Таксі водій гальмував різко, коли він бачив малюка на ніч, але дівчина мовчала у відповідь на всі його питання.

Діти, покинуті батьками, іноді знаходять себе на дорозі життя. Але не всі буквально на нічний трек. Віктор Антонович вперше не міг зрозуміти, де дитина була від і де була її мама. Він гальмував і вийшов з автомобіля. На мокрій траві сати маленьку брудну дівчину з іграшками в руках. Маленькі руки вичавили в міцні ласощі, а замітка приклеювання з куртки кишені.

р.

Трохи Іра не знаю, що було в замітці, що її бабуся покласти в її кишеню. Все, що вона знав, що речі не збираються в домашніх умовах, і зараз вона повинна отримати кудись, вона може допомогти. Бабусі одягнена її бабуся добре: колготки, комбінезони, куртка ... І коли лінія досягла капелюха, будинок почав вибити. Це була мама. Вона була сердитися знову і порізати щось нерозривне. Яра не хочу бачити її на всіх. Вона боїться її.

З таких випадків, коли сердитися мама спробувала ввести будинок, Іра і її бабуся грали в тиші. Щоб зробити сердитися маму, не думають ніхто. Далі вона буде кудись ще. "Чому вона отримає напій, - каже бабуся.



Пелеса були однаковими. Іра і бабуся спокійні. Вони чекали до шуму на дверцятах і припинили збивання. У кишеню куртки Іра кладуть бабуся попередньо підготовлену замітку і дав її улюблену іграшка. Тоді вона чекала на двері, взяла Іра вручну, і залишила будинок. Іра намагалася з'ясувати, де вони збираються. Вона попросила її бабуся кілька разів про це, але вона тільки відповіла, що вона повинна доїхати до міста. Що допоможе Іра. Що мама і її друзі не будуть там.

В одній точці, мій батько був чутий за мною. І не просто її. Вона також мала її гучні друзі з нею. Вона потіла щось до її бабуся і швидко підійшов. Бабуся згинається до Іри і сказав її, щоб бігти вперед з усіма ногами. Іра слухав. Вона не повертала, коли були кричати і одягатися. Вона не може бути спіймана. Вона повинна піти в місто.



Коли Віктор Антонович сидів дівчину в задньому місці автомобіля, він відремонтував замітку. Вказано ім'я та прізвище дівчини, дата народження та запит взяти дитину до органів охорони міста.

Не було питання про взяття дівчини на її призначення в середині ночі. Він почав запитати її де і як вона живила. Спочатку яра мовчала, але після того, як вона почала говорити. І з неї слова дуже швидко почали з'являтися картина сумного дитинства. Мати з наркоманією і впливовими (у с.) друзями, славляться бабусі, які приїхали з нічого краще, ніж дати її онука в місто. Звісно, її здоров'я не дозволяло їй подбати про дівчину, так що вона мала піти на такі екстремальні заходи.

р.

Пелес Віктор Антонович назвав поліцію. Вони приїхали і ходили з дівчиною на місце, де вона остання побачила маму і бабуся. Він був порожнім. Але всі вони прийшли додому. І мій мама, активно п'є з галерейною компанією чоловіків, і мій бабуся крісел в наступному номері на ліжку.



Після цього ночей мало Іра мала свій бізнес. Вона не знав, що це означає, але тепер це просто те, що бажав бабуся. Це було дуже важко, коли незнайомці брали Іра. Вона довго криється. Але дуже скоро інші люди прийшли до неї. Він добре запам'ятався. Він був дядько, Віктор Антонович, який знайшов її на дорозі. І був другою жінкою, дружиною.

Про це заявив Іра на тривалий час, а потім запитав, що вона хотіла жити з ними. Ira shrugged її плечі. Вона не розуміла. Єдине, що вона дивилася, якщо вона могла бачити її бабуся. Вона посміхалася і сказала, що вона може бачити її, коли вона хотіла. Іра погоджена і захопила нові батьки.



Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Діти, покидані батьками, заслуговують вдома, де вони люблять і забезпечені всім необхідним. Тому великогабаритна бабуся Іра мала взяти такий ризиковий крок. З одного боку, здається необґрунтованою, але з іншого боку, потім її бабуся не знайде себе так швидко прийнятим батькам.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное