Чоловік розповів про те, що він збирався до своєї коханої на ніч, така реакція не чекала.

Вони кажуть, що любов сліпий. Після того, як ви любите хмари розуму, іноді не даючи часу навіть виглядати на об'єкті його чарівності. Як багато оповідань почалися з раптовим почуттям, що закінчилися нещасливим шлюбом. Історія Інни не виняток. Подруга, вона не могла вірити її щастя, і тепер вона була захоплена, щоб дізнатися, що вона з'єднала своє життя з розсмоктуючим людиною, який навіть не приховує своїх неполадок.



Інна і Павло Інна була однією з тих дівчат, які не бояться брати перший крок. Так вона зробила на танці, де вона побачила Павло, хлопець її мрії. Увечері почали відносини, що молода дівчина мріяла, оскільки вона була підліток. У них все сниться: пісні під вікнами, квіти на будь-яку дату, нічний лист під ковдрою і багато іншого.

І через рік, їхні зв'язки досягали природного клімаксу: пропозиція ручної роботи. Весілля була радою, Інна була неймовірно щасливою. Подруга найкращого хлопця, але його правова дружина. І він чоловік. Сама реалізація цього факту привели дівчину до неприпустимого захоплення.

І був мій медомон. У квартирі, додані батьками. Інна і Павло почав повноцінний сімейний життя під одним дахом.



На початку нового життя було непросто. Нерідко між любителями були тераси і навіть кварелі. Але згодом молоді люди здобули більше досвіду і мудрості. У той же час була створена сім'я ідил.

Незважаючи на переособлення родичів, Інна не збиралася стати матір'ю найближчим часом. Перш за все, вона бажала закінчити її навчання як лікар, і міцно оселилася в хорошому місці. І Павло не дуже міцний на ногах. Не було б говорити про дітей. І, як він виходить, з хорошої причини.

Павло почав дивуватися вже на 3-му році шлюбу. Він став більш секретним і провів менше часу в домашніх умовах. У відповідь на питання про те, де він був, Павло ретельно поцікавився Інною на лобі і відправив її на ліжко. Дівчина в першу чергу кладеться з ним, але потім не може ігнорувати свої підозри.



Дуже скоро вийшов, що Павло має господиню. Інна пилила пара з вулиці, як вони сідають в кафе-холдингу руки. Вона бажала піти всередині і зробити скандал, але вона боїться. Вона не хоче виглядати, як сміється запас перед тим, що багато людей.

Увечері одного дня Інна розповіла чоловіка про її відкриття, до якого Павло відреагував дивно.

- Ну? Він запитав в такий тон, як якщо це було питання про неналежне прання речей. - Тепер ви знаєте. А потім що?

до Так ви навіть не заховані? Інна дивилася струнким чоловіком.

- Не дуже. Я радий, що я не хочу приховати більше. Виснаження.

Увечері з’явився справжній скандал, в результаті якого Інна була «небалансована» і Павло «чесний чоловік». Останнім навіть зауважив, що сила шлюбу є у вільному зв'язку. Тільки таким чином можна як дружини жити щасливо і в гармонії. Не розуміти, що Інна не знає.



Пілі - І якщо я шукаю коханця, то підійде вам?

- Я. Як ви хочете, Павло відповів спокійно. Я повинен обговорити це з вами з самого початку.

- Це перша адекватна думка?! сміється Інна.

Не сталося, що Павло може бути таким чоловіком. Як ви можете побудувати сім'ю з кимось, хто думає, що лівий є нормою? Бог, що приниження! Що робити зараз? Диворце? Або поїхати до психолога разом? Агер утримував молоду жінку. Вона відчувала чителю вкладником, який не було пояснено всі умови договору. Ні, вона мала відповісти на Павло. Так що він запам'ятає його на решту свого життя. З цими думками Інна пішла на ліжко.

Солодка Венгезія Після цього вечора Інна вже не була скандалу. Вона бажала зберегти енергію для чогось більш продуктивного. І вона закінчилася гарною ідеєю. Однак для його реалізації доведеться трохи чекати.



Через місяць тест позитивної вагітності кладуть на полку у ванній поруч з зубними щітками. Павло негайно помітив його і взяв його до Інни:

- Чи є у дитини? попросив дружину. Він не проживав ніч в домашніх умовах знову, але цей раз не торкався.

Вона дивилася на тест і сказала,

до О, я забули його. У вас буде дитина, але не ви і мене, дарлінг.

- Як це?

- Там. Я вирішив дотримуватися вашого прикладу, а також отримати коханця. Як видно, ми не так обережні. Але це не проблема?

Павло не знав, що сказати. Але він все ще запитав:

- Ви не збираєтеся залишити його, ви?

- Я збираюся. Я хочу, щоб ви повинні прийняти цей вибір. Для гармонії в сім'ї.

до Ні, я не зареєструюсь для цього. Я не хочу всіх дітей в будинку.

до Необхідно заздалегідь обговорити цю точку - Інна захопила тест на вагітність. Але якщо щось не підходить вам, я не тримаю його.

І пішов Павло. Розлучення було тихим і мирним. Інна ніколи не пошкодила її рішення. Навпаки вона була дуже зневажена протезом. Все, що я мав зробити, було фарбувати додаткову смугу. Але тепер вона була вільною жінкою, не збалансована ревнощна дружина. Нещасливий шлюб, і нові можливості попереду.

Габаритний зображення

Пілінги


Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Відчужена душа темна. А буває, що після дуже довгого спілкування ви зможете дізнатися щось абсолютно несподівано про людину. Історія Інни показує, що іноді важливо бути вірним для себе, ніж до вашої родини. Нещасливий шлюб не є союзом, гідним збереженням.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное