Він запросив її до другого весілля, але найпростіший

Зазвичай. Запрошення Тільки найсвіжіші люди і справжні друзі майбутньої сім'ї. Тим не менш, є й ті, хто не хоче запрошувати своїх шанувальників. Хтось дійсно залишився на хороших умовах, і хтось тільки хоче дратувати колишнього партнера і продемонструвати, наскільки щасливий він в новому шлюбі. Це точно те, що Кирило хоче зробити, але його план не помилився.

499.00 Р

Ми запрошуємо Кирило та Анжеліка на весілля разом з університетською лавкою. Ми зустрілися в їдальні, коли хлопець вирішив ласощити гарну свіжість Анджеліка довго зберігала юну людину, що тільки знеболював його. Хлопець ніколи не припинив спробу. судВін не міг записати сором'язливу Анжеліку.

Коли вона була в минулому році університету, пара вирішила одружитися. Це також підтримував своїх батьків, бо вони розуміли, що Кирило не потрібно нікому. Однак пара знає ще один секрет, який спонукав їх до легалізації відносин. І секрет Анжеліки за два місяці. серцебиттяй



Життя молодят на початку Українськийй Анжеліка мала двокімнатну квартиру, надану її бабусям. Не потрібно скаргати про відсутність даху над головою. Тільки здоров'я дівчини залишилася бажати кращого. Вона була досить хворою дитиною, щоб вона була дуже обережною. Кирило думав, що кожен спробував відірвати від своєї дружини. Це був перший тривожний дзвін, але це не давало йому належне значення.



З дня народження маленької Дімочки Кирила стала ще більшою відстаньй Він був ревною дружиною для дитини і навіть не спробував зрозуміти, що Діма також не має кращого здоров'я. Молода жінка не залишила ребра дитини, і вона не витрачала стільки часу з Кирилом до. Чоловік не спробував поговорити з дружиною. Він зняв і залишив додому своїм друзям. Ось де Валя помітила.

Для Анджелики чоловік прийшов з універсальним приводом. «Сторінка є реальною запорукою. Я не хочу, щоб зробити свою роботу. Що робити? Спочатку дівчина вірила. Бос її чоловіка, яким він назвав Сергій Тираневич (Сергевіч) очима, здавалося Анжеке. знаменитостій Чи можна працювати так важко на одній людині?

Роки пройшли і Анжеліка здавалося, що Кирило заспокоївся. Він дав час дружини і дитини. Не стільки, що жінка буде любити, але все ще. Це краще нічого. Анджеліка любила залишатися в домашніх умовах і не був відхилений, коли чоловік пішов до своїх друзів. Не менше він сказав, що.



Але що долі в день Анжеліка надовго запам'ятається. На свій будинок знаходився чоловік бос, Сергій Сергійович. Жінки попрошують, якщо він не міг випадково дати чоловіка менше роботи. До якого Сергій Сергій Сергійович, в злегка незадоволеному тоні, відповів: «Чи менше?» Він не вразив свого пальця в роки. Або ви думаєте, що кожен бос йде додому до своїх підлеглих флеш-накопичувачів? Увечері Анжеліка засвідчила чоловіка і він зізнався, що всі ці роки обдурили на неї. Кирило дурно упакував свої речі і зліва. Жінка подала за розлучення.



Справжня родина Анжеліка відразу оточена увагою і турботою всіх родичів і друзів. Вони не залишали молодої жінки самостійно, спробували допомогти, якщо це можливо, прогулявшись з дитиною. У такий короткий час Анжеліка розглянула і зрозумів, що з вильотом Кирила вона забрала важку загартість її шиї. Все, що вона була намагатися порадувати чоловіка. Тексти пісень, а це означає: І тепер вона щаслива мати новий романтика з себе.

Попри те, що її екс-людія бос, після останнього візиту, також почали дарувати жінці неоднозначні погляди. прожекторй Він апологізований на телефоні за його словами. Але Анжеліка подякував йому за правду. У ресторані з’явилась пара, що дуже зручно. Сергій Сергійович виявився надзвичайно розумним, галантним і непоганим.



Suddenly angelica got весілляй Не було складно вгадати, Кирило одружився своїм Валентином. Сергій поглянув очі Анжели і зрозумів, що в них не було натяка на смутку або жалю. Він запитав. "Оф-курс. Ми будемо йти, Angelica відповів на посмішку.

Хто ми запрошуємо на весілля Кирило трахнувПри побаченні Анжеліка цвіте і посміхається на своє свято. Молода жінка закохалась у танці з Сергієм і не приділяв увагу її еку. Подарувала в новому почутті і було готово подивитися на Сергій кожні другий.

"Ви занурилися на бос? Ви зустрілися з друзями? Ну, потім радіс, я злий, Кирило збив під впливом жорстких напоїв. "Я ревно! Це те, що ви хотіли, це не так? не зупинився. Уявіть, як гасити фея Валентина. Анжеліка може бачити сльози в очах. У ній вона визнала себе, що через короткий час розірвав Кирило. Щоб не посилити ситуацію ще більше, Анжеліка і Сергій Ми поспішаємо залишити вечірку.



І хоча ми запрошуємо своїх учинків на весілля, не всі хочуть обрамляти їх як Кирило. Цей чоловік не розумів власних почуттів і вирішив знайти щастя в руках іншої жінки. Але це правда? Чи вдасться він? Важко відповісти. Нехай це буде на совісті. Побажаємо Анжеліку і Сергія щастя. Ця зріла і мудра пара марки Поважні кроки до спільного майбутньогой Я сподіваюся, що це буде яскравим і радісним.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное