Жінка сердилася на старій жінці за затримку черги, але пансіонер не тримав німих у відповідь

Не можна пояснити логічно. Одне з цих явищ можна назвати пророковим сонником. Психологи говорять, що всі люди мріяли. Як ми спати залежить від нашого мозку. Ми мріємо про те, що ми турбуємося про те, що ми страхуємо і чого хочемо. І профектні мрії дивні, але вони трапляються з деякими людьми. Інтуїція у людей розвивається різними способами. Але ще можна назвати подарунок. Сьогодні редактори поділяться сюжетом, в якому подарована дівчина має профілактичні мрії. Правда або ні, історія досить обструктивна.

Габаритний зображення

Подарована дівчина Лілія стала єдиною дитиною в сім'ї. Вона почала говорити швидко і була розумною за її роки. З дитинства дівчина дивилася. Вона часто прогнозувала події в житті. У той час як Ліля пішов до дитячого садка, її батьки не пристосували важливість її дивної поведінки. І це було.

Як тільки моя мама збирає Лілію в дитячому садку, вона була холодною, і мама вирішила поставити на неї дві капелюхи, щоб вона не зловила холод. Лілія сказала, що друга шапка не потрібна, тому що вона буде теплою зовні. Потім мама посміхалася, кладуть на дочку і забрали її до дитячого садка. На обід в цей день сніг на вулиці почав розтопити, і на початку лютого.



Ще один інцидент став, коли батько придбав поїздку до моря для всієї родини. Коли мама вирішила промивати речі для поїздки, дочка раптово знеболюється: «Мама, почекайте!» – дитина не могла пояснити, що сталося, але через хвилину після того, як Ліля витягнула труси Дад з машинки. Виявилося, що моя мама практично змивала квитки своїми брюками.

Пізніше Ліля попередила своїх батьків, які вона буде дощ і приймати парасольку. Прогнози прогнозували сонячну погоду, тому не потрібно носити парасольку. Коли моя мама повернулася з роботи, вона зловила в дощову дочку і запам'ятала слова своєї дочки. Вона прийшла додому, змінила свій одяг і попросила Ліля, як вона могла прогнозувати речі, які ще не сталося. «Я не пророкую взагалі». Моя тітка в її мрії говорить мені, що відбудеться. й

41285518

Тижневий тиждень пророкових снів, виготовлених бездокументальними прогнозами, і його навіть зловживали батьками, але все змінилося, коли вона пішла в школу. Щоранку пророкувала однокласникам, які будуть називатися дошкою, яка погода буде такою, і що вчитель буде в настрої. Коли її однокласники побачили пророки Лілії, діти почали консультуватися з нею. Але були занурені люди в школі, які називали Лілію відьмом. Дівчина намагалася не відступати від інших дітей, але це було неприємно для неї бути різними.

Сняги побачили завжди попередження. Подарована дівчина Лілія завжди спробувала допомогти всім і вона не могла попередити про небезпеку. Коли мама дізналася про прізвичку, вона попросила не розповісти про її мрії. Але цей день Ліля не може допомогти, але сказати. До першого уроку вона чекала на Вера Павловна біля столу вчителя. Лілія сказала, що таблиця повинна бути переміщена далі від вікна. З тих пір, як незалежна робота була запланована на урокі, вчитель не розуміла Лілію і вирішив не витрачати час на розмову, щоб отримати все зроблено.



У середині уроку Лілія вирнула, вона називала Вера Павловна. Учитель злякався і вирішив, що дівчина була ілією. Але як вона підійшов до столу Лілі, весь клас заморожує, коли книжкова поличка згорнулася на стіл вчителя. Після інциденту, заздрість серед дітей стала більшою. Одна з однокласників завжди додала палива в вогонь, вона придумала прізвичку Лілу. "Що, відьміть, що ви будете скидати у найближчий час?" посміхнений класант Katya.

У той час, коли Ліла була страшна мрія. Вона не хоче говорити про нього, бо вона знала, що вона була б капелюхом. Але вона мала. Уві сні про батька Катя. Лілія чудово підійшов до дівчини і сказав, що батько батько буде в пригоді. Після цієї заяви мама Катя прийшла до школи. Вона сперечалася з вчителями, захотіла Ліля призупинена з занять і вимагала апологію.

Поруч, ніхто не слухав маленьку дівчину. На наступний день Катя да потрапила в ДТП на шляху до роботи. Він закінчився в лікарні і прогноз лікарів розчарував. Не зрозуміло, що Ліла може прогнозувати таке страшне подія. Мати Катя була в паніці, лікарі сказали нічого, і жінка пішли до школи Ліла. Почав погрожувати, потім попросити що сталося поруч, потім кричав і кричав. Вона налякала Ля. Вона не може сказати нічого про те, чи да Катін буде відновлено. Вона не мріяла, що день.



батько Катя не вдалося врятувати. Втрата коханої людини була шоком до матері Катерини. Вже кілька днів після інциденту жінка пішла в аптеку, вона була зміщена. Дивлячись, що черга в аптеці затримується деякою старою жінкою, яка не має достатньо грошей на лікарські засоби, жінка проживала на бідній бабусі. Не можна знайти гроші, щоб оплатити ліки, її бабуся залишила аптеку в сльозах. Коли вона пройшла відступ, вона сказала, що вона ніколи не буде щасливою. Пізніше жінка буде шкодувати, що вона спустошила стару жінку.

Ріки пройшли, Лілія вирощена, навчається у Вищій школі. Після того, як мама запитала її: «Чи ви бачите своє майбутнє, Ліля?» – тоді дівчина відповіла, що вона ніколи не попросила себе в сні. Ліла зацікавила поведінку людей. Вона завжди хотіла допомогти і обрала потрібну професію – вона пішла на вивчення психології. І тепер вона не просто подарована дівчина, але майбутній фахівець.



В університеті навчалася десятки книг з психології. Вона дізналася, як люди поводяться в різні обставини. Вже в третій рік вона почала консультувати безкоштовно. І після закінчення навчання вона стала затребуваним спеціалістом. Згодом Лілія помітила нову здатність. Тексти пісень, а це означає: Після того, як мій мати мав головний біль, Лілія поклав її руку на її лобі, і вона відчувала щось дивне. На обличчі матері з'явилася тепла рука Лілія.

Лілія допомогла людям у своїх сесій більше, ніж звичайний психолог. Не знаєте, куди почати. А Лілія відчував, що питання, щоб допомогти людині полегшити свою душу. Після робочого дня Ліля залишила офіс і помітила знайоме обличчя біля аптеки біля будинку. Катя мама, однокласник.



«Це так багато років і я не можу відновити від того, що сталося з чоловіком». Чи можу я виправити щось? – це не Лілія, яка відповіла, що потрібно допомогти людям. Якщо жінка стала доброю і слухала її слова, то, можливо, не сталося.

Тепер матір Катя кожну нічну снів старої жінки, яка виходить з аптеки в сльозах. Так, вона була жорстокою, але тепер жінка допомагає похилого віку, і вона робить її трохи краще.



Людина не може пояснити все, що відбувається до нього. Деякі люди думають, що непередбачені події є ознакою більшої потужності. Хтось не звертає увагу на слова, що говорили подаровану дівчину. Є ті, хто навчається від помилок інших, але багато більше, хто виводить висновки тільки через гіркий досвід. На всіх обставинах необхідно тримати людей.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное