в її голові історію свого чоловіка, прочитала лист сина і розуміла, що ці два томби точно варто один одному.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное