Я прийшов, щоб відвідати сина і випадково почув розмову з дочкою-завданням з матір'ю, вона була боляче.

Мати, втомлювати або молоду на світанку, завжди подбати про її дитину. Коли дитина виростає, батьки завжди очікують деяких подвигів від своєї дитини, адже вони кладуть всю молодь на освіту і надання всім необхідним для маленької людини.



Діти часто не відповідають очікуванням батьків. Після того, як батьки завжди намагаються підняти свою дитину в кращих умовах, щоб дати все, що він хоче. Але це не означає, що син стане мільйонером або дочкою буде виростити знамениту балерину, якщо батьки не змогли в юності перетворити свою мрії в реальність. Не зважаючи на це, батьки починають порівнювати дитину та інші діти в дитинстві. Це смертельна помилка, яка знищує сильні сімейні зв’язки.



Материнство Ліля підняла сина самостійно. Чоловік, коли він дізнався, що Лілія була вагітна, вирушила на хліб і не повернулася. Так часто буває. Чоловіки бояться взяти відповідальність, вони бояться не жити до дитячих надії і стати бідними батьками. Не розуміючи його, дади стають поганими, коли вони відмовляються від беззахисної жінки з дитиною в руках.

«Ми проживали в двокімнатній квартирі матері. Я не мав часу і бажання почати нові відносини з чоловіком. Я повинен підтримувати маму і покласти сина на ноги. Я завжди намагався купити щось смачне для мого сина з невеликою заробітною платою, я відмовив собі.



Добро, що моя мама переїхала до села з часу, вона рятувальна з консервованої їжі, горіхів та яблук з саду. Ми проживали погано, але мирно. Міша виросла розумного хлопчика, він навчився добре в школі, бо він знав, що ми не встигли платити за навчання в університеті. Дякую Міша на бюджеті.

Коли мій син знайшов час роботи, він став легше. І скоро він вирішив одружитися: «Я дуже люблю», – каже він. Я дуже щасливий про це рішення. У той час вони були тільки знайомства Алла протягом шести місяців. Я знаю, що їхня родина буде міцною. Ані - це розумна і працьовита дівчина, вона підтримує її матір в усьому. По суті, вона і Міша - красива пара.



З якоїсь причини Anya не сподобалося відвідати мене, Misha використовується для відвідування окремо. Він сказав, що Алла втомилася на роботі, і вона є волонтером, тому є багато речей, щоб зробити, він рідко бачить її вдома. Він зашкодить мене в першу чергу, але потім звикли до неї.

Я вирішив, що я не маю достатньо грошей на субсидію, і я не залишила свою роботу. До тих пір, поки вони погорнулися, я працюю, і я роблю мій син, щоб допомогти мені. Насправді я думаю, що це суперфлюз. Коли пара намагається поліпшити своє життя, тільки починає будувати сім'ю, вони не встигають витрачати на своїх батьків. Що ми старі люди хочуть?



Одного разу я пішов на чай дітям і, поки я був на кухні, я почула дочку-в-завдяки про мами на телефоні. Виявилося, що Anya дуже любить маму, допомагає їй платити рахунки. Про комунальні послуги

Я не знаю, чому, але болить мене. Мати Ані також працює пансіонат, ми на рівних умовах. Не один сплачує свій рахунок або купує свій одяг. Не приємно приймати гроші з дітьми. І нещодавно я дізнався, що в ювілейному співрозмовнику дала нову пральну машину. Я пам'ятаю сина, що дає мені чайний набір для мого ювілейного. Це різниця.

Я колись думав, що я дам будинок матері молодим сім'ям, але тепер я розумію, що вони справляться самостійно. Якщо я даю їм будинок зараз, вони продають його і допоможуть співрозмовника. Хто допоможе мені?



Іноді батьки дивляться на інші дорослі дітей, і не розуміють, чому вони більш соковиті і торкніться їх родичами, а їх діти не зацікавлені в здоров'ї їхніх батьків? Оскільки їх виховання відрізняється. Крім того, коли людина говорить про те, що він піклується про те, що він має кращий шанс отримати підтримку, ніж якщо він накопичує відступ і заздрість.

Ліля, ймовірно, не вирішив, якщо вона має принципи. З одного боку, вона хоче бути незалежною і вважає, що це неправильно приймати допомогу від дітей. І з іншого боку, коли жінка бачить, що вона може бути різною, вона хоче жити таким же чином. Варто говорити про сина, якщо Ліля впевнена, що її син здатний допомогти їй, і приймати допомогу від нього, якщо вона хоче. У той же час люди роблять життя важко для себе, тому що це “так нехай люди будуть думати” і все це. Ви повинні бути щирими з родиною. Хто ще не з ними?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное