Сім'я дасть бабуся в будинок, який був неправильним адресом, залишаючи, стара жінка залишив конверт

Найголовніше життя людини. Іноді здається, що це на бензині вдячності, що наш весь світ відпочиває. Звичайно. Не всі ми звикли бути вдячними.Чим більше людей розвивалися звички дарування, тим більш гармонійно і процвітають наш світ. У світі, де живуть тільки щасливі люди.

У житті Ані було багато речей, але така історія стала вперше. Вона і її мати були бідними. Але в той же час вона допускає, що вона була гарною роками. Часті гроші стали трохи більше, а потім життя показали свої найкращі сторони.



На жаль, дуже рідко. Зустрінемося з кінцем. Моя мама постійно намагалася допомогти іншим, а іноді вона дратувала трохи Андека. Ольга Івановна постійно захотіла худати собак і спробувала давати хоча б щось до кожного бідного чоловіка на дорозі додому.



Дочка була справжньою головоломкою: чому дарувати останні незнайомці, якщо вони не мають нічого їсти? Коли вона попросила маму це питання, вона завжди отримала відповідь:

Щодня ви будете розуміти, що інші завжди повинні дати більше. Не чекайте вдячності, просто спробуйте зробити світ кращим місцем.

Ані мама завжди зробила це. Одного разу вона перевершила себе і зробив щось справді благородно. У квартирі було збиток. Коли Ольга Івановна відкрилася, вона побачила дівчину на дверцятах. Вона притискала двербеля з її тремткою рукою.



Ось тут: Мій син Вася?

Син, який не більше Ані, і матір її шуок своїх голів одночасно. Виявилося, що син цього бабуся колись жив у цій квартирі. Тільки Аня і її мама не могли б пояснити бідною жінкою, яка вже не живе тут. Жінки кинулися і відмовилися вірити її. Поки вона заморожує і ламається в сльози з потрійною силою.



Серійна Ольга Івановна швидко приймала її бабуся до маленької квартири. Вона сидить крісельну жінку на кухні і почала виробляти чай і сендвічі. Стара жінка заспокоїла трохи, хоча вона відмовилася вірити, що Василь не був тут.

Ольга Іванівна здійснила, що її бабуся не встигла піти, і це було майже ніч на дворі. Вона заклала своє ліжко в ній, і вона вирішила піти на ліжко на кухні підлога. Ая була зміщена, вона збиралася дивитися мультфільми, а потім стара леді спить в кімнаті. Мати sternly pulled дівчина.



Не дурно, Анна. Уявіть, чи ви були у цій ситуації? А що? Що робити?

Anya впала німка в шампурі. Вона завершила свій чай і думав про долю її бабуся. Дуже важко пам'ятати багато речей. Наприклад, сина не проживала тут протягом тривалого часу. Вона, ймовірно, не може пам'ятати, де вона живила. З самого ранку згадуйте.

Що сталося. На наступний ранок мій бабуся апологізований, тому що вона розуміла її помилку. Вона також подякувала мамі і дочку за тимчасову притулку. Мій бабуся сказав мені, що її син пішов з a рік назад. Вона ніколи не встигла допомогти йому. А тепер, коли її пам'ять починає не вдається, вона виглядає для нього надії допомоги. Вона вже була привезена додому кілька разів, як вона бандрувала вулицями і назвав її Васю.



Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Перед тим як залишити, бабуся кладе конверт на кухонний стіл і сказав, що вона хоче дати їй сина. Він потрапив в дуже погану компанію і не встигав захистити його. Вона завжди шкода. І, можливо, принаймні трохи...

Аня і Ольга Іванівна не дуже розуміли, що її бабуся говорили про те, але коли вони дивилися в конверт, все стало трохи чіткіше. Знаходилися гроші. Багато грошей. Стара леді повинна зібрати їх, щоб надати вам.

Жінки захотіли захопити їх бабуся і повернути конверт до неї, але вона вже заморожує слід. На ніч не було. Мати Ані віддали частину грошей на бідні, і вони довго мешкали на другій частині. Це допомогло їм повернутися на ноги і з бідності.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное